وبلاگ "پیروان ولایت" نوشت:

جهرم را آب برد، صدا وسیما را خواب!

سکوت رسانه‌ی صداوسیما و عدم توجه کافی به مناطق سیل‌زده‌ شهرستان جهرم، نشانگر عدم توجه به مردم خارج از مرکز است.
وبلاگ شاعران فسا منتشر کرد:

عطیه پاک آیین، شاعر فسایی شعرواره های الهی

این نوع شعر را از این جهت که از قالب های مشهور فاصله می گیرد شعرواره می نامند.از آنجا که لجام گسیختگی خیال و عاطفه از جانب قرآن کریم مورد نکوهش قرار گرفته است و همواره حرکت در مسیر اندیشه های الهی مورد توجه قرآن کریم بوده است، این قالب می تواند با توجه به شکل و ساختار ویژه از جهت درونمایه ها مورد توجه قرار گیرد.این شعرواره ها با استفاده از مضمون و محتواهای قرآنی و اسلامی خواهد توانست مخاطب را به سوی اندیشه های پاک اسلامی و انسانی هدایت کند و بستری از احساسهای ایمانی را در جامعه به وجود آورد»
وبلاگ پساشهر منتشر کرد:

بازگشت پرستوها

نخستین گروه اسرای ایرانی یک هزار نفر بودند در حالی عصر چنین روزی (۲۶ مرداد) از طریق مرز خسروی و با استقبال گرم همرزمان و اقشار مختلف مردم وارد کشورمان شدند تا اولین گام مبادله اسرا میان دو کشور ایران و عراق که هشت سال با هم جنگیده بودند، برداشته شود.
کلام فارس نوشت:

خداى ما یکى است our God is One

خداى ما یکى است ، پدر و مادر ما یکى است و هرکس مسئول اعمال و کردار خود مى باشد
خانوم دوستی دروبلاگ من خــــــــــــدانوشت:

اگر زشت هم میشد به حفاظتی که می کند، می ارزد

وبلاگ پساشهر منتشر کرد:

خبرگزارى باید درست مثل نبضِ دستگاه عمل کند. … بسیار دقیق و منظم.

هر حادثه وقتى در چاردیوارىِ سکوت و بى‏اعتنایى و غفلت قرار بگیرد، خواهد مرد و فراموش خواهد شد. پایدار شدن حوادث بستگى دارد به این‏که مبلّغان و خبررسانانى امین، صادق و با انگیزه داشته باشند.
وبلاگ هیئت مجازی کتاب منتشر کرد:

بر جاده های آبی سرخ

بر جاده های آبی سرخ، نام کتابی است از مرحوم نادر ابراهیمی، درباره زندگی سردار بزرگ جبهه جنگ با استعمار و استبداد انگلیس و هلند، در جنوب کشور، میر مهنا دوغابی….
وبلاگ پیروان ولایت منتشر کرد:

اینفوگرافیک/ شاخص های انقلابی گری

وبلاگ بهار هستی نوشت:

روزهایی که آینده را رقم میزنند…

خدای بزرگ و مهربانم مثل همیشه باز به تو توکل میکنم تلاشم را میکنم گر چه گاهی ناامید میشوم ولی تو مرا به خود رها نکن امید موفقیت را در دلم ایجاد کن و رشته ی محکم پیوند با خود را از من دریغ نکن دوستت دارم بزرگ پروردگار مهربانم توکلت علی الله .
فریما هوشمند از دانش آموزی سروستان:

دانش آموزی سروستان/دنیا بداند مرز اسلام مقدس است

داغ داشته های دیروزم از من انسانی سرسخت تر از فولاد ساخته بود آنچنان که سنگ در دستم جان می گرفت و قلب دشمنان را نشانه میرفت از آن زمان تا کنون نزدیک به یک قرن میگذرد او با تفنگ و من همچنان با سنگ مقابلش ایستاده ام .
به گزارش خبرنگار سروستان ما،

برگی از شناسنامه‌ی فرهنگی شهرستان سروستان

عصر قاجار با حضور عالمان بزرگ منسوب به خاندان امام و شیخ الاسلام و به ویژه حضور سید ابوتراب مجتهد سروستانی از تربیت یافتگان حوزه‌های علمیه نجف و کاظمین، شاهد تداوم نقش روحانیت شیعی در هدایت و تربیت دینی مردم در این خطه از سرزمین اسلامی است.
برگرفته از وبلاگ رهروان ولایت:

حجاب یا مانتویی برای آتش

به راستی استفاده از لباس‌هایی که نه تنها دور کننده نگاه نامحرمان نیست؛ بلکه چشم‌ها را خیره کرده و نگاه را در جستجوی لذایذ جنسی بدن زن به چراگاه شیطان می‌برد! چنین لباسی آیا حجاب است؟
پاتوق وبلاگ نویسان برتر مرودشت نوشت:

روز ولادت حضرت معصومه س و روز دختر مبارکــــــــــــ

وبلاگ فناوری اطلاعات منتشر کرد

دهه کرامت گرامی باد

امسال برای دعوتم کرده درنگ بین من و اوست صدهزاران فرسنگ وقتی که به پابوس رضا راهی نیست تا شاهچراغ می روم با دل تنگ
وبلاگ امربه معروف نوشت:

مسئله مهم سینما و جنگ نرم

حالا ما در ملک تو بیگانه ترینیم. حالا در سینما‌ها ما را برای مجروح شدن در کربلای ۵، محاکمه می‌کنند. ما را برای آنکه به جان تو دعا کردیم، برای آنکه به خرمشهر باز‌گشتیم، محاکمه می‌کنند. حالا بناست ما را اینگونه صدا کنند! خدایا! شهادت را دریغ کردی از بیچارگانی چون ما، مرگ را دریغ نکن!