وب سایت «راه دانا» نوشت:

باز هم کنسرت در قم، این بار با نوازندگی دختر چادری!

آیا دولت یازدهم اعتقادی به دغدغه فرهنگی علما و مراجع دارد؟! پس از قضایای فضاحت بار کنسرت در سالن ارشاد قم، این بار به بهانه برگزاری مراسم روز معلم، شاهد برگزاری کنسرتی دیگر در یکی از دانشگاه های این شهر و با نوازندگی یک دختر چادری بودیم!
والدین مراقب باشند؛

بی تحرکی نتیجه چاقی و دیابت در بین کودکان

با توجه به بی تحرکی کودکان و نوجوانان و چاق شدن آنها در سنین پایین در معرض ابتلا به بیماری دیابت هستند که این خطر در تمام کشور احساس می شود.
والدین باید هوشیار باشند؛

نفوذ فرهنگ مبتذل غرب با بازی های رایانه ای

والدین برای ساکت کردن کودکان خود یک تبلت،موبایل،رایانه و یا هر چیز دیگری خریداری کرده اند تا با آن سرگرم شوم اما قافل از آنکه کودکان خود را با چه فرهنگ هایی آشنا می کنند.
وبلاگ"ولایت فقیه و حکومت اسلامی" نوشت:

محافظت از حرم دل؛ پاسداری از حریم انقلاب

در ابتدای انقلاب، دشمنان ملت ایران -با علم به نوپا بودن و شکل نگرفتن کامل نهادهای امنیتی و نظامی- دست به انجام توطئه‌های خطرناک زدند که فقط بعضی از آن‌ها برای ساقط‌کردن هر نظامی کافی بود.
مراقب مرزهای زندگیتان باشید؛

خیانت،اتفاقی که بی دعوت وارد زندگی ها می شود

زوجین وقتی وارد زندگی زناشویی خود می شوند باید مراقب برخی ارتباطات با دیگران باشند که در آینده این ارتباط برای آنها مشکل و دردسرساز نشود.
وبلاگ"دین پژوهان" نوشت:

استدلال امام جواد به امامت خود

امام جواد(علیه‌السلام) پس از شهادت پدر بزرگوار خود درحالی‌که تنها هشت سال داشت به امامت رسید. ایشان اولین امام شیعه بودند که در سنین کودکی به امامت رسیدند. پس از ایشان، امام هادی(علیه‌السلام) و امام مهدی(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف) نیز در خردسالی به امامت رسیدند.
وبلاگ"ولایت فقیه و حکومت اسلامی" نوشت:

افزایش هوشیاری؛ راه مقابله با دشمنان منافق و ریاکار

آن‌چه عملکرد امام نهم مسلمانان را در تاریخ، برجسته و درخشان کرده است، تشخیص ماهیت ریاکارانه‌ی دشمن و انتخاب مسیری صحیح برای مقابله با این روش بوده است.

ازدواج های اینترنتی چالش جدید جامعه ایرانی

با افزایش کاربران اینترنتی و فضای مجازی موبایلی، سایت های همسریابی شروع به فعالیت کردند که امروز طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است اماآیا سایت های همسریابی در جامعه ایرانی پذیرفته می شود؟

وام ازدواج 10میلیونی، نور امیدی برای جوانان

با تصویب افزایش وام ازدواج از 3میلیون به 10میلیون در مجلس شورای اسلامی، انگیزه جوانان برای ازدواج بالا می رود و این لایحه مجلس همانند نوری در جامعه مجردها می باشد.
به گزارش کانون وبلاگ نویسان استان قم؛

لیله الرغائب شب بخشش بی حساب

اولین شب جمعه ماه رجب را شب آرزوها می نامند و برای این شب نمازی سفارش شده است که از فضیلت فراوانی برخوردار است.
به گزارش کانون وبلاگ نویسان استان قم؛

روابطی که جز شکست و افسردگی نتیجه ای ندارد

دشمنان با استفاده از ماهواره و فضای مجازی در حال عادی سازی روابط بین دختر و پسر هستند، روابطی که در انتها به شکست و یا افسردگی ختم می شود.
وبلاگ"حرم..." نوشت؛

هزینه های بالای دندانپزشکی عامل مهمی برای دوری خانواده از بهداشت دهان و دندان

در جامعه ایرانی کمتر به بهداشت دهان و دندان اهمیت داده می شود البته این موضوع دارای دلایلی همچون هزینه های بالا دندان پزشکی و یا نبود بیمه پوششی مناسب می باشد که کمتر به این موضوع اهمیت داده می شود.
گلدون وبلاگی "شماره40"

نقش خانواده در اقتصاد مقاومتی تا دستمزد ها

گلدون وبلاگی شماره 40 سایت کانون وبلاگ نویسان استان قم، گلچینی از برترین مطالب اخیر سایت می باشد که بصورت یکجا در دسترس کاربران و بازدیدکنندگان قرار میگیرد.
گلدون وبلاگی "شماره39"

از حقوق بشر آمریکایی تا انتخابات

گلدون وبلاگی شماره 39 سایت کانون وبلاگ نویسان استان قم، گلچینی از برترین مطالب اخیر سایت می باشد که بصورت یکجا در دسترس کاربران و بازدیدکنندگان قرار میگیرد.
به گزارش کانون وبلاگ نویسان استان قم؛

سرد شدن کانون خانواده با فرار از خانه داری

امروز برخی از بانوان برای ثابت کردن خود و یا برخی از دلایل دیگر به اشتغال به بیرون از خانه روی می آورند در حالی که این امر باعث سرد شدن کانون خانواده می شود چرا که این کانون حساس زندگی و کلاس تعلیم و تربیت اجتماعی بیشتر به دوش بانوان است.