سایت "سلامت نیوز" نوشت:

۹ خطر استرس زیاد برای بدن

میزان بالای کورتیزول با مرگ در اثر بروز عوارض قلبی ارتباط تنگاتنگی دارد. در تحقیقی که به مدت شش سال روی ۸۶۰ نفر از افراد بالای ۶۵ سال که دارای بالاترین میزان کورتیزول در خون‌ شان بودند، انجام گرفت، مشخص شد که این افراد در معرض فزاینده خطر مرگ در اثر ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی قرار دارند.
سایت "سلامت نیوز" نوشت:

ناصر خسرویی به وسعت اینترنت!

از نظر سازمان غذا و دارو هر قاچاقی در حوزه دارو تقلب بوده و داروی تقلبی هم فاسد است. باید توجه کرد که در حال حاضر تقلب در حوزه دارو سخت نیست؛ چراکه لازم نیست دارو را از مرز وارد کشور کنند، بلکه با یک پرینت و لیبل داروهای مشابه را تغییر می‌دهند و داروهای تقلبی عرضه می‌کنند. سلامت نیوز: ناصر خسرویی به وسعت اینترنت!
سایت "سلامتی" نوشت:

این نوشیدنی ها مرهم معده تان است

بر خلاف برخی از نوشیدنی‌ها که معده را به زحمت می‌اندازند نوشیدنی‌های دیگری هم هستند که به کمک این ارگان حیاتی می‌آیند. با ما همراه باشید تا با نوشیدنی‌های دوستدار معده آشنا شوید.
کانال تلگرامی "آنتی بیوتروریسم (جنگ خاموش و کشتار بیولوژیکی) " نوشت:

سونامیِ استقبال از رشته های پزشکی

تحصیل در رشته‌ی تجربی، مقدمه‌ی پزشک شدن است. نوجوان ما قله‌های ثروت و دارندگی را در این وادی جستجو می‌کند. او می‌خواهد پزشک شود و یک‌شبه رهِ صدساله‌ بپیماید.
سایت "باشگاه خبرنگاران جوان" نوشت:

فیلم/ خاطره جالب حجت‌الاسلام پناهیان از دیسکوهای کانادا

ویدئوی کوتاهی از خاطره‌گویی حجت الاسلام پناهیان از سفر به کانادا مورد توجه کاربران زیادی در شبکه های اجتماعی قرار گرفته؛ در این فیلم حجت الاسلام پناهیان از تاثیر گوشت خوک بر بدن انسان نیز سخن گفته است...
لعبت گرانپایه

جهاد بانوی جراح

من چندین سال است که در مناطق محروم حضور پیدا می‌کنم. تا به امروز حدودا 28 سفر به مناطق محروم کشور داشتم54 هزار ویزیت رایگان و یک هزار و 500 جراحی با همراهی تیم پزشکی در رشته‌های مختلف از جمله زنان، ارتوپدی، اورولوژی و گوش، حلق و بینی انجام داده ایم.
وبلاگ "واقعیت سوسک زده" نوشت:

بوی تند پوست گردو

تمشک های کنار جاده دارند نفسهای آخرشان را می کشند اما خوب که بگردی لابلای برگها هنوز هستند تمشکهای سرخ و سیاهی که از دست بچه ها در امان مانده اند جاهایی که لابد دستشان نمی رسیده و تو میتوانی مزه ملس شان را زیر دندانهایت احساس کنی
سایت "مشرق" نوشت:

مواد غذایی که باید دور آن خط بکشید!

مصرف گوشت های فرآوری شده، دیابت، بیماری های قلبی و سرطان را به همراه دارد.
گلستان بلاگ منتشر کرد:

ترور بیولوژیک مریم میرزاخانی

خبر فوت دانشمند و نابغه برجسته ایرانی “دکتر مریم میرزاخانی” شوک عظیمی به جهانیان بالاخص ایران وارد و بار دیگر احتمال ادامه‌ی ترورهای بیولوژیک دانشمندان ایرانی را قوت بخشید.
وبلاگ "ماجون" نوشت:

خواص اب کوزه

آب کوزه، با طعمی خوش و آشنا: آب کوزه بسیار "گوارا و خوش نوش" است. طعم آن با فطرت و اصل جسم خاکی ما همخوانی دارد. حتی اگر کسی تابحال آب کوزه را ننوشیده باشد، برای بار اول طعم آب کوزه را طعمی" آشنا" حس می کند!
سایت "روشنگری" نوشت:

فیلم/ شفا با حمد

شفا با استفاده از سوره حمد - استاد ضیایی
سایت "جام جم آنلاین" نوشت:

چگونه در ماه #رمضان دهانی خوشبو داشته باشیم؟

حداقل دو بار مسواک زدن در فاصله افطار تا سحر و نخ دندان کشیدن تا حد زیادی از بروز بوی بد دهان جلوگیری می‌کند. بهتر است مسواک خود را هر سه ماه یک بار عوض کنید؛ مسواکی که مدت‌ها استفاده شده است خود عاملی برای ورود باکتری و عفونت داخل دهان است.
سایت "فرهنگ نیوز" نوشت:

فشار خون بالا با زردآلو بهبود می‌یابد

زردآلو میوه ای پر طرفدار و پر فایده که خوشبختانه در ایران به وفور یافت میشود. این میوه خاصیت های متعددی دارد؛ اصلا خشک کردن آن و استفاده از آن در فصول سرد سال برای استفاده از فواید آن بوده است.
سایت "خبر وان" نوشت:

در حاشیه مراسم رونمایی از چادر پزشکی در بیمارستان ها

این چادر پزشکی توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برای پرستاران و افراد شاغل در بیمارستان و دانشجویان علوم پزشکی علاقه مند به حجاب برتر طراحی شده‌ است.
گلستان بلاگ منتشر کرد:

پیشگیری از کمردرد با ۸ روش ساده

کمردرد یکی از آن مشکلات شایعی است که پیر و جوان نمی‌شناسد و هر کسی می‌تواند به آن دچار شود. بسیاری از عادت‌هایی که ما در طول روز داریم، باعث می‌شود که کمردرد بگیریم.