پایگاه اطلاع‌رسانی "KHAMENEI.IR" نوشت:

دانلود پوستر/ امام میراث فرهنگی نیست

امام میراث فرهنگی نیست؛ بعضی به امام به چشم میراث فرهنگی نگاه می کنند. امام زنده است. امام امام ماست. پیشوای ماست. در مقابل ماست. بله جسم امام نیست، اما سخن، فکر راه و نفس امام زنده است. با این چشم به امام نگاه کنید و از او بیاموزید.
کانال تلگرامی "اندیشه جویان استاد حسن عباسی" نوشت:

25 سال بعد اسرائیل نخواهد بود

استاد حسن عباسی: ما انقلابیون به این وعده ی امام خامنه ای ایمان و اعتقاد کامل داریم
وبلاگ "نماز" نوشت:

ما همه در راهپیمایی روز قدس شرکت می کنیم

صهیونیسم در فلسطین محکوم به فناست روز جهانی قدس گرامی باد (مرگ بر آمریکا)
وبلاگ "محجبه" نوشت:

پوستر/ اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود

اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود.. امام خمینی رحمة الله علیه
گلستان بلاگ منتشر کرد:

«جنگ و صلح» از دیدگاه حضرت امام خمینی(ره)

امروز که دنیا بیش از هر زمان دیگری تشنه اندیشه ناب اسلامی است و آمادگی پذیرش آن را دارد، وظیفه ماست که به تبیین و انتشار اندیشه های امام راحل به خصوص در مقوله‌های جنگ، صلح و همزیستی مسالمت ‌آمیز پرداخته و با موج اسلام‌ ستیزی در حال تشدید در جهان مقابله کنیم.
وبلاگ «اریان بلاگفا» نوشت:

بنی صدر در سال ۵۹ چه می گفت؟ وقایعی که رهبر انقلاب نسبت به تکرار آن هشدار دادند

پس از حادثه ۱۴ اسفند، باز هم بنی صدر دست از حملات خود نکشید و دوگانه‌سازی بین حامیان خود و سازمان‌ها و نهادهای مختلف جمهوری اسلامی را بیشتر دامن زد.
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

موش و گربه بازی جدید دولت فریب!!!

سؤال اینجا است، اگر آمریکا در زمان وزارت خارجه جان کری به تعهداتش در برجام عمل نکرده، پس حضور ایشان در کنار ظریف چه معنایی دارد؟! به نظر می رسد که بازی مسخره ی برد-برد حسن روحانی در پسا برجام ادامه داشته و نظام اسلامی همچنان باید هزینه ی دیپلماسی ذلیلانه ایشان را بپردازد!
دلنوشته یک افسر ولایت

آن روزها حرف امام برای ما حجت بود

امروزی ها اگرچه تابع و سرباز، بلکه افسر ولایت هستند، اما وقتی آقا حرفی می زند می گویند چرا... و یا شاید... و یا ممکن است که اطلاعات غلط... و یا ما آقا را قبول داریم اما ... نسل اولی ها در آن زمان کافی بود ما بفهمیم یک چیز رأی امام رحمة الله علیه و یا مقام معظم رهبری است، همین برایمان حجت و فصل الخطاب بود
سایت "مشرق" نوشت:

آیا مرگ فقط برای تروریست‌های هفدهم خردادماه خوب است؟!

نمی دانم چرا در روزهایی مثل هفدهم خرداد هیچ کس به فکر دیپلماسی و گفتگو نمی افتد و همه نگاهها به سمت دستان گره گشای پاسداران انقلاب اسلامی معطوف می‌شود؟
وبلاگ "سلام" نوشت:

شعر/ گر پدر مرد، تفنگ پدری هست هنوز

گرگها خوب بدانند در این ایل غریب گر پدر رفت یکی مرد خدا هست هنوز گرچه ما یاد خمینی نتوانیم فراموش کنیم باز منت ز خداست که یکی آیت حق رهبر ما بر سر ما هست هنوز
سایت "تسنیم" نوشت:

اقدام به موقع نیروهای ویژه سپاه در مجلس/ تروریست‌ها چگونه در عملیات ضربتی سپاه کشته شدند + تصاویر

در جریان پاکسازی ساختمان، نیروهای سپاه متوجه می‌شوند که تروریست‌ها در زیر برخی از اجساد شهدا، نارنجک کار گذاشته‌اند تا در صورت جابجایی شهدا، نارنجک‌ها منفجر شوند که این حربه نیز با هوشیاری نیروهای سپاه خنثی می‌شود.
داستان تصویری

خمینی نه از شاه می‌ترسید و نه از آمریکا

داستان تصویری امام خمینی رحمة الله علیه
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

استراتژی چالش، در برابر سازش

بعضی عقلانیّت را در این میدانند و میگویند که «چالش با قدرتها هزینه دارد» -[البتّه] اشتباه میکنند- بله، چالش هزینه دارد، امّا سازش هم هزینه دارد. اینها هزینه نیست؟ سازش هم هزینه دارد.
وب سایت «احیاگر معروف» نوشت:

ویژه نامه قیام ۱۵ خرداد ۱۳۴۲

کانال تلگرامی "آن سوی سیاست" نوشت:

اماما! من قبول ندارم که شما را تحریف کنند!

جایت خالی است #امام_دلها ، این روزها عده ای که سرسفره حرام نشسته اند با کمال پرروئی دم از برداشته شدن این دستورات شما می زنند و می گویند ایکاش روزی بیاید که این مرگ بر ... ها تبدیل به زنده باد ... ها شود!! در دنیا بوی تعفن #آخوندهای_فاسد عذاب آور است!