آب و هوای قشم در تابستان چگونه است؟
وبلاگ "فرا مطلب" نوشت:

آب و هوای قشم در تابستان چگونه است؟

کاهش شدید قیمت‌ها در تابستان‌های قشم، از مهم‌ترین دلایلی‌ست که پای بسیاری از علاقمندان به خرید را به این جزیره باز می‌کنند. تخفیف‌های بسیار عجیبی که بعضی از مراکز تجاری بزرگ قشم در نظر می‌گیرند، گاه به ۳۰ درصد می‌رسد
بیشتر
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

او رئیس جمهور است، نه یک دغلکار!!!

وب سایت شخصی «رسول شکری نیا» نوشت:

پایان افسانه برجام

اقتصادی
وبلاگ "آقای طراح" نوشت:

پوستر/ خریدی یا فروختی؟

هربار که برای خرید می رفت. کلی تخفیف می گرفت. می گفت: تو خرید بلد نیستی. یک بار با من بیا برات یک تخفیف حسابی می گیرم...
ساختمان قدیمی بنیاد کرامت رضوی قم کم هزینه و پر اثر است

پیرامون شبهه افتتاح ساختمان پرخرج بنیاد کرامت قم

۱. تمام لوازم اداری و تجهیزات ساختمان بجز اتاق سالن جلسات، دست دوم و از قبل می باشد ۲. رنگهای براق طلایی که باعث نمای ویژه کار شده است با ابتکاری به سبک جدید از روکشی با سفره های معمولی پلاستکی اجرا شده است
آزاده داننده

کارآفرین موفق

الان دغدغۀ دختران جوان ما شاید نداشتن الگوی مناسب و نداشتن اعتمادبه‌نفس باشد. این نوع موضوعات است که به دلیل تغییراتی که در جامعه به وجود آمده دختران ما نتوانستن الگوی مناسبی داشته باشند و نداشتن این الگو در زندگی باعث سردرگمی می‌شود و اینکه نمی‌دانند چه کاری باید انجام بدهند و مسیرهایی که می‌روند شاید مسیرهای درستی نباشد.
وبلاگ "انتظار" نوشت:

عیدی من؛ استجابت این دعا

وقتی دیدم امکانات و بودجه ی بیت المال دست افراد بی صلاحیت افتاده، این دعا رو خوندم. وقتی دیدم بعضی از پست و مقام ها با هزار نیرنگ معاویه ای و عمر و عاصی به دست شیفتگان شیطان بزرگ افتاده، این دعا رو خوندم. خوندم: اللهم اصلح کل فاسد من امور مسلمین؛
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

لیبرالها با کدام تفنگ مخالفند!

لیبرالهای خود فروخته با تفنگدارانی موافقند، که همانند صدا و سیما، برای بودجه سالیانه خود به کرنش در مقابل آنان بپردازند. آری تفنگداران انقلابی به کوری چشم لیبرالهای خود فروخته، روی پای خود ایستاده و اگر رئیس جمهور ترسویمان، قصد مصادره شلیک موشکها به پایگاه داعش را به نفع خود داشته باشد، دلاور مردانه اعلان می کنند، که موشکها را بر اساس سلسه مراتب فرماندهی کل قوا به پایگاه داعش شلیک کرده اند و لذا تفنگدارانی که از انقلاب اسلامی، حفاظت نمایند، همواره مغضوب لیبرالها و منافقین خواهند بود.
سایت گروه انیمیشن فاطمة الزهراء نوشت:

دانلود انیمیشن سخت وخشن به درگیری موشکی انصارالله یمن با نیروهای آل سعود می پردازد

این نماهنگ، اقتصاد نفتی خاندان آل سعود را به چالش می‌کشد به گونه‌ای که اگر میادین نفتی این خاندان مورد هدف قرار گیرد، اقتصاد این رژیم فلج شده و دیگر حرفی برای گفتن در منطقه نخواهد داشت
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

ریش بزک کرده و پوزخند شیطان!

زنجیره ای ها سکوت کرده و به کودتای آمریکا بر علیه مصدق پرداخته! حسن روحانی به بزک کردن ریش و برجام اهتمام دارد! مجلس هم به تعطیلات بهاره رفته! تا آمریکا در میدان خالی از اقدامات متقابل ایران، بتازد و ریش بزک کرده حسن روحانی، زمینه پوزخند شیطان گردد!
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

سنای آمریکا طرح جامع تحریم های ایران را تصویب کرد

موضع وزیر خارجه آمریکا رکس تیلرسون: «سیاست دولت آمریکا حمایت ازل انتقال مسالمت آمیز قدرت در ایران است و از عناصری در داخل ایران حمایت کنیم که منجر می‌شود به انتقال مسالمت آمیز حکومت. و البته همان طور که می‌دانیم، آن عناصر حضور دارند.»
وبلاگ "گمگشته" نوشت:

دوازده پیام مدیریتی از امام علی(ع)

از شدت سختی نهراسید، زیرا هراس، شکننده تر از خود کار است و به گشایش امور امیدوار باشید. «حکمت ۱۶۶ و ۲۴۶»
کانال تلگرامی "طنزیم" نوشت:

طنز/ پاشیده شد اقتصاد؟! باشد! به درک!

بازار شده کساد؟! باشد! به درک! پاشیده شد اقتصاد؟! باشد! به درک! من نامه زدم که ربنا پخش کنند داداشِ من و فساد؟! باشد! به درک!
سایت "خبرگزاری فارس" نوشت:

تصاویر/ دکتر، مهندس، حجت الاسلام محمد معرفت

تصاویر/ دکتر، مهندس، حجت الاسلام محمد معرفت
وب سایت «اینفونگاره» نوشت:

اینفوگرافیک کسب و کار سنی vsکسب و کار آنلاین

بررسی موفقیت کسب و کارهای آنلاین و اینترنتی طی دهه های اخیر بسیار ساده تر از سال های گذشته است.اما یکی از دیدگاه های بدبینانه در خصوص کسب و کارهای آنلاین، نگرانی در این حوزه است ...
صفحه لنزور ماتیکهای شیطانی نوشت:

اینفوگرافی/ خرید واجب

از دستفروش های خانم خرید کنید. حتی اگر به آن کالا نیاز ندارید.
کانال تلگرامی "آنتی بیوتروریسم (جنگ خاموش و کشتار بیولوژیکی) " نوشت:

محصولات سعودی را تحریم کنید

اینا کالاهایی هستند که سهام دار آنان دولت یا شاهزاده های سعودی اند! قابل ذکر است که تمامی این روغن ها تراریخته اند (دستکاری ژنتیکی)
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

سید حسن خمینی هم ترسید؟!

سید حسن خمینی دچار توهم شده و با نوشتن نامه در پی آن است که نگاه مردم را از فردی که با تقلب و تخلف، کرسی ریاست جمهوری را تصاحب کرده، به سمت عزل رئیس دانشگاه آزاد برگرداند!
کانال تلگرامی "تبیان رسانه ی زندگی" نوشت:

نکاتی برای پیشگیری از بیماری تب کنگو کریمه

حتماً گوشت‌هایی را تهیه و مصرف کنید که دارای مهر سازمان دامپزشکی باشد. برای خرید گوسفند زنده هم از مراکز مجاز زیر نظر سازمان دامپزشکی کشور خرید کنید.
گلستان بلاگ منتشر کرد:

چگونه مفت فروشی در قرارداد کرسنت دامن قرارداد گازی ایران-ترکیه را گرفت؟

رئیسی: کنسرت ها را مطرح می کنند تا کرسنت ها فراموش شود
وب سایت «گلستان 24» نوشت:

چه کسانی تا آخر عمر در رفاه هستند؟

آیت الله مجتهدی تهرانی (ره) می گوید:در بنی اسرائیل عابدی بود. شب خواب دید، در خواب به او گفتند: تو هشتاد سال عمر می کنی، چهل سال در رفاهی و چهل سال در فشاری. کدام یک را اول می خواهی چهل سال زندگی خوب را یا چهل سال در فشار؟
سایت "بصیرت" نوشت:

فیل‌های تکنوکرات!

داستان از این قرار است که روزی کودکی از مسئول سیرکی پرسید: چرا فیل به این بزرگی را با طنابی به این کوچکی و ضعیفی بسته اید؟ فیل می‌تواند با یک حرکت به راحتی خودش را آزاد کند و این خیلی خطرناک است!
بیشتر
آخرین مطالب
آرشیو