سایت "مشرق" نوشت:

مواد غذایی که باید دور آن خط بکشید!

مصرف گوشت های فرآوری شده، دیابت، بیماری های قلبی و سرطان را به همراه دارد.
گلستان بلاگ منتشر کرد:

ترور بیولوژیک مریم میرزاخانی

خبر فوت دانشمند و نابغه برجسته ایرانی “دکتر مریم میرزاخانی” شوک عظیمی به جهانیان بالاخص ایران وارد و بار دیگر احتمال ادامه‌ی ترورهای بیولوژیک دانشمندان ایرانی را قوت بخشید.
وبلاگ "ماجون" نوشت:

خواص اب کوزه

آب کوزه، با طعمی خوش و آشنا: آب کوزه بسیار "گوارا و خوش نوش" است. طعم آن با فطرت و اصل جسم خاکی ما همخوانی دارد. حتی اگر کسی تابحال آب کوزه را ننوشیده باشد، برای بار اول طعم آب کوزه را طعمی" آشنا" حس می کند!
سایت "روشنگری" نوشت:

فیلم/ شفا با حمد

شفا با استفاده از سوره حمد - استاد ضیایی
سایت "جام جم آنلاین" نوشت:

چگونه در ماه #رمضان دهانی خوشبو داشته باشیم؟

حداقل دو بار مسواک زدن در فاصله افطار تا سحر و نخ دندان کشیدن تا حد زیادی از بروز بوی بد دهان جلوگیری می‌کند. بهتر است مسواک خود را هر سه ماه یک بار عوض کنید؛ مسواکی که مدت‌ها استفاده شده است خود عاملی برای ورود باکتری و عفونت داخل دهان است.
سایت "فرهنگ نیوز" نوشت:

فشار خون بالا با زردآلو بهبود می‌یابد

زردآلو میوه ای پر طرفدار و پر فایده که خوشبختانه در ایران به وفور یافت میشود. این میوه خاصیت های متعددی دارد؛ اصلا خشک کردن آن و استفاده از آن در فصول سرد سال برای استفاده از فواید آن بوده است.
سایت "خبر وان" نوشت:

در حاشیه مراسم رونمایی از چادر پزشکی در بیمارستان ها

این چادر پزشکی توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برای پرستاران و افراد شاغل در بیمارستان و دانشجویان علوم پزشکی علاقه مند به حجاب برتر طراحی شده‌ است.
گلستان بلاگ منتشر کرد:

پیشگیری از کمردرد با ۸ روش ساده

کمردرد یکی از آن مشکلات شایعی است که پیر و جوان نمی‌شناسد و هر کسی می‌تواند به آن دچار شود. بسیاری از عادت‌هایی که ما در طول روز داریم، باعث می‌شود که کمردرد بگیریم.
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

مرجع تشخیص ضرر روزه

تشخیص خود شما ملاک است و همین اندازه که ترس شما در مورد ضرر، عقلایی باشد، کافی است. البته ترس از ضرر گاهی از قول متخصص، زمانی از تجربه بیمارهای مشابه و گاهی از تجربه خود انسان به دست می آید.
کانال تلگرامی "آنتی بیوتروریسم (جنگ خاموش و کشتار بیولوژیکی) " نوشت:

ترور بیولوژیک نخبگان برجسته باهدف جلوگیری از پیشرفت ایران

علی دادمان فرزند شهید رحمان دادمان (وزیر راه اسبق)، سال گذشته در یکی از سفرهای خارجی مورد ترور بیولوژیک قرار گرفت. علی دادمان که برای پیشرفت جمهوری اسلامی فعالیت می‌کرد، صبح دوشنبه پس از تحمل چند ماه رنج و درد ناشی از بیماری سرطان، در بیمارستان دار فانی را وداع گفت
کانال تلگرامی "آنتی بیوتروریسم (جنگ خاموش و کشتار بیولوژیکی) " نوشت:

محصولات سعودی را تحریم کنید

اینا کالاهایی هستند که سهام دار آنان دولت یا شاهزاده های سعودی اند! قابل ذکر است که تمامی این روغن ها تراریخته اند (دستکاری ژنتیکی)
کانال تلگرامی "آنتی بیوتروریسم (جنگ خاموش و کشتار بیولوژیکی) " نوشت:

حکم فروش و استفاده ازمحصولات تراریخته خوراکی

چنانچه این محصولات به طور مستقیم یا غیر مستقیم به بدن انسان ضرر معتدبه وارد کند، استفاده از آن جایز نیست.‌
سایت وبلاگی "قلم تو" نوشت:

درمان افسردگی با طب سنتی

از دیدگاه طب سنتی برخی از غذاها برای رفع غم و اندوه، افسردگی و وسواس بسیار مفید است؛ مانند: گوشت گوسفند زرده تخم‌مرغ نیم‌برشت (عسلی) شیر فرنی شیربرنج سوپ جو، بوییدن و خوردن سیب مخصوصاً سیب گلاب، دمنوش "به"، شربت تخم بالنگو همراه با گلاب و زعفران، مصرف دمنوش استخودوس بسیار خوب است.
سایت "سلامت نیوز" نوشت:

2 ساعت طلایی برای "قلب و ریه"

ارگان‌های افراد مرگ مغزی شامل ریه، دو کلیه، قلب، کبد، لوزالمعده و روده برای بیماران قابل استفاده است که هر کدام از آنها فرصت مشخصی برای استفاده دارند. به عنوان مثال باید توجه کرد که برای پیوند، قلب و ریه از زمان برداشت عضو، نهایتا دو ساعت زمان برای پیوند داریم.
سایت "مشرق" نوشت:

فلوراید و عوارض آن بر سلامتی انسان + تصاویر

فلور عنصری بسیار سمی است که در صورت ورود مقادیر بالای آن به بدن انسان می تواند باعث ایجاد رسوب فلور، مسمومیت شدید و در موارد حاد حتی به مرگ منجر شود. از سوی دیگر خاصیت سرطان زایی این ماده تایید شده است.