وب سایت «ندای یک بسیجی عاشق» نوشت:

دانلود کلیپ حرف های آرمیتا با کسانی که مثل خودش هستند

آرمیتا با بیان اینکه برنامه همقصه و قصه آیه و زهرا را دیده گفت: «قصه آیه و زهرا خیلی ناراحت کننده بود ولی این فقط قصه آیه و زهرا نیست و قصه همه بچه هایی است
وب سایت «احیاگر معروف» نوشت:

پاورپوینت کودکانه راه سعادت

وبلاگ "جبهه اقدام" نوشت:

تغافل در برابر فحشاخانه های مجازی!! مسئولان پاسخگو باشند!

کدام مسلمان می تواند این فاجعه را تحمل کند که حدود 8 میلیون نفر از جوانان کشورش را در کانال های ضد اخلاقی و فاسد، که روز به روز در لجن زار بی عفتی و دین ستیزی فرو می روند، ببیند و سکوت کند؟!!! چه سیاستی پشت پرده است که این نجس افزار فیلتر نمی شود؟!!
کانال تلگرامی "اصولگرا" نوشت:

عکس نوشته/ هواپیمای جدید مبارک

قرارداد فروش یک فروند ایرباس مرجوعی از اسپانیا، از فرانسه به ایران: اقساطی نیست بلکه اجاره به شرط تملیک است . مالکیت تا مدتها دست اروپاییهاست.
سایت وبلاگی "حرف لر" نوشت:

حکم تقلب در امور تحصیلی!

حکم تقلب کردن چیست؟ آیا در قیامت عذاب دارد؟ اگر مسئول یا معلم راضی باشد چطور؟ آیا اگر بعد از امتحان، درس مورد نظر خوانده شود مشکل برطرف می‌گردد؟
وبلاگ سورو قدیم نوشت:

نگاهی به هنر نقاش 18 ساله هرمزگانی+تصاویر

هنرمندنقاش 18 ساله از محله سورو بندرعباس که هنر را در وجود خود میبیند و آن را با دستانش بر روی بوم نقاشی نقش میبندد.
وبلاگ "سفینه" نوشت:

اینفوگرافی/ آموزش "لطفا" "متشکرم" "معذرت می خواهم"

لطفا، متشکرم، معذرت می خواهم را بیشتر به کار ببرید
وبلاگ "استیضاح" نوشت:

میخوام ترک کنما، ولی نمیتونم

این روزها اعتیاد به شبکه های اجتماعی به طور فاجعه باری افزایش پیدا کرده، به طوریکه تازه ترین آمار میگه که ایرانیا به اندازه یک شیفت کاری یعنی هشت ساعت در هر روز توی فضای مجازی غرق شدن...
محسن عباسی ولدی

من دیگر ما . . .

نامه ی اخلاقی امام علی(ع) به فرزندش امام حسن (ع): پسرکم تو را جزئی از خود بلکه از وجود خود دیدم، تا به آنجایی که اگر چیزی به تو ضرر برساند ، مثل آن است که به من زیان رسانده و گویی اگر مرگ به سراغ تو بیاید ، به سراغ من آمده ، بنابرین"من دیگر ما" همان اهتمامی را که در اصلاح امور خود می نمایم ، در باره تو دارم.
وبلاگ "ریزه نیوز" نوشت:

برای روزهایی که دختران سرزمینم دیگر تصمیمی نمی گیرند

افسوس که به این زودی تمام دلنگرانی دختران شهرم ، لوازم ارایش و چند سانتی متر کوچک و بزرگ و خمیده کردن دماغ شده است .
گلستان 159

باربی خوراک ذهن کودکان امروز

حواستون هست سی دی ها و سریال های باربی و آنا و ... رو برای بچه هاتون میزارید چی یادشون میده؟ موضوع یک قیمت از صدها قسمت این سریال ها:
دورهم به نقل از وبلاگ شهر بهشت منتشر کرد:

جوانانی که در آینده کشور به آنها نیاز دارد!

مقام معظم رهبری (دامت ظله العالی ): -کشور به شما (جوانان) احتیاج دارد؛ کشور به این میلیون‌ها دانش‌آموز و دانشجویی که امروز ما در کشور داریم احتیاج مُبرم دارد. ما به جوان مومن، وفادار، امیدوار، بانشاط، فعّال، باابتکار احتیاج داریم، کشور احتیاج دارد، آینده‌ی کشور احتیاج دارد.
وبلاگ "حدیث عشق" نوشت:

نقش «حیا» در تجلی زیبای

آرایش اصلی و آراستن حقیقی انسان، از باطن شروع می شود که در صورت دسترسی به کمالات باطنی و سلامت قلب و پاکی درونی، منتج به نتایج عالی تری خواهد شد که خود مکمل آرایش ظاهر نیز هست.
دورهم به نقل از وبلاگ شهر خوبان نوشت

ما قهرمان می خواهیم!

آیا واقعا درک اینکه جامعه ما و علی الخصوص کودک و نوجوان ما نیاز به قهرمان دارد، سخت و ثقیل است؟ چرا قهرمانان سرزمین ما از راکی و آرنولد تا بن تن و باربی همگی سوغات فرنگستان بوده اند ؟ آیا فی الواقع ما قهرمانی نداریم که نوجوان ما با او همذات پنداری کند و از نشستن تصویر او بر روی لباسش احساس غرور کند؟؟؟ قهرمانی نداریم که کودکمان برای خریدن عروسکش گریه کند، لج کند، نق بزند؟ ...
وبلاگ "از سر نوشت" نوشت:

مهمان ناخوانده

در موضوع سواد رسانه‌ای، فیلم مستندی با هدف ارائه‌ی راه حل برخورد با موضوع بازی‌های ویدیویی ساخته است. مستند «مهمان ناخوانده» به کارگردانی «سینا معتضدی» اولین بار در ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار (دی ماه ۹۴) رونمایی شد