هرمزگان

آب در سد جگین و ما تشنه لبان می گردیم

مهمترین عناوین ابر مطالب وبلاگ نویسان استان هرمزگان در هفته ای که گذشت منتشر شد.
وبلاگ سورو قدیم نوشت:

آشنائی مختصری با موتورسواری و احمد دریازاده بنیان گذار هیئت موتور سواری هرمزگان

عضو کانون موتورسواران ایران حدود ۴۵ سال است با موتور سواری آشنائی دارد و متجاوز از ۱۰ هزار کیلومتر با موتورسیکلت به سراسر کشور مسافرت داشته است او پایه گذار ورزش موتورسواری و از بنیان گذاران هیئت این ورزش در هرمزگان است .
وبلاگ «افسران جوان جنگ نرم» نوشت:

با سربند امام حسین (ع) به ورزشگاه آزادی میرویم

ای مسلمان در آخرت نمی پرسند که نتیجه فوتبال چی شد ای شیعه در آخرت نمی پرسند که بازی چی شد بلکه ازتون میپرسند در جایی که میتونستی و امکانش را داشتی چرا اسلام را تبلیغ نکردی ؟ چرا دین حق و پیامبر حق را به جهانیان نشناساندی چرا؟

پرواز 100 میلیون تومانی نماینده طرفدار دولیت گچسارانی به برزیل با لوکس ترین ایرلاین جهان ! + اسناد

به همراه چند نماینده اصلاح طلب.. پرواز این نمایندگان با پرواز کلاس تجاری هواپیمایی امارات که یکی از گران ترین و لوکس ترین خطوط هواپیمایی جهان است صورت گرفته است.
سایت وبلاگی "همه با هم" نوشت:

پوستر/ قهرمانان المپیک

وب سایت «احیاگر معروف» نوشت:

چشم چرانی و دلربایی ممنوع!

قُلْ لِلْمُؤْمِنِینَ یَغُضُّوا مِنْ أَبْصَارِهِمْ وَیَحْفَظُوا فُرُوجَهُمْ سوره نور آیه 30 خلاصه این دستور اینست که زن و مرد نباید به یکدیگر خیره شوند،نباید چشم چرانی کنند، نباید نگاههای مملو از شهوت به یکدیگر بدوزند، نباید به قصد لذت بردن به یکدیگر نگاه کنند ...
سایت وبلاگی "همدان نیوز" نوشت:

اخراج از دهکده به خاطر دست ندادن به ورزشکار صهیونیست

کمیته بین‌المللی المپیک «ریودوژانیرو» اعلام کرد «اسلام الشهابی» جودوکار مصری پس از اینکه حاضر نشد با «اَر ساسون» حریف اسرائیلی‌اش دست دهد، توسط هیأت مصری حاضر در المپیک به کشورش بازگردانده شد.
سایت وبلاگی "همه با هم" نوشت:

مدال آوران ایران در المپیک

سایت وبلاگی "حرف لر" نوشت:

این چادر خار چشم خیلی‌ها شد؛ شما فوق‌العاده‌اید بانو

چه خوب است قدری ظرفیت های خود را افزایش دهیم و حداقل به انتخاب زنان کشور خود در زمینه حجاب احترام بگذاریم و به روشنفکران تازه به دوران رسیده ای که ادعا می کنند حضور یک زن با چادر در رژه المپیک با فرهنگ آریایی همخوانی ندارد توصیه می شود که یک بار شاهنامه فردوسی را بخوانند تا بفهمند که حجاب و پوشیدگی زنان یکی از زیباترین جلوه های فرهنگ ایرانی بوده و چادر در ایران باستان مورد استفاده بوده و از کلمه چادر هم در این شعر فردوسی استفاده شده است.
به همت هیات کونگ فو هرمزگان:

خبرنگاران فعال حوزه ورزش تجلیل شدند

به مناسبت 17 مرداد ماه، روز خبرنگار جمعی از فعالین عرصه خبر در حوزه ورزش توسط منصور دانشور رییس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان هرمزگان تجلیل شدند.
سایت وبلاگی "حرف لر" نوشت:

ابتهاج محمد، ورزشکار محجبه آمریکایی

: دیدن ورزشکاران محجبه برای ما مسلمانان همیشه جذاب و مایه مباهات و افتخار است. وقتی دختری را در مسابقات بین المللی در جلوی چشم همگان با نشانه های اسلامی می‌بینیم، به دین و آیین برتر خود افتخار می‌کنیم. حالا اگر این ورزشکار دختر محجبه مسلمان ، از ایالات متحده آمریکا ( USA ) نیز باشد،
وبلاگ محترمانه منتشر کرد:

تعطیلات تابستانى و اوقات فراغت

چگونگى گذران اوقات فراغت دانش‌آموزان در تعطیلات تابستان از اهمیت خاصى برخوردار است؛ زیرا این ایام طولانى است و در صورت هدایت نشدن آنان و عدم وجود امکانات و تسهیلات کافى براى این امر، موجبات صدمات روحى و انحرافات اجتماعى آنان فراهم مى‌شود.
تصویر وبلاگ «سرباز صفر» نوشت:

وقتی مردم دیدن فوتبال را به دیدن برنامه روحانی ترجیح می‌دهند!

حسن روحانی، رئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران می‌‌باشد. آخرین گفت وگوی زنده تلویزیونی رییس جمهوری بامردم در سیزدهم بهمن ماه 1394 انجام شد. اما طبق برنامه ریزی ( نمی‌دونم کجا ) برنامه بعدی گفت و گوی زنده رئیس جمهور، حسن روحانی با برگزاری مسابقه فوتبال استقلال و استقلال خوزستان در لیگ برتر فوتیال مصادف شد که جنجال تازه ای به راه انداخت!..