خبرگزاری بین المللی قرآن "ایکنا" نوشت:

مسلمانی بعد از پلاسکو؛ أَفَلَا تَذَکَّرُونَ

حوادث و فجایع علاوه بر درد و اندوه شدید برای مردم، تذکرهای مهمی نیز برای مردم و مسئولان دارند؛ «أَفَلَا تَذَکَّرُونَ؛ آیا سر پند گرفتن ندارید»(آیه ۱۵۵ سوره صافات)
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

پای درس آمریکا!

پای درس دشمن- گر چه خوشبین بودن و مذاکره با دشمنان قسم‌خورده، کاری احمقانه و خسارت‌بار است؛ امّا این بدان معنی نیست که نمی‌توان از علم یا تجارب موفّق آن‌ها استفاده کرد.البته آمریکایی‌ها این اندیشه را در جهت مادّی‌گری و پول، به‌کار گرفتند؛ امّا همین تجربه پذیرفته شده جهانی را می‌توان با جهت‌گیری متعالی‌تری به‌کار گرفت.»
سایت وبلاگی "همدان نیوز" نوشت:

آیا در قرآن بیان شده است که زن نمی‌تواند قاضی یا مرجع تقلید شود؟!

آیة صریح در قرآن بر اینکه زن نمی‌تواند قاضی و یا مرجع باشد، و یا در این دو، ذکوریت (مرد بودن) شرط است نداریم، بلی از بعضی اطلاقات و کلیات و دلالت‌های التزامی می‌توان استفاده کرد که کارهای اجرایی که توان روحی و جسمی بالایی می‌طلبد، و لازمه‌اش مواجه شدن با نامحرمان است، قرآن توصیه نمود، که زنان از آن موارد اجتناب کنند.
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

زن گل است

اسلام تنها دین آسمانی است که قوانین آن سعادت بخش، عزت آفرین، آرامش بخش و... است. در دین اسلام به زنان ارزش و اهمیت بسیار زیادی داده شده است، تا جایی که بهشت را زیر قدم‌هایشان گسترده است؛ اما دشمنان که دین را مانع اهداف شومشان می‌دانند، برای تخریب آن، مساله کتک زدن زن را مطرح می‌کنند که در شرایطی خاص، و با مراحلی خاص، تجویز شده است.
وبلاگ "دانشکده فنی دختران" نوشت:

به مردان مؤمن بگو چشمهای خود را ازنگاه ناروا بپوشند

چشم فرو بستن از نامحرم، موجب پاکى و رستگارى است؛قرآن کریم درباره حکمت این حکم مى فرماید: این کار براى آنان پاکیزه تر است، زیرا خدا به آنچه مى کنند آگاه است پس نگاه نکردن به نامحرم مقدّمه پاکیزگى و رستگارى است.
دورهم به نقل از وبلاگ قدس نوشت:

سلسله مراتب معرفت به امام زمان (علیه السلام)

آیت الله مصباح یزدی : بیش‌تر توجّه داشته باشیم که او از ما چه مى‌خواهد و دوست دارد چه کارى انجام بگیرد. این که ما نیز به نوایى برسیم یا نرسیم، مهم نیست. حال بنگریم که مرتبه معرفت ما به امام زمانمان ارواحنا فداه تا چه حدّ است و ولىِّ امرمان را به چه اوصافى (ظلم‌ستیزى، عدالت‌گسترى، آبادسازى، دانش‌گسترى، یا...) مى‌شناسیم.
سایت وبلاگی "حرف لر" نوشت:

یلدا؛ فرصتی مغتنم برای صله رحم

شب‌های بلند زمستان فرصت خوبی برای انجام سنت پسندیده و دینی صله رحم است. با صله‌ی رحم درشب یلدا می‌توان در این امر نیک پیش قدم شد و به دیدار نزدیکان شتافت.
وبلاگ "گناه شناسی" نوشت:

شراب و درمان دردها

در جواب کسانی که به تجویز و توجیه پزشک بی تقوا و جاهل شراب مصرف می کنند!
وبلاگ "انعکاس" نوشت:

نوعی از اسراف مخفی

اسراف انواعی دارد ،یک نوع آن که کمتر آنرا اسراف می دانیم این است که برخی گوسفند بیچاره وشیر گاو و گیاهان و نباتات را می خورند و در حدّ همان گوسفند و گاو و یا پایین تر از اینها زندگی می کنند
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

راهکارهای اتحاد و برادری میان شیعه و سنی

از جمله راه‌های نفوذ و بدست آوردن منافع برای دشمنان اسلام، ایجاد اختلاف و پر رنگ کردن اختلافات میان شیعه و سنی است. راهکارهایی که می توان برای مقابله با این دسیسه بر اساس سفارشات و دستورات اسلامی می توان در پیش گرفت به اینصورت است: الف: تقویت مشترکات مذهبی ب: عدم اهانت به یکدیگر.
سایت وبلاگی "همدان نیوز" نوشت:

دلهره های آخر الزمانی!

خداوند به مسلمانان هشدار می دهد که مبادا پس از وفات پیامبر به دوران جاهلیت خود بازگردند. مسئله ای که در تمام امت های گذشته رخ داده است. مثلاً حضرت ابراهیم(علیه السلام) برای ترویج یکتاپرستی و برچیدن بت پرستی مبعوث شد، خانه خدا را به عنوان مرکز توحید تجدید بنا کرد؛ اما با وفات ایشان دوباره خانه خدا، تبدیل به مرکز شرک شد.
سایت وبلاگی "حرف لر" نوشت:

ناامیدی از رحمت خدا

یأس از رحمت خدا و بخشایش او، نقطه مقابل رجاء و امیدواری به پروردگار و منشأ آن در باور نادرست است. اگر کسی عقیده اش نسبت به خداوند ناقص باشد و رحمت بی پایان و قدرت بی نهایت او را نشناسد ناامید می شود. چنین نقصی در خداباوری، انسان را به کفر می کشاند و حتی می توان گفت یأس کامل فقط برای کافر قابل تصور است و هیچ مۆمنی دچار آن نمی شود.
سایت وبلاگی "همدان نیوز" نوشت:

حدیث/ بد زبانی

«بد زبانی» صفتی است نافی موجودیت دنیای زبان. این صفت، از ضعف زبان نشأت میگیرد، آن را به ستیز با خودش وا می دارد و آنگاه، موجودیتش را مخدوش نموده و زیر سؤال میبرد.
دورهم به نقل از وبلاگ شهر بهشت منتشر کرد:

آتش به جان فتاده ز فقدان عسگری (ع)

شهادت امام حسن عسگری (علیه السلام) بر همه مسلمانان جهان تسلیت باد شما را به تقواى الهى و پارسایى در دینتان و تلاش براى خدا و راستگویى و امانتدارى درباره کسى که شما را امین دانسته ـ نیکوکار باشد یا بدکار ـ و طول سجود و حُسنِ همسایگى سفارش مىکنم. محمّد(صلى الله علیه وآله وسلم)براى همین آمده است...

آغاز امامت امام زمان(عج)، زمانی برای شادی منتظران

نهم ربیع الاول، نه تنها نخستین روز امامت امام عصر علیه السلام است، بلکه آغاز دوره‌ای حیاتی و مهم در تاریخ شیعه نیز به شمار می‌آید. در سال روز نهم ربیع الاول که یادمان آغاز امامت ولی عصر علیه السلام است، تصمیم گرفتیم در چند سطر کوتاه به شرح کوتاهی از زندگی نامه حضرت صاحب الامر بپردازیم.