گلستان بلاگ منتشر کرد:

حدیث/ از رحمت خدا نا امید نشوید

حضرت امیرالمومنین علی (علیه السلام)می فرمایند: انتظروا الفرج و لا تیاسوا من روح الله فان احب الاعمال الی الله عزوحل انتظار الفرج . در انتظار فرج باشید و از رحمت خدا ناامید نشوید، زیرا بهترین اعمال در نزد خدای بزرگ انتظار فرج است.
وبلاگ "محبان مهدی (عج)" نوشت:

فقط یـک جمله برای امـام زمـان(عج) بنویس

خبر آمد خبری نیست هنوز،از غم دوری دلدار بسوز،باید این جمعه بیاید باید،من دگر خسته شدم از شاید. اللهم عجل لولیک الفرج
وبلاگ "دانشکده فنی دختران" نوشت:

دعای سلامتی امام زمان (عج)

دانلود دعای سلامتی حضرت مهدی (عج) با صدای مداح های ایران
دورهم به نقل از وبلاگ قدس منتشر کرد:

بیاکه عالم وادم درانتظارشماست

فرازهایی از دعای ندبه کجاست آنکه ‏آماده‏ شده براى ریشه‏ کن ‏ساختن ستمگران؟ کجاست‏ آن مایه امید براى از بین بردن ستم و تجاوز؟ کجاست ریشه کن کننده ستیزه جویان و گمراهان و بى ‏دینان؟
دورهم به نقل از وبلاگ قدس نوشت:

سلسله مراتب معرفت به امام زمان (علیه السلام)

آیت الله مصباح یزدی : بیش‌تر توجّه داشته باشیم که او از ما چه مى‌خواهد و دوست دارد چه کارى انجام بگیرد. این که ما نیز به نوایى برسیم یا نرسیم، مهم نیست. حال بنگریم که مرتبه معرفت ما به امام زمانمان ارواحنا فداه تا چه حدّ است و ولىِّ امرمان را به چه اوصافى (ظلم‌ستیزى، عدالت‌گسترى، آبادسازى، دانش‌گسترى، یا...) مى‌شناسیم.
وب سایت «قرارگاه جنگ نرم» نوشت:

پوستر "بهجت روح"

انسان برای پیمودن مسیرهای سخت و دشوار و گذر از دره های عمیق که زندگی جاوید و ابدی او راتهدید می کنند نیاز به “چراغ راه” و “راهنمایی مطمئن” دارد.
وبلاگ «علمدار آرت» نوشت:

پوستر/ یا حجه ابن الحسن (عج)

جان من و روح من وراه من خسرو جان پرور و دلخواه من پرده بر افکن ز رخ ای ماه من زهره به روی تو بود مشتری یا حجت ابن الحسن العسگری
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

سال ها منتظر سیصد و اندی مرد است!

منتظر راستین امام عصر(عجل الله تعالی فرجه) است، بر اثر تخلق به اخلاق الهی گرد حرام نمی ‏گردد و جانش به گَرد معصیت غبار نمی ‏گیرد و می ‏کوشد در انجام دادن واجب و دوری از معصیت که در رأس آموزش‏های فرعی اسلام است، کوتاهی نکند.
سایت وبلاگی "همدان نیوز" نوشت:

دلهره های آخر الزمانی!

خداوند به مسلمانان هشدار می دهد که مبادا پس از وفات پیامبر به دوران جاهلیت خود بازگردند. مسئله ای که در تمام امت های گذشته رخ داده است. مثلاً حضرت ابراهیم(علیه السلام) برای ترویج یکتاپرستی و برچیدن بت پرستی مبعوث شد، خانه خدا را به عنوان مرکز توحید تجدید بنا کرد؛ اما با وفات ایشان دوباره خانه خدا، تبدیل به مرکز شرک شد.

25 کانال شبهه زدایی در تلگرام را بیشتر بشناسیم+آدرس ادمین کارشناسان

هر چند عده ای بر این باورند که که حضور در این فضا هر چند مثبت باشد اما به علت ماهیت و اهداف سازنده پلید آن، نمی‌توان مفید و موثر بود، اما با این وجود فارق از بی تدبیری مسئولین و نهاد های فرهنگی، فعالیت نیرو های جوان خود جوش در فضای مجازی برای پاسخ گویی به شبهات قابل تقدیر است.

آغاز امامت امام زمان(عج)، زمانی برای شادی منتظران

نهم ربیع الاول، نه تنها نخستین روز امامت امام عصر علیه السلام است، بلکه آغاز دوره‌ای حیاتی و مهم در تاریخ شیعه نیز به شمار می‌آید. در سال روز نهم ربیع الاول که یادمان آغاز امامت ولی عصر علیه السلام است، تصمیم گرفتیم در چند سطر کوتاه به شرح کوتاهی از زندگی نامه حضرت صاحب الامر بپردازیم.
گلستان بلاگ منتشر کرد:

بهوش باشیم ! امتحان سختی پیش رو داریم!

در روایات امتحان شدن انسان ها در زمان غیبت به غربال شدن تشبیه شده است یعنی در اثر غیبت امام درجه ایمان انسان ها سنجیده می شود و همان طور که با غربال کردن ناخالصی های مواد از آن جدا می شود، با طول غیبت امام افراد سست ایمان و دنیا طلب از مومنین خالص جدا می شوند.
گلستان بلاگ منتشر کرد:

حدیث روز/قیام امام زمان(عج)

امام رضا (علیه السلام): لَو کانَ فیکُم عِدَّهُ أهلِ بَدرٍ لَقامَ قائِمُنا. اگر به تعداد اهل بدر [مؤمن کامل] در میان شما بود، قائم ما قیام می ‏کرد. مشکاه الأنوار فی غرر الاخبار ص63
سایت "جهاد مجازی" نوشت:

مسابقه وبلاگی مدافعان حریم حرم

مسابقه وبلاگی با موضوع مدافعان حریم حرم و شهدای مدافع حرم در قالب های متنوع با همکاری سایت حرف تو راه اندازی شد. از تمام وبلاگ نویسان دعوت می شود برای شرکت در مسابقه آثار تولیدی خود را به آدرس سایت جشنواره ارسال نمایند.
وبلاگ «ناصح امین» نوشت:

آیا شیعیان درباره اسم آن حضرت اختلاف دارند؟

چرا امام مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) را با نام های گوناگون می خوانند و آیا می توان فردی را که ذات واحدی دارد، با نامهای متعدد و مختلف خواند؟