وبلاگ "آقای طراح" نوشت:

پوستر/ خریدی یا فروختی؟

هربار که برای خرید می رفت. کلی تخفیف می گرفت. می گفت: تو خرید بلد نیستی. یک بار با من بیا برات یک تخفیف حسابی می گیرم...
آزاده داننده

کارآفرین موفق

الان دغدغۀ دختران جوان ما شاید نداشتن الگوی مناسب و نداشتن اعتمادبه‌نفس باشد. این نوع موضوعات است که به دلیل تغییراتی که در جامعه به وجود آمده دختران ما نتوانستن الگوی مناسبی داشته باشند و نداشتن این الگو در زندگی باعث سردرگمی می‌شود و اینکه نمی‌دانند چه کاری باید انجام بدهند و مسیرهایی که می‌روند شاید مسیرهای درستی نباشد.
گلستان بلاگ منتشر کرد:

ورود گام به گام بانوان به ورزشگاه‌ها

با پایان مسابقات لیگ جهانی والیبال، موضوع ورود بانوان به ورزشگاه‌ها کم‌رنگ می‌شود اما به زودی و با انجام مسابقاتی جدید بازهم این پرونده بازخواهد شد.
سایت وبلاگی "حرف لر" نوشت:

آنجا چمران و صیاد بود، اینجا من و تو هستیم

اینجا جنگ نرم است .آنجا جنگ سخت بود ، اینجا جنگ نرم است ،آنجا امام بود ، اینجا هم امام هست آنجا جهاد اصغر بود، اینجا جهاد اکبر است ،آنجا چمران و صیاد بود ، اینجا من و تو هستیم ،لیکن فقط شهادت مزد واقعی مجاهدان راه خداست
وبلاگ «ناگفته ها» نوشت:

نگاهی به انواع حجاب از دیدگاه قرآن کریم

خانواده، اولین نهادی که پایه حجاب در آن شکل می‌گیرد، خانواده است. واضح است که اگر پدر و مادر به فرزند خود مسأله حجاب را آموزش ندهند و خود از آن غافل باشند
کانال تلگرامی "حامیان حجاب اسلامی" نوشت:

اینفوگرافی/ حتّی یوسف

قابل توجه دختران بد حجاب.. می دونین این آیه یعنی چی؟
سایت "خبر وان" نوشت:

در حاشیه مراسم رونمایی از چادر پزشکی در بیمارستان ها

این چادر پزشکی توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برای پرستاران و افراد شاغل در بیمارستان و دانشجویان علوم پزشکی علاقه مند به حجاب برتر طراحی شده‌ است.
کانال تلگرامی "تبیان رسانه ی زندگی" نوشت:

گفتگوهای دخترانه

همیشه آنچه که ارزشمندتر و مهم تر است در حفاظ و پوشش است. وجود زنان آن قدر ارزشمند است که خداوند دستور داده پوششی داشته باشند تا از نگاه و آزار برخی مردان در امان باشند.
وبلاگ "شیفتگان" نوشت:

دختر بیچاره رو بردن... !!

می خواستند، دختر را نجات دهند. شال از سر دخترک افتاده بود و تقلا می کرد. اما پلیس زن قدرت بیشتری داشت. مردها فریاد می زدند: ولش کن بی شرف. پلیس های مرد هم به محض سوار کردن دختر، مردم را عقب راندند و سوار شدند
وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:

اینفوگرافی/ جنگ نرم و دجال

یکی از ابزاری که در جنگ نرم نقش بسیار عمده ای دارد ودر واقع بدتر از سلاح شیمیایی زمان جنگ می باشد ماهواره می باشد که معروف است به دجال زمان.
وبلاگ "سیاست روز" نوشت:

زیباترین هدیه خداوند به زن حجاب است

ای زن ایران تو گوهر نایابی هستی که فقط در پوشش و حجاب مادری خود می توانی محفوظ و سربلند بمانی
کانال تلگرامی "گلهای بهشتی" نوشت:

شبهه: حجاب خوبه؟ حجاب اجباری بده؟؟

آیا موافقید کمربن ایمنی را هم اختیاری کنیم؟؟ اگر قرار باشد همه قوانین مثبت و سازنده و سالم یک دین یا یک کشور اختیاری شود، دیگر چیزی از آن دین یا کشور باقی نمی ماند.
وبلاگ "آرمان ولایت" نوشت:

فروشگاه های اینترنتی لباس یا غیرت و حیا؟

مسئولین وزارت ارشاد طبق کدام ماده قانونی به این چنین فروشگاه هایی مجوز داده اند!؟ آیا می دانید که این چنین خودنمایی و حراج گذاشتن حیا باعث انحطاط اخلاقی کودکان و نوجوانان می شود و روز به روز، فحشا و فساد در جامعه اسلامی بیشتر می شود؟
کانال تلگرامی "نه ده" نوشت:

دین فروشی یعنی باورها را برای پوند انگلیسی زیرپا گذاشتن!

وقتی مسیح علی نژاد مبلغ بی حجابی، «معصومه» بود و پشت تراکتور پدرش❗️
سایت "598" نوشت:

خدا مرگت بده معصومه/ پدر و مادر معصومه علینژاد چگونه می اندیشند؟

سلام معصومه! نمیدانم دراین لحظه کجایی و چه میکنی؟ میدانی از کجا و با چه حالی این نامه را برایت مینویسم؟ باورت نمیشود، به خانه ی بانویی آمده ام که تو در حقش جفا کرده ای! آمده ام تا برایت چیزی بخواهم.