وبلاگ علی اکبری نوشت:

دزدی مدرن به سبک دولتی ها به اسم اختلاس /موریانه ی فساد بلای جان کشور

دزدی مدرن و با کلاس دولتی ها این روزها به اسم اختلاس همچون موریانه ای بلای جان کشور شده و هر روز خبر از دزدی بزرگی می رسد.
وبلاگ طلبه بصیر نوشت

ازدواج طلبگی ...

یکی از مباحثی که اکثریت جوانان با آن درگیر هستند و همیشه به فکر آن می باشند و به دنبال فراهم کردن فرصتی برای آن ؛ بحث ازدواج است ! ازدواج یکی از سنت های زیبای اسلام و یک مستحب موکد است که البته اگر انسان خطر افتادن در گناه را احساس کند ، ازدواج بر او واجب شرعی می شود
وبلاگ نور الثقلین نوشت

کتاب امامت و ولایت روح دیانت

همان طور که همه می­دانیم وظیفه ­ی هر انسانی، تحقیق و بررسی درباره­ ی دین حق و پیروی از آن در زندگی­ است و این به معنای راه یافتن به سعادت و رسیدن به هدفی است که خداوند متعال ما را برای آن خلق کرده است.
وبلاگ ماه طلایی نوشت

زندگی کن

گاهی در بعضی لحظات دوست داشتنی زندگی مثل شروع یک زندگی ،مثل تولد یک نوزاد، مثل لحظه مناجات مثل ....
وبلاگ حسین ولیخانی نوشت

شعر/ امام مهربانی ها

ای جاری از سرچشمه ات هرچه زلالی /خفته به خاکت برکه های بی زوالی /عطر علی، بوی محمّد، عارفان را /در مشهدت انداخت از حالی به حالی .
وبلاگ ناصر گیوه ای نوشت

عکس یادگاری

عکس یادگاری از دوران دفاع مقدس / از راست سردار کرمی و سرداران شهید اشتری و سودی
بلاگ علی اکبری نوشت

15 میلیون فقیر در انتظار 45 هزار تومان 15 میلیون ثروتمند

پیشنهاد جدید وزارت کار برای حذف 15 میلیون یارانه بگیر مبنی بر این است که قرار شده یارانه این تعداد ثروتمند حذف و به جیب 15 میلیون فقیر برود.
وبلاگ ایثار و شهادت نوشت

توصیه شهدا به لزوم وحدت در جبهه انقلاب

ای مردم مسلمان! هوشیار باشید، چون زمان حساسی است و ما الان چنگ در حلقوم آمریکا انداخته [ایم] و فقط با وحدت و اتکال به نیروی ایمان و پشتیبانی ولایت فقیه می توانیم آمریکا را مغلوب کنیم.
وبلاگ اسلام دوست داشنتنی نوشت

اسیر نام و عنوان نباشیم

یکی از مسائل رایج جامعه کاربرد زیاد و غیر لازم القاب و عناوینی مانند دکتر، مهندس، سردار، استاد، آیت الله، خطیب توانا و شهیر و... است.

نفوذ؛ آغازی بر پایان آرمان های انقلاب اسلامی

نفوذ؛ کلید واژه ای که این روزها بسیار در مورد آن شنیده و احتمالا طی روزها و ماه های آینده نیز خواهید شنید؛ مفهومی که رهبر معظم انقلاب در میان انبوهی از موضوعات و مقولات روز کشور نسبت به آن نگرانی زائد الوصفی ابراز نموده و به همه آحاد جامعه و خصوصا مسؤولان تراز اول کشور و علاقه مندان به انقلاب نسبت به بروز این پدیده شوم هشدار داده اند.
وبلاگ نورالثقلین نوشت

نگرانی از مخارج زندگی دلیل مناسبی برای شعار فرزند کمتر است؟

در جامعه کنونی وقتی با خانواده های تک فرزندی و یا کم فرزند مواجه می شویم و گاها از دلیل این امر جویا می شویم متوجه می شویم که دلیل عمده این مسئله نگرانی از مخارج و هزینه هایی است که انسان باید در قبال فرزندان بپردازد.
وبلاگ صراط نوشت

به افتخار لایک های بی امان!!!

به افتخار آزادی های یواشکی!به افتخار لایک های بی امان! به افتخار قصه ی پر غصه ی ساپورت!به افتخار شالی که در هوا می رقصید به افتخار هنرمندان ارزشی!
وبلاگ نگین سر سبز نوشت

هاردا سَن؟؟

دَردیم دَواسی هاردا سَن؟ زهرا بالاسی هاردا سَن؟
وبلاگ دو نیمه سیب نوشت

شهید اصغر وصالی چگونه ازدواج کرد؟

آنچه در زیر می‌خوانید، حاصل گفت‌وگویی است که 12 سال پیش با سرکار خانم مریم کاظم‌زاده انجام شده و برای اولین بار در فضای مجازی منتشر می‌شود.

یا مریم قدّیسه ی آل محمّد (ص)

ای با رضا در عهد موسی همنفسْ تو/ که نیستی هم مرتبه با هیچ کسْ تو/ با مهر تو خورده محک دریاچه ی قم / از شور تو شد پُر نمک دریاچه ی قم.