پروژه هایی عظیمی که برای رفاه شهروندان تهرانی بهره برداری شد+تصاویر

روبان هایی که می توانست قبل از انتخابات قیچی شود+تصاویر

تمامی پروژه هایی که این روز ها توسط شهردار تهران افتتاح و به بهره برداری می رسد می توانست این پروزه ها در ایام انتخابات و در بحبوحه تبلیغات انتخاباتی افتتاح شود؛ در صورتی که شهردار تهران افتتاح ها را به بعد از انتخابات موکول کرد تا از این افتتاح ها سوء برداشت انتخاباتی صورت نپذیرد. همه ما شاهد این بودیم که در ایام قبل از انتخابات برخی پروژه هایی را که قبلا افتتاح شده و یا پروژه های نیمه تکمیل را افتتاح می کردند.
وبلاگ "پایگاه خبری عدالتخواهان" نوشت:

بحران کشور ما صحبت کردن مسئولان در پشت تریبون به عنوان اپوزیسیون است

ما ده‌ها قانون خوب بنویسیم ولی وقتی اجرایی نشود، چه فایده‌ای دارد؟ در طول مدت 14 سال رقمی که شهرداری تهران در مدیریت تهران سرمایه‌گذاری کرده است چند هزار میلیارد تومان می‌شود. شهر تهران دارای 10 میلیون نفر جمعیت با 740 کیلومتر است، سهم دولت برای مدیریت بحران چنین شهری چقدر بوده است؟
وبلاگ قلم سرا نوشت:

گاهی دیدن عکس شهدا لازم است

دیدن پیکر های به خون غلتیده و آرمیده ی آن ها لازم است … گاهی لازم است دیده شود آن که در قنوت نمازش عاشقانه و عارفانه پر می کشد … گاهی دیدن عکس شهدا لازم است …
وبلاگ رسانه‌های نوین نوشت:

رسانه چیست؟

رسانه یا Media در لغت به معنی رساندن است و به آن دسته از وسایلی گفته می‌شود که انتقال‌دهنده فرهنگ‌ها و افکار عده‌ای باشد، رسانه از تمدن‌های جدید بوجود آمده‌ و مورد توجه است. اکنون آنچه که مصداق این تعریف است وسایلی همانند: روزنامه‌ها، مجلات، رادیو، تلویزیون، ماهواره، اینترنت، CDها، ویدئو و... می‌باشد. رسانه در نوع آموزشی آن ﺑﻪ ﻛﻠﯿــﻪ اﻣﻜﺎﻧﺎﺗﯽ گفته ﻣﯽ‌ﺷــﻮد ﻛﻪ ﻣﯽ‌ﺗﻮاﻧﻨﺪ ﺷﺮاﯾﻄﯽ را در ﻣﺤﯿﻂ آﻣﻮزﺷﯽ ﺑﻮﺟﻮد آورﻧﺪ ﻛﻪ ﺗﺤﺖ آن ﺷﺮاﯾﻂ، ﻓﺮاﮔﯿﺮان، اﻃﻼﻋﺎت، رﻓﺘﺎر و مهارت‌های ﺟﺪﯾﺪی را ﺑﺎ درک ﻛﺎﻣﻞ ﺑﺪﺳﺖ آورند.
حسین قدیانی در قطعه26 نوشت:

پوستر/ این همان جامعه جهانی است!

واقعا تکان‌دهنده است. تکان‌دهنده و بی‌سابقه. اظهارات یا به عبارت بهتر اعترافات بان کی‌مون را می‌گویم؛ «حذف نام عربستان از فهرست سیاه دردناک بود. احتمال قطع بودجه برنامه‌های سازمان ملل وجود داشت»
وبلاگ ولایت فقیه نوشت:

صبحم شروع می شود آقا به نامتان

مانده ام در این شهر پر التهاب. مانده‌ام در این شهر گناه، مانده‌ام تنها،، مانده ام در این خستگی نذر کرده ام برای دل خسته‌ام، نذر کرده‌ام امشب بنشینم گوشه ای و برای دل خسته ام بخوانم:"
وبلاگ ولایت فقیه نوشت:

اسد شیرتر از قبل در حکومت ماند ولی ...

شما خیلی چیزها گفتید و قول دادید ولی نگفته بودید قرار است ما جاده صاف کن مذاکره با شیطان بزرگ هستیم و قرار است ما قبح مذاکره با آمریکا بشکنیم. نگفته بودید کلیدی که سال 67 مک فارلین آورده بود و امام خمینی قبول نکرده بود
وبلاگ من انقلابی‌ام نوشت:

مـــــراقــــبـــــــــ بــــاشــــیــم کـــــــافــــــر نــمــیــریــــم . . .

گـفـتـم: سرت رو بنداز پایین زندگیتو بکن، به هیچ چیز و هیچ کس فکر نکن، ما بی طرفیم، کار به کار کسی نداریم . . . گـفـت: زیارت عـــاشــــورا را خوانده ای... دو دسته جمله دارد، یــا ســلام است یا لــعــن؛ جامعه هم دو دسته دارد، مورد سلام اهل بیت (ع) و مورد لعنشان.
وبلاگ من انقلابی‌ام نوشت:

السلام علیک یا أباصالح المهدی ادرکنی

آقــــــا جــــان نـیـاز کــه تــــــو بــاشـــی..
وبلاگ ولایت فقیه نوشت:

می خواهید ولی امر ما را بهتر بشناسید ؟

سیدعلی پسر همان پدر است . .
وبلاگ واژه نوشت:

«میتینگ کوروش» یا کوششی برای درک یک نسل نو

گروهی نوجوان، در اینستاگرام و تلگرام، قرار گذاشتند با پایان امتحانات‌شان، در پاساژ کوروش گرد هم بیایند، و نام گردهم‌آیی‌شان را هم گذاشتند: «میتینگ کوروش».
حسین قدیانی در قطعه26 نوشت:

یوسف! به این رها شدن از چاه دل‌ مبند…

مادام که هیچ سند متقنی، دال بر شهادت حاج‌احمد و آن ۳ تن دیگر نباشد، راه درست و کار درست، همین است که اخیرا ۲ تن از دست‌اندرکاران، اعلام کردند؛ «حاج‌احمد متوسلیان زنده است و ما لحظه‌ای از پیگیری احوال او و یارانش دریغ نخواهیم کرد».