گلستان بلاگ منتشر کرد:

«جنگ و صلح» از دیدگاه حضرت امام خمینی(ره)

امروز که دنیا بیش از هر زمان دیگری تشنه اندیشه ناب اسلامی است و آمادگی پذیرش آن را دارد، وظیفه ماست که به تبیین و انتشار اندیشه های امام راحل به خصوص در مقوله‌های جنگ، صلح و همزیستی مسالمت ‌آمیز پرداخته و با موج اسلام‌ ستیزی در حال تشدید در جهان مقابله کنیم.
سایت "خبرگزاری فارس" نوشت:

فیلم منتشر شده توسط «سیا» تقلبی از آب درآمد

چندی است فیلم یک دقیقه و 52 ثانیه‌ای از خانه مصدق روز 28 مرداد 1332 که آثاری از هجوم مردم در آن به چشم می‌خورد بی‌آن‌که شخص یا مؤسسه‌ای مسئولیت آن را پذیرفته باشد در شبکه‌های اجتماعی پخش می‌شود.
سایت حرف تو نوشت:

ساعت خواب حوزه های علمیه سراسر کشور!

علما و مراجع و طلبه های عزیز لطفا روشنگری کنید! سکوت یعنی دست داشتن در خیانت ها و تایید حرکت های دشمن! درست پروژه 2020 در حال اجراست انجا هم گفتن چون انقلاب از قم بوده انتی انقلاب هم باید از قم باشد!
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

دختره دلم را اسیر کرده است

شماره دختری که عاشقش بودم را پیداکرده و حرف زدن را با او شروع کردم و بعد از مدتی گفتم قصد ازدواج دارم، اما او مرتباً به من جواب منفی می‌داد
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

شهادت اول مظلوم عالم

این مظلومیت، به شیعیان و دوستان حضرت امیر (علیه‌السلام) نیز سرایت کرده و همواره در طول تاریخ عده اى که اکثرا عداوت و غرض سوء داشته اند اقسام تهمت ها و افتراها را به شیعیان نسبت مى‌دهند.
سایت حرف تو نوشت:

دانلود صوت شهید مطهری- مصیبت امیرالمؤمنین علی علیه السّلام

روزهای آخر حیات امیر المؤمنین علی (ع) از زبان شهید مطهری
وبلاگ "سخنان گرانبهای آیت الله فاطمی نیا" نوشت:

آیت الله فاطمی نیا: در شب قدر چه بخواهیم؟

-در حدیث داریم که از پیامبر اکرم صل الله علیه و اله پرسیدند در شب قدر چه بخواهیم ؟ ایشان فرمودند: «عافیت بخواهید.»
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

پناهیان: داعشی امنیت فیزیکی و غربگرایان امنیت فرهنگی را از بین می برند

تا من هستم نخواهم گذاشت حکومت به دست لیبرالها بیفتد.» و لذا افسران جنگ نرم، در مقابل مسئولین خودسر و لیبرالی می ایستند، که از خط امام و انقلاب اسلامی دور شده و در جهت گسترش فرهنگ غربی، قوه مجریه را پایگاه لیبرالیسم کرده اند.
سایت "خبرگزاری فارس" نوشت:

تصاویر/ دکتر، مهندس، حجت الاسلام محمد معرفت

تصاویر/ دکتر، مهندس، حجت الاسلام محمد معرفت
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

چگونه مطمئن باشم که همسرم می‌شود

پسر ۲۳ ساله هستم که عاشق دخترخانم ۲۲ ساله شده‌ام و به او پیشنهاد ازدواج داده‌ام، اما او رد می‌کند و قصد ادامه تحصیل دارد و می‌گوید تو باید سربازی بروی،
وبلاگ "معبر جوان عاشورایی" نوشت:

امام بدون تحریف

حرم امام را یک حرم مجلل و با شکوه درست کردند در صورتی که تفکر امام خمینی اصلا اینطوری نیست"باید مراقب این جریان بود به قول امام خامنه ای باید با این جریان مقابله کرد.
وبلاگ "قطعه 26" نوشت:

تا مبارزه هست، ما هستیم!

هنوز هم مثل تو معتقدیم: «آنهایی که «خواب آمریکا» را می‌بینند، خدا بیدارشان کند»! اماما! بعد از تو، خیلی‌ها رنگ عوض کردند اما خون شهدا هم‌چنان سرخ است! و هم‌چنان می‌جوشد! و هم‌چنان «حاج‌قاسم» زنده است! و حالا بعد از «کربلا»، «قدس» را نشان دارد! حق با تو بود؛ «راه قدس، از کربلا می‌گذرد!»
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

منشا ترس، بد گمانی به خداست

«ترسیدن و دلهره از تشر دشمن و تحت تأثیر اخم قدرتمندان قرار گرفتن، اولِ بدبختی است. اگر کسی هم می‌خواهد بترسد، اشکالی ندارد اما از طرف ملت و به حساب مردم نترسد زیرا ملت ایران ایستاده است.»
وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:

آیت الله مجتهد شبستری عمار آذربایجان

رهبر معظم انقلاب در وصف شایستگی‌های آیت الله شبستری فرموده بودند:با وجود ایشان در آن استان فکرم از آنجا راحت است. وی همواره در خبرگان رهبری از جایگاه بسزایی برخوردار بوده و جرقه یادآوری خاطره امام(ره) درباره زعامت مقام معظم رهبری، توسط او زده شد.
وبلاگ "محجبه" نوشت:

آثار و فواید روزه

در حدیث قدسی آمده: که خدای تعالی فرمود: از میان اعمال و عبادات فرزندان آدم، فقط «روزه» برای من است و من پاداش روزه ام