سایت "تسنیم" نوشت:

عواقب لغو کنسرت ناظری چیست؟/ تصمیمی که هزینه‌اش بر دوش کشور است

شهرام ناظری به‌عنوان خواننده‌ای بزرگ و پیشکسوت در عرصه موسیقی جایگاهی والا در هنر ایران‌زمین دارد. او همواره کنسرت‌هایش را با عزت و احترام برگزار می‌کند. در آخر همین هفته جاری، شهرام ناظری و پسرش در تهران و در تالار وزارت کشور پروژه «آواز پارسی» را به صحنه می‌برند
وبگاه "فانوس" نوشت:

غافل نباشیم

در جنگ اولین سهل انگاری، آخرینِ آن می باشد
وبلاگ "قرارگاه ضد صهیونیستی کمیل" نوشت:

20 سوالی فاجعه منا

با 20 سوالی حول فاجعه منا در خدمت شما هستیم ...
وبلاگ "یا علی" نوشت:

تفکر ، شکرِ نعمتِ فهم است

میتونیم بگیم هر تفکری محصول فهمیدن هست... یعنی این فهم هست که فکر رو در انسان پدید میاره... بلاخره در سازوکار منطقی فکر هم میگیم برای اینکه فکر شکل بگیره باید بدونیم مسئله ای وجود داره (فهم مسئله) و نوع مشکل یا مسئله هم باید تشخیص داده بشه...یعنی چون میفهمیم ، فکر میکنیم... اما واقعا خود فهم چطور حاصل میشه؟ یکی از مولفه های فهم ، زمان هست... مقدار زمان رو باید چطور فهمید؟
وبلاگ "الف صاد" نوشت:

اولویت جان شماست به جان خودم

آیا این انتظار درستی است که وظیفه آتشنشانان را فقط در ساعات اداری از آنها بخواهیم و در بیرون از ساعات اداری و ماموریتی از اعتقاد به وظایف شغلی خود دور شوند؟ ایا امکان پذیر است ؟ به راستی انتظار درستی نیست بلکه باید فکری دیگر بیندیشیم در مورد شغل ها و مامورینی که با باور به اعتقاداتی والا تمام زندگی شان دستخوش تحول می شود و شکل می گیرد .

ناگهان چقدر زود دیر می شود

تا نگاه می کنی وقت رفتن است ، باز هم همان حکایت همیشگی پیش از آنکه با خبر شوی لحظه ی عزیمت تو ناگزیر می شود ، ناگهان چقدر زود دیر می شود...
شبکه اشتراک لینک "تو بنویس" نوشت:

لحظه ای تفکر

جوان بودیم می گفتند پیر بشی الان میگم یعنی چی پیر بشی ؟ پیری یعنی نیاز، پیری یعنی بیماری، پیری یعنی ناتوانی و بد بختی، پیری یعنی کم شدن احترام قبل ....
شبکه اشتراک لینک "تو بنویس" نوشت:

حکایت مور و قلم

عقل بدون خواست خداوند مثل سنگ است. اگر خدا یک لحظه، عقل را به حال خود رها کند همین عقل زیرک بزرگ،نادانی‌ها و خطاهای دردناکی انجام می‌دهد.
شبکه اشتراک لینک "تو بنویس" نوشت:

وزیران دولت از نگاه امام علی (ع)

بر آن وزیر آفرین باد که چون خداوند تاج و تخت را در پرتگاه ظلم بیند از خشم شاه اندیشه نکند و فرمان خدا و مصالح عموم را بر تملّق و چاپلوسی ترجیح دهد.
وبگاه "حلوا کده" نوشت:

تدبیر درست

در یک شرکت بزرگ ژاپنی که تولید وسایل آرایشی را برعهده داشت یک مورد به یاد ماندنی اتفاق افتاد ، شکایتی از سوی یکی مشتریان به کمپانی رسید .
شبکه اشتراک لینک "تو بنویس" نوشت:

از امام تأییدیه گرفتم

شایعه کرده بودند احمد منافق است، وقتی بهش می‌گفتی،می‌خندید.
شبکه اشتراک لینک "تو بنویس" نوشت:

من اگر کشته ی عشق تو شوم، خندانم

درد اگر از غم هجران تو باشد بهتر و به درمان نرسد عاشق بیمار خوش است...
شبکه اشتراک لینک "تو بنویس" نوشت:

چادری ها زهــــــــرایی نیستند!

چادری ها زهــــــــرایی نیستند! اگر فکرشان،هدفشان،راهشان،نگاهشان،عشقشان و حجابشان فاطمی نباشد.

اسم خود را گذاشته ایم حزب اللهی!

تنها یقه بستن و ریش گذاشتن که نمی شود حزب اللهی بودن، این حرف را تا حالا همه ما بارها شنیده ایم، راست هم می گویند خیلی مسائل دیگر نیز وجود دارد که عیار حزب اللهی بودن است و ما از آن غافل هستیم، امروز می خواهم نوشته خود را با گلایه آغاز کنم، بالاخره از قدیم گفته اند یک سوزن به دیگری می خواهی بزنی یک جوالدوز هم به خودت بزن.

تغییر «ذائقه»ها

اگر شما نرم افزار یک ویندوز را عوض کنی، و نرم افزار دیگری نصب کنی، آیا همان عملکرد قبلی را از آن انتظار خواهی داشت؟! هرگز! نرم افزار نسل امروز عوض شده است! بخواهیم یا نخواهیم پارتیشن بندی شدیم! تنها چیزی که می تواند ما را به حالت اولی برگرداند، بیان سبک زندگی اسلامی متناسب با جهان امروز است.