وبلاگ "مرجعی برای مربیان تربیتی" نوشت:

اینفوگرافی/ انس با قرآن

انس با قرآن ایمان را تقویت می کند توکل به خدا را زیاد می کند اعتما به وعده ی الهی را زیاد می کند ترس و خوف از مشکلات مادی را در انسان کم می کند
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

دشمن و تاکتیک فریب

یکی از تاکتیک‌های جنگ روانی که دشمنان جامعه اسلامی نیز به وفور از آن بهره جسته‌اند، "تاکتیک فریب" است. دشمنان اسلام همیشه فریبکاری و نیرنگ‌باز بوده‌اند. این مسأله، ضرورت هوشیاری همیشگی و عدم غفلت از تحرّکات آنها را یادآور می‌شود.
پایگاه اطلاع‌رسانی "KHAMENEI.IR" نوشت:

رهبری: همدیگر را حفظ کنید؛ مثل کوهنوردها

مدیگر را حفظ کنید و نگه دارید؛ مثل کوه‌نوردها در جاهای خطرناک که با ریسمان یکدیگر را، کمرها را، به هم وصل میکنند؛ یکی اگر پایش بلغزد، پرت نمیشود تا آخر کوه
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

دروغگو در مذمت دروغ سخن می گوید!!

با خود اندیشیدم که ایشان آموزش دروغگوئی را در دانشگاه و نزد کدام اساتید به پایان رسانده و لذا موضوع را دنبال کرده و دریافتم که جناب روحانی آموزش دروغگوئی را در نزد اساتید انگلیسی خود در انگلستان طی کرده است.
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

اعتکاف، نوری برای عاقبت به خیری جوانان

جوانان با معتکف شدن در ایام البیض، به دنبال بالا بردن تقوای خویش و یافتن نوری برای عاقبت به خیری خود هستند.
کانال تلگرامی "آیه گرافی" نوشت:

هم نشینی آیات قرآن و تصاویر

اگر نیکی کنید در حقیقت برای خودتان نیکی کرده اید
سایت حرف تو نوشت:

وقتی چترت خداست...

وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چقدر می خواهد ببارد.
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

اصول توبه از نگاه امام جواد(علیه السلام)

عمل به روایت امام جواد(علیه السلام) در مورد توبه می‌تواند انسان را از تمامی گناهان و اثرات آنها رهایی دهد و زنجیر گناه را در مسیر بندگی و تقرّب از پای او جدا کند تا به سرعت به تکامل و اوج نائل شود.
دورهم به نقل از وبلاگ "شهر بهشت" نوشت

حال و روز برخی سیاسیون کشور

این آیه مصداق و شرح حال و روز برخی سیاسیون کشور ماست؛ حزب و گروه هایی که به قول مقام معظم رهبری فقط و فقط به دنبال کسب قدرت هستند نه هدایت فکری جامعه.
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

وظیفه علمای عصر غیبت در حدیث امام هادی علیه السّلام

علمای عصر غیبت وظیفه خاصی برعهده دارند. آنها پرچم داران هدایت و مدافعان ایمان هستند. آنهایند که اسلام ناب را نگهبانی کرده و از ارتداد مردم جلوگیری می‌کنند.
کانال تلگرامی "افسران جوان جنگ نرم" نوشت:

یک عکس زیبا

ترجمه آیه 16 سوره حدید آیا وقت آن نرسیده است که دلهای مؤمنان در برابر ذکر خدا و آنچه از حقّ نازل کرده است خاشع گردد؟! و مانند کسانی نباشند که در گذشته...
کانال تلگرامی "آیت الله مجتهدی" نوشت:

این گنجشک ماده به من توجهی نمی‌کند!

روزی گنجشک نری نزد حضرت سلیمان علیه السلام آمد و عرض کرد: این گنجشک ماده به من توجهی نمی‌کند، هر چه من به او محبت دارم در عوض او به من بی محبتی می‌کند.
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

انتخاب همسر و ملاک فرزند آوری

یکی از ملاک‌های مهم و اصلی در انتخاب همسر، مسأله فرزندآوری است.
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

همه مسئولیم؛ بعضی ها مسئول تر!

برای انجام وظیفه، ابتدا باید مسئولیت را شناخت. مسئولی که نمی داند تا چه حد مسئولیت دارد؛ چه زمانی می تواند در میدان انجام وظیفه پیروز شود؟
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

عبا و عمامه، لباس خدمت

بد و خوب در هر صنفی وجود دارد، البته حساسیت صنف روحانی بیشتر از بقیه موارد است. با توجه به ضرورت نیاز به مربی و حکیم در مسیر رسیدن به کمال، روحانی با تقوا و با سواد یک از مصادیق، راهنما و حکیم برای انسان در مسیر بندگی می باشد تا مبادا انسان به ظلمات تاریکی گرفتار شود