وبلاگ "ولایت فقیه و حکومت اسلامی" نوشت:

سه نکته پیرامون شهید و شهادت

1- گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست -ان‌شاءالله- جلوۀ نام و یاد شهیدان عزیز را کم‌فروغ سازد. 2- شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی، مظهر حیات و بقاء و حضور و درخشندگی است؛ 3- ما باید به سبب ارتباط و اتصال با مفهوم بلند و ماندگار شهادت، برای خود و جامعۀ خود، بلندی و ماندگاری به دست آوریم
وب سایت «ندای یک بسیجی عاشق» نوشت:

دانلود کلیپ/ درد دل همسران شهدای مدافع حرم

مدافعان حرم غیرایرانی و فرزندانشان پول های دروغی که به مدافعان حرم نسبت می دهند ...
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

جام زهر قطعنامه را چگونه نوشاندند!!

... قبول این مسئله (قبول قطعنامه) برای من، از زهر کشنده ‏تر است؛ ولی راضی به رضای خدایم و برای رضایت او، این جرعه را نوشیدم. در شرایط کنونی، آن چه موجب این امر شد، تکلیف الهی‏ ام بود.
وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:

مسلمانان مظلوم میانمار

قوق بشرِ منقطع از اخلاق، منقطع از معنویت، منقطع از خدا. میگویند اینها میانمارى نیستند؛ خب، گیرم نباشند - البته دروغ میگویند، سیصد چهارصد سال است که اینها در آنجا زندگى میکنند؛ آنطور که به ما گزارش میشود - باید کشته شوند؟!
وب سایت «راه دانا» نوشت:

نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره فیلم "ماجرای نیمروز"

مقام معظم رهبری: همه اجزای فیلم عالی بود/ خاطره منتشر نشده رهبر معظم انقلاب اسلامی از روز پاکسازی خانه موسی خیابانی
وبلاگ "بیا تا بدانیم" نوشت:

حزب اللهی بی عرضه

هنر نیست که در پایگاه و مسجد بنشینیم و افراد محدودی شبیه خودمان را جذب کنیم! حزب اللهی باید از سینما از پارک از کافه از قلیانسرا از پارتی جوان را به مسجد بکشاند هرچندامروز، خیلی را بخاطر اخلاق نادرست از مسجد فراری داده ایم.
سایت "آپارات" نوشت:

همه آنچه از ١٨ تا ٢٣ تیر ١٣٧٨ اتفاق افتاد!!

عناصر اصلی ماجرای ١٨ تیر ١٣٧٨ اکنون کجا هستند؟! مستند پشت پرده از بخش خبری ساعت 21 (22 تیر 1396)
وب سایت «راه دانا» نوشت:

وصیت نامه شهید عباس دانشگر

شهید #شهادت را به چنگ می آورد راه درازی را طی میکند تا به آن مقام می رسد اما من چه! سیاهی گناه چهره ام را پوشانده و تنم را لخت و کسل کرده, حرکت جوهره ی اصلی انسان است و گناه زنجیر
وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:

اگر ما را متهم نکنند، باید شک کنیم

جای تاسف در جایی است که وقتی سرداران عزیزمان انقدر برای کشور مان افتخار کسب میکنند انقدر ما را در برابر دشمن سر افراز میکنند و همیشه پیروز میدان هستند چرا باید در داخل کشورمون مورد بی لطفی قرار گیرند چرا؟
گلستان بلاگ منتشر کرد:

رتبه اول کنکور پزشکی سال ۶۴ ساعت قبل از شهادت

هواپیمایی با یک و نیم برابر سرعت #صوت از ارتفاع ده متری سطح زمین، ماشین لندکروزی را که با سرعت درجاده #مهران _دهلران حرکت می نماید ، مورد اصابت #موشک قرار می دهد اگر از مقاومت هوا صرف نظر شود معلوم کنید کدام تن می سوزد؟ کدام #سر می پرد؟
محسن عمادی نویسنده کتاب شهید ابراهیم هادی

یک آتش به اختیار واقعی

بعد از مدتها چهره مولف کتاب مشخص شد. کسی که حتی از رسانه‌ها فراری است و حتی اگر راضی به مصاحبه شود برای گفت‌وگو درباره این کتاب و فعالیت‌های گروه شهید ابراهیم هادی راضی به انتشار عکس‌ش نمی‌شود و همه مطالب با اسم شهید ابراهیم هادی روی خروجی ها می‌رود.
سایت "صاحب نیوز" نوشت:

اینفوگرافی/ مظلوم نمایی اصلی ترین شگرد اصلاحات

توهین به ارزش ها و مظلوم نمایی از شگردهای تبلیغاتی «جریان اعتدال» است.. بهره گیری از جنگ روانی و برچسب زنی یکی دیگر از شگردهای تبلیغاتی اعتدال و اصلاحات است. آنها برای سرپوش گذاشتن به کم کاری های خود به رقبا برچسب تندرو، خشونت طلب، طالبانیسم و امثال آن می دهند.
گلستان بلاگ منتشر کرد:

عکس/ بوسه ی دو قلوهای شهید پورهنگ بر مزار پدر

بوسه ی دو قلوهای شهید پورهنگ بر مزار پدر
وبلاگ "ملازمان حرم" نوشت:

آخرین نامه (شهید محمودرضا بیضایی)

مسئولیت سنگینی بر دوشمان گذاشته شده است و اگر نتوانیم از پسش برآییم، شرمنده و خجل باید به حضور خداوند و نبی اش و ولی اش برسیم چرا که مقصریم. کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا و بقول سید مرتضی آوینی، این یعنی اینکه همه ما شب انتخابی خواهیم داشت که به صف عاشورائیان بپیوندیم و یا از معرکه جهاد بگریزیم و در خون ولی خدا شریک باشیم.
سایت وبلاگی " همه با هم" نوشت:

زندگی نامه شهید مهدی نوروزی

نقش آفرینی پر رنگ و تأثیرگذاری که مهی نوروزی در فتنه 88 داشت، باعث ش شبکه های بیگانه او را به عنوان حسین منیف اشمر برادر علی منیف اشمر که در مبارزه با اسرائیل به شهادت رسید، معرفی کنند و او را مزدور لبنانی خطاب کنند...!