کانال تلگرامی "کوثر خبر" نوشت:

ضرورت گنجادن علوم رایانه ای در سیستم آموزشی پایه در مدارس کشور

کارشناس فناوری اطلاعات گفت: بر کسی پوشیده نیست که اهمیت علم کامپیوتر به عنوان نمود اصلی فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهان امرزی یکی از ضروریات توسعه و پیشرفت بشر است؛ بر همین اساس لازم است این علوم به عنوان سیستم آموزشی پایه در مدارس کشورمان نیز تدریس شود.
کانال "نیریمیز" نوشت:

انتخابات شوراها؛ جنگ قدرت یا سودای خدمت!

در انتخابات پنجمین دورهٔ شوراهای اسلامی شهر و روستا، نیت کاندیداها باید ملاک انتخاب باشد و دنبال شیفتگان خدمت بود نه تشنگان قدرت.
کانال "کوثر خبر" نوشت:

شعر/کیست آن فاطمه نور ازلی

شعر زیر به مناسبت ایام فاطمیه، سالروز شهادت فاطمه زهرا و دخت نبی اکرم توسط شاعر خوش ذوق کوثری سروده شده است.
کانال "کوثر خبر" نوشت:

وقتی مهریه معادلات ازدواج را برهم می زند!

براستی چه وجه تفاوتی بین ازدواج ساده حضرت فاطمه زهرا(س)، ام ابیها با خانواده ها و نسل سومی های امروزی وجود دارد که با جهیزیه آنچنانی و با ایده و افکار اشرافی گری همچنان امیدوار خوش زیستی و خوشبختی هستند.
"ابصارخبر" نوشت:

کاریکاتور؛ حماسه حضور آگاهانه

ملت ایران با حضور مقتدرانه خود در یوم الله 22 بهمن جواب تهدیدهای رئیس جمهور جدید امریکا را دادند.
"ابصارخبر" نوشت:

دلنوشته خواهر شهید مدافع حرم علی آقایی+فیلم

خواهر شهید مدافع حرم علی آقایی در همایش تجلیل از شهدای دانشجویی مدافع حرم دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل به قرائت دلنوشته خود پرداخت.
"ابصار خبر" نوشت:

کاریکاتور؛ تصمیمات آقای تازه کار

ناظران سیاسی بر این باورند اقدامات قبل و بعد از انتخابات ترامپ همان طور که رهبر عالی قدر نیز بر آن تاکید داشتند، ماهیت زشت و پلید آمریکا را به دست خودشان نمایان کرد.
کانال "ابصار خبر" نوشت:

موبوگرام و ماکیاولیسم

موبوگرام یک نرم افزار ماکیاولیستی و امکانِ حالتِ روح، ماکیاولیستی ترین قسمت این برنامه است. شاید خیلی ها این نگاه را و بطور کلی اینگونه دقیق نگری را در حوزه مسائل مربوط به روابط اینترنتی نپسندند اما این مساله و مشکل موضوعی مهم و حیاتی است.
باشگاه وبلاگ‌نویسان اردبیل "وبلر" نوشت:

ترامپ در باتلاقِ تلاقیِ طلاق ها

سؤال مهمی که پاسخ به آن می تواند ما را در پیش بینی آینده یاری نماید این است که رئیس جمهور جدید آمریکا، چه چیزی و چگونه کشوری را در چه شرایطی تحویل گرفته و چه گزینه های الزامی و اجباری را در پیش روی آن قرار داده است؟
"کانال آذر سلام" نوشت:

فیلمنامه‌های ترمز دار

مدتی است که سریال «لیسانسه‌ها» از شبکه سوم سیما در حال پخش است. وقتی تیزر این سریال از تلویزیون پخش می‌شد، جای امیدواری بسیار داشت که صدا و سیما ..
کانال "طبیب‌القلوب" نوشت:

ما رباخوار نیستیم، ولی بدتر از آن در کمین ماست

ما رباخوار نیستیم ولی بدتر از آن در کمین ماست زیرا حضرت رسول صلی‌الله‌علیه‌وآله فرموده‌اند: «بالاترین رباها کذب است»
کانال "بولتن دانشگاهیان اردبیل" نوشت:

هرکس جلوی هجوم آب و یا آتش را بگیرد

باشگاه وبلاگ‌نویسان اردبیل "وبلر" نوشت:

مدافعان حریم زندگی

من شرمنده ام ازینکه وقتی تو جان دادی لااقل فضای مجازیمان را پر از عکس و نامت نکردیم و پروفایلمان برایت عوض نشد که هیچ مظلومیتت را هم اینجا دیدم که مقصر شهادت آتش نشانان غیور هم شدی!! و ما جماعت روشنفکر اگر هم از خانه هایمان بیرون آمدیم فقط جماعت سلفی بگیر شدیم اما باز منتقد!!
وبلاگ "عروة‌الوثقی" نوشت:

تهران، آخرالزّمانی دیگر

ساخت و ساز بی رویه و تمرکز ثروت در مراکز شهر یکی از زمینه های خلق این وجه رو به موت شهر است.. با کوچه هایی که قابلتی جابجایی خوردروهای آتشنشانی را ندارند و ساختمان هایی که مستعد خطرند..
وبلاگ "عروة‌الوثقی" نوشت:

بی مهری‌های مسکن مهر پارس‌آباد تمامی ندارد

در حالی که برخی از متقاضیان مسکن مهر پارس آباد بالاخره پس از سال‌ها اجاره‌نشینی صاحب‌خانه بودن را تجربه کردند اما فراهم نبودن امکانات رفاهی مسکن مهر آن‌ها را با مشکلاتی روبه‌رو کرده است.