دورهم به نقل از وبلاگ شهر خوبان نوشت:

فرمان امام خمینی(ره) در خصوص پرهیز از اختلاف

امام خمینی (ره): من از لسان اسلام نصیحتشان می‌کنم که باهم اختلاف نکنید. چه میراثی هست که می‌خواهید قسمت کنید و سرش اختلاف می کنید؟ این همه مردم جوان‌هایشان را دادند و میراث برای شما گذاشتند که شما اینطور توی سرهم بزنید و فساد ایجاد کنید؟ میراث پدرکدامتان است که اینگونه می‌کنید؟ یک قدری باهم رفیق و برادر و دوست باشید.
دین به دنیا فروشان یک شبه انقلاب را می فروشند

چه بسا انقلاب را یک شبه بفروشند

اینها هرگز درد جامعه و مردم مستضعف را متوجه نمی شوند "چرا که انها در بهترین امکانات و بهترین لحظات هستند "مگر می شود در بهترین جای تهران در کاخ بنشینی ودرد مردم مستضعف جامعه را متوجه بشی"امروز متاسفانه یکی از افتخارات کشور ما این شده که وزیر محترم میاد دارای های خود را اعلام میکند و میگوید 2هزار ملیار دارایی دارم
دورهم به نقل از وبلاگ شهر بهشت نوشت:

حوادث و وقایع دی ماه سال 57

مقام معظم رهبری 94.06.17 : (( جوانهای ما باید این خاطرات را فراموش نکنند؛ یکی از چیزهایی که بنده نگران آن هستم، این است که این نسل جوانِ بالنده‌ی ما که بحمدالله، هم آگاه و با بصیرت است، هم دارای انگیزه است، آماده به‌کار است، وسط میدان است، انقلابی است، بتدریج این حوادث مهم را، این عبرتهای بزرگ دوران معاصر را از یاد ببرد.... ))
دورهم به نقل از وبلاگ شهربهشت منتشر کرد:

کارتن‌خوابی نتیجۀ حضور سیاستمداران غربزده عرصۀ سیاست

استاد پناهیان: اگر در طول این 35 سال، سیاستمداران ما هیچ‌کدام‌ غرب‌زده نبودند، الان کارتن‌خواب نداشتیم تلقیِ سیاستمداران غرب‌زده از نحوۀ ادارۀ جامعه است که موجب تولید فقیر و کارتن‌خواب می‌شود...
وبلاگ شهر خوبان منتشر کرد

انقلاب ما انقلاب آرمانهاست نه تسلیم شدن...

شهید بهشتی انقلاب ما انقلاب آرمان‌هاست نه سر تسلیم در برابر واقعیت‌ها… صحبت از تشکیل محاصرهٔ اقتصادی کرد، گفتم ما همان نان و پنیر خودمان که توی این مملکت به دست می‌آید بخوریم.
دورهم به نقل از وبلاگ شهرخوبان نوشت:

امام خمینی(ره) ، شجاع مردی از قبیله ایمان!

مدتی است که شاهد پخش سریال معمای شاه از شبکه 1 صدا و سیما هستیم . سریالی که با همه نقدهای سینمایی وارده بر آن نظر مخاطبان را به خود جلب کرده و دنبال کننده های زیادی برای خود دارد . قسمتهای اخیر این سریال مربوط به ماجرای انجمنهای ایالتی، رفراندوم شاه و قضایای عید سال 42 و فاجعه مدرسه فیضیه قم می باشد.
وبلاگ "ریزه نیوز" نوشت:

قرار ما این نبود...

آیا امام مهربان ما از داشتن چنین بارگاه مجللی راضی است؟! قرار ما این نبود که از امام ما چنین تصویری را در اذهان مهمانان خارجی بسازید که امام سفر کرده ما به جای ساده زیستی و هم نشینی با فقرا و مظلومان و رنج کشیدگان نمادی از تجمل بوده است . با تمام وجودمان اعلام می کنیم رهبر کبیر ما که تمام کاخ های طاغوت و حکومت ستمگران زمان را در هم شکست هیچ سنخیتی با چنین بارگاهی ندارد و این بنا ساخته ی دست دوست داران امام ما نیست .
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

فکت شیت ایرانی، نامه شرمساری؟!

دستور جناب روحانی به صالحی، قطعاً جُک سال خواهد شد، زیرا آقای اوباما، تحریمها را بر روی کاغذ لغو کرد و جناب روحانی هم به تقلید از او، دستور فعالیت در خصوص تولید سوخت ناوگان دریایی را بر روی کاغذ صادر کرد، اما این کجا و آن کجا؟!!!
سایت وبلاگی " همه با هم" نوشت:

امام خمینی(ره) پایه گذار وحدت اسلامی

یادداشت

دانشگاه های ما تربیت اسلامی ندارد

قصد داریم در این یادداشت مروری کنیم سخنان گوهرباره حضرت امام خمینی (ره) را در حضور انجمن های اسلامی دانشگاه ها و مدارس عالی کشور صرفا جهت یادآوری مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس شاید یادشان بیایید در گوشه ای از این دانشگاه دو مرد دلاور ؛ دو شهید گمنام هستند و می بینند مسئولین و متولیان فرهنگی دانشگاه چه می کنند با خون بهای آنها به گوششان برسانید.
دورهم به نقل از وبلاگ قدس نوشت

اصلاح،تصفیه و مراقبت از قوه مجریه

بخشی از وصیتنامه رهبر کبیر انقلاب (ره): ...از اموری که اصلاح و تصفیه و مراقبت از آن لازم است قوة اجراییه است. گاهی ممکن است که قوانین مترقی و مفید به حال جامعه از مجلس بگذرد و شورای نگهبان آن را تنفیذ کند و وزیر مسئول هم ابلاغ نماید، لکن به دست مجریان غیرصالح که افتاد آن را مسخ کنند
دورهم به نقل از وبلاگ قدس نوشت:

توصیه امام در مورد حفظ دانشگاهها

امام خمینی(ره) : نجات دانشگاه از انحراف، نجات کشور وملت است.
دورهم به نقل از وبلاگ شهربهشت منتشر کرد:

اعتماد به خدا به جای تکیه بر قدرتهای استکباری

مقام معظم رهبری:((ما باید به جای اعتماد به قدرتهای استکباری، به خدا اعتماد کنیم. هر جا این اتفاق افتاد، پیروزی به دنبال آن هست...)) بی ایمانی و ترس در برابر قدرتها همان چیزی است که دنیای غرب به وسیله آن به استعمار و استثمار ملتها و کشورها پرداخته و از طریق جایگزینی سیاستمدارانی سست عنصر و متزلزل .شیفته ووابسته به غرب توانسته در عمق حکومتها نفوذ کند
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

فتنه گران، امام و رهبری شناس شده اند؟!!

حجت‌الاسلام مجید انصاری معاون حقوقی رئیس جمهور که از عناصر فعال فتنه سال 88 است، سخنانی منطقی برل زبان جاری کرده و از فتنه گری و تقلب در انتخابات سال 88 و حضور در جمع فتنه گران آن سال سخن نگفته، زیرا امروز در درون قدرت قرار گرفته و لذا این جماعت که در سال 88 در مقابل اهانت به امام، انقلاب، رهبری و بسیج سکوت مرگبار گرفته بودند و از اخلاق و امنیت ملی سخن نمی گفتند،
دورهم به نقل از وبلاگ قدس نوشت:

امام خمینی (ره) ، مرد مبارزه با استکبار

کدام افتخار بالاتر و والاتر از اینکه امریکا با همه ادعاهایش و همه ساز و برگهای جنگی‌اش و آنهمه دولتهای سرسپرده‌اش و به دست داشتن ثروتهای بی پایانِ ملتهای مظلوم عقب افتاده و در دست داشتن تمام رسانه‌های گروهی، در مقابل ملت غیور ایران و کشور حضرت بقیه الله ـ ارواحنا لمقدمه الفداء ـ آنچنان وامانده و رسوا شده است که نمی‌داند به که متوسل شود!