چرا چنین شد؟
کانال تلگرامی "خادم الرضا" نوشت:

چرا چنین شد؟

اقعیت این است که بخش اعظمی از آنها رئیس‌جمهور انقلابی نمی‌خواهند. نمی‌خواهم بگویم بی‌دین‌اند. خیر، دین‌دارند، اما عافیت‌طلب هم هستند. علی را دوست دارند، اما با معاویه راحت‌ترند. لذا هنگام معرکه، هرکس که هوای این‌ها را بیشتر داشته باشد با او همراه می‌شوند.
بیشتر
اقتصادی
سایت "بصیرت" نوشت:

فیل‌های تکنوکرات!

داستان از این قرار است که روزی کودکی از مسئول سیرکی پرسید: چرا فیل به این بزرگی را با طنابی به این کوچکی و ضعیفی بسته اید؟ فیل می‌تواند با یک حرکت به راحتی خودش را آزاد کند و این خیلی خطرناک است!
سایت "نازکبین" نوشت:

تفاوتهای مدعیان تخلف انتخاباتی ۹۶ و مدعیان تقلب در انتخابات ۸۸

با وجود این که تخلفات گسترده ای در انتخابات اخیر در کشور به صورت مشابه و بهتر است بگویم به طور سیستماتیک انجام شده است، اما فرایند اعتراض کاملاً قانونی، بدون حاشیه و بدون دعوت به آشوب در حال انجام است، ولی سوال جدی این است که آیا جریان مقابل هم در برابر تصمیم قانونی مراجع قانونی به همین شکل قانونی رفتار خواهد کرد؟!
سایت "روشنگری" نوشت:

موشن گرافیک جنگ اقتصادی

موشن گرافیک جنگ اقتصادی
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

اگر معاویه و عمروعاص،زنده بودند، به تدابیر منافقانه روحانی تبریک می گفتند

روحانی گفت: « امام رضا(ع) را برای مردم بگذارید و حزبی و جناحی نکنید.» این یعنی اتاق فرمان حمله به امام هشتم علیه السلام، با اهانتهای مجری دستگیر شده به امام رضا در ایلام یکی است و از درون آن اتاق فتنه حزب منحله مشارکت بیرون آمده است.
سایت "نسیم آنلاین" نوشت:

خودکفایی گندم دروغ از آب درآمد

مقامات دولت یازدهم با ارائه گزارشات ناقص و نادرست به رئیس جمهور میگویند در تولید گندم خودکفا شدیم، این آمار بر اساس گمرک اشتباه است. براساس آمار گمرک دولت در ۹ ماهه اول سال ۹۵ بیش از یک میلیون تن گندم وارد کرده است
وبلاگ "نسیم توسعه" نوشت:

مناظره سوم ریاست جمهوری و رسوایی دولت یازدهم!

رسوایی‌هایی که در ماجرای قرارداد کرسنت و جریمه سنگین آن جلوه نموده و ماجرای حقوق نجومی و ناکارآمدی برجام و … نیز بر شدت افتضاح و رسوایی دولت یازدهم افزوده است.
دورهم به نقل از وبلاگ شهر خوبان نوشت

تفکری که روحانی به دنبال خود می آورد!

فکر روحانی یعنی ما از هر تلاشی برای رای آوردن استفاده میکنیم چه دروغ چه آمار غلط چه تهمت تفکر روحانی یعنی به ما چهار سال دیگر فرصت بدهید هرچندکه تا 100 سال دیگر نمیشود مملکت را درست کرد
گلستان بلاگ منتشر کرد:

5 رو تا پایان دولت وعده های تو خالی

حق محور باشیم 5 روز تا پایان دولت وعده های توخالی
کانال تلگرامی "آن سوی سیاست" نوشت:

کارگر معترض خطاب به روحانی

از روحانی بپرسیم تا حالا کجا بودی؟ پس...
وبلاگ "سیاست روز" نوشت:

آمریکایی ها روحانی را بهتر از ما می شناسند

کاندیدای اصلح را درست انتخاب کردن کمتر از کار جهادی و انقلابی نیست. روحانی و یاران اصلاحاتی اش از همان اول به مسیر انقلاب اعتقاد نداشتند، و سالها به بهانه حل مسئله هسته ای، به دنبال رابطه با آمریکا بودند و به مردم این طور القا کرد، که رابطه با آمریکا همه مشکلات اقتصادی کشور را برطرف می کند
دورهم به نقل از وبلاگ شهر خوبان نوشت:

مظلومیت از نگاه دولت اعتدال

-دختر میلیونر وزیر دولت تدبیر، مظلوم است!!!!!!!!!!!!!!!!!
وبلاگ "نذر آقا" نوشت:

تحلیل پسر 8 ساله از مناظره

این متن عیناً یادداشتی است که پسری 8 ساله که با دقت مناظرات را دنبال می کرد، نوشته است. عمو حسن به بهونه ی کنسرت و فضای مجازی میخواست رأی جمع کنه. آخه کسی نیست که به عمو حسن بگه شما کِی به وعده هاتون عمل کردید؟
کانال تلگرامی "نه ده" نوشت:

رئیس مجلس نگران چیست؟!

اتخاذ چنین رویکردی از سوی آقای دکتر لاریجانی در طول ۳۷ سال اخیر بی سابقه می باشد. ردّ صریح شعارهای کلیدی دو نامزد برجسته جریان انقلابی ابهامات گذشته نسبت به تغییر مواضع ایشان از راست به سمت چپ و تمایل وی به جریان اصلاح طلبان را نزدیکتر می کند.
وب سایت «راه دانا» نوشت:

کارگران معدن آزاد شهر! دیگر دهانتان خورد نخواهد شد+تصاویر

از شما درخواست دارم تا صدای مارا به مسولین برسانید، ما هنوز حقوق خود را از اسفند ماه به این طرف نگرفته ایم ، چه روز کارگری که حقی نداریم،حتی اجازه داشتن نماینده کارگری نداریم. آیا این ظلم نیست ؟
وب سایت «راه دانا» نوشت:

پوستر/طناب شیطان!

دولت یازدهم نه فقط سایه جنگ را دور نکرده است، بلکه با اظهار عجز و ناتوانی و امتیاز دادن‌های فراوان به حریف، دندان طمع دشمن را تیز کرده است.
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

وعده الهی برای ازدواج فقرا

این راهکار جالب الهی درمان فقر به وسیله ازدواج است، هر چند ازدواج به نظر هزینه بردار می رسد اما وقتی به سبک اسلامی انجام شود خواهیم دید که خداوند رزق و روزی حلال ما را بسیار زیاد می کند.
سایت "نازکبین" نوشت:

درباره دوقطبی ۹۶ درصدیها و ۴ درصدیها

در دوقطبی که اخیراً به عنوان ۹۶ درصدیها و ۴ درصدیها تعریف شده است، منظور از ۴ درصدیها، آن قشر کم شماری هستند که برای رسیدن به ثروت، از هیچ رانت، فساد، قاچاق، زد و بند و خلاصه از هیچ خدشه ای به منافع ملی، تولید ملی و اشتغال ابایی ندارند
پایگاه خبری تحلیلی "صراط" نوشت:

تصاویر/ سفر انتخاباتی رئیسی به ایلام

کاندیدای ریاست جمهوری 96 حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی
وبلاگ "سلمان علی" نوشت:

کاش روحانی واقعاً نگران جیب مردم بود!

همانطور که پیش بینی میشد، پس از رهبری که گفت: «اگر کسی میخواهد از دشمن بترسد، بترسد، اما از طرف مردم نترسد» آقای روحانی دوباره افاضه ای کرد و گفت: « از جیب خودتان بروید دنبال تحریم نه از جیب مردم » و به آثار برجام در تسهیل و ارزان کردن هزینه نقل و انتقال پول و واردات کانتینترهای کالا اشاره کرد!
بیشتر
آخرین مطالب
آرشیو