سایت "نازکبین" نوشت:

کلامی با برادر عصبانیم حسین قدیانی عزیز درباره انتخابات ۹۶

حسین جان! روحانی، خاتمی یا هاشمی مسأله این اسامی نیست! مسئله، تفکری است که وجود دارد و قابل انکار نیست و البته این افراد در رشد و نمو آن موثر بوده اند و خوشمان بیاید یا نیاید، این نگرش در مقاطعی مثل قضیه مک فارلین یا دورانهای اصلاحات و اعتدال فرصت نمود و بروز یافته است.
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

ماجرای سند 2030

همه مواد آن سندِ شیطانی مغایر با احکام الهی و قانون اساسی بوده است، به عنوان مثال همجنس بازی یکی از مفاد این سند شیطانی بود که رسول خدا (صلی‌الله‌علیه‌وآله) مردان همجنس بازی که خود را همانند زنان کنند و زنانى که خود را همانند مردان کنند، لعنت کرده است
یادداشت تکان دهنده حسین قدیانی فرزند شهید در مورد انتخابات

مگر مرض دارید انتخابات برگزار می‌کنید و احساسات پابرهنه‌ها را جریحه‌دار می‌کنید؟

سؤالی می‌پرسیم: اگر مصلحت در ابقای رئیس‌جمهور فعلی بود و اگر او، این همه آزاد است که حتی منقل را هم ببندد به بیت بزرگان و جیک احدی هم درنیاید، معذرت می‌خواهم، مگر مرض دارید انتخابات برگزار می‌کنید؟! و احساسات پابرهنه‌ها را جریحه‌دار می‌کنید؟!
کانال تلگرامی "خط شکن" نوشت:

ثواب رساندن نوک زبان به نوک بینی

نقل است که روزی «معاویه» برای نماز در مسجد آماده می‌شد. به خیل عظیم جمعیتی که آماده اقتدا به او بودند نگاهی از سر غرور انداخت. عمروعاص» که در نزدیکی او ایستاده بود، در گوشش نجوا کرد که: بی‌دلیل مغرور نشو! این‌ها اگر عقل داشتند به جماعت تو نمی‌آمدند و «علی» را انتخاب می‌کردند.
سایت وبلاگی " همه با هم" نوشت:

رفع سایه جنگ با حضور مردم

حضور ملت سایه جنگ را رفع کرده؛ حرف برخی که ما سایه جنگ را رفع کردیم درست نیست.
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

دولت لیبرال، در سراشیبی سقوط

پس از اینکه معلوم شد، دختر وزیر آموزش و پرورش باتفاق پدرشان یک شرکت واردات لباس بچه گانه با برند ایتالیایی دارند وا اخیرا هم از منزل وزیر در لواسان انبوهی از لباسهای بچه گانه قاچاق کشف شده و موضوع به مناظرات کاندیدای ریاست جمهوری در برنامه تلویزیونی جمعه کشیده شد
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

لیبرالها و استکبار، در جبهه ای واحد!

در مناظره اگر حسن روحانی به اقتدار موشکی کشور، بخاطر نوشتن جمله ای از امام "اسرائیل باید از بین برود" حمله گازانبری نمود، راز آن در روزنامه جروزالم اسرائیلی است که نوشت: «حسن روحانی بهترین رئیس جمهوری است که اسرائیلی ها می توانند از ایران انتظار داشته باشند!»
وب سایت «ندای یک بسیجی عاشق» نوشت:

دانلود موشن گرافیک انتخابی به وسعت یک شهر

اهمیت انتخابات شورای شهر
وبلاگ "سیاست روز" نوشت:

آمریکایی ها روحانی را بهتر از ما می شناسند

کاندیدای اصلح را درست انتخاب کردن کمتر از کار جهادی و انقلابی نیست. روحانی و یاران اصلاحاتی اش از همان اول به مسیر انقلاب اعتقاد نداشتند، و سالها به بهانه حل مسئله هسته ای، به دنبال رابطه با آمریکا بودند و به مردم این طور القا کرد، که رابطه با آمریکا همه مشکلات اقتصادی کشور را برطرف می کند
وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:

طرح/مدافع حرم شهید سید هادی نومی گلزار

«عقل می‌گوید بمان و عشق می‌گوید برو... و این هر دو، ‌عقل و عشق را، خداوند آفریده است تا وجود انسان در حیرت میان عقل و عشق معنا شود.»
صفحه اینستاگرام "سید حسین ایرانی" نوشت:

شهید طلبه مدافع حرم شیخ محمد حسین مومنی

اقا سید، تا اونجا که من اطلاع دارم، گفتن عکس ملبسش رو پخش نکنید، چون بدن ظاهرا دست دشمنه هنوز
وبلاگ "آزاده تکریت" نوشت:

خاطرات اسارت/ سلول های بغداد

روز قبل داشتیم از پشت میله‌های سلّول با زندانیانی که در حیاط زندان مشغول قدم زدن بودند، صحبت مییکردیم. اما از شانس بد روزگار نگهبان متوجّه موضوع شد و دیشب به سراغمان آمدند و بدنمان را با کابل کبود کردند.
کانال تلگرامی "نه ده" نوشت:

فقط ۱۲ روز برای تغییر دولت قارونی زمان داریم

در هیچ زمانی جبهه ضدانقلابیون داخلی تا این حد ضعیف، ناتوان، بی تدبیر، عصبانی، پر ایراد، خسته، متشتت، دریوزه و لت و پار؛ و شاید در هیچ زمانی جبهه انقلابیون تا این حد متحد، یکدل، قدرتمند، با نشاط وپر انرژی نبودند
سایت "بصیرت" نوشت:

تمنای بی خزان

این کتاب در مدت کوتاه چهل تا پنجاه روز پس از شهادت شهید حسینی، نگارشش آغاز شده و در ظرف مدت یک ماه و هفده روز به پایان رسیده است. در این کتاب برخی از شبهاتی که درباره مدافعان حرم وجود دارد، پاسخ گفته شده است.
کانال تلگرامی "نه ده" نوشت:

رئیس مجلس نگران چیست؟!

اتخاذ چنین رویکردی از سوی آقای دکتر لاریجانی در طول ۳۷ سال اخیر بی سابقه می باشد. ردّ صریح شعارهای کلیدی دو نامزد برجسته جریان انقلابی ابهامات گذشته نسبت به تغییر مواضع ایشان از راست به سمت چپ و تمایل وی به جریان اصلاح طلبان را نزدیکتر می کند.