دورهم به نقل از وبلاگ شهر خوبان نوشت:

راه حل بحران سوریه

حل شدن بحران انسانی در سوریه از طریق این مذاکرات ارزوی بسیار محال است چرا که کشورهای حاضر در جلسات اکثرا همان حامیان و تغذیه کنندگان تروریستها هستند که منافعشان در حل نشدن این بحران است
گلستان بلاگ منتشر کرد:

هیچ وقت لباس خارجی به تن نکردند

وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

حسن روحانی و قول کدخدا آمریکا!

آقای حسن روحانی که به قولهای شفاهی کدخدا باور داشت، پس از نقض عهد آمریکا در برجام، به دیار کدخدا آمریکا سفر کرد تا با دیپلماسی التماسی، آمریکا را راضی کند ولی از قول طرف آمریکائی هیچ خبری منتشر نگردید...
وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:

سخنرانی رهبر انقلاب در اجتماع زائران و مجاوران حرم رضوی(۱۳۹۶/۰۱/۰۱)

رهبری تأکید کردند: ملت ایران با برگزاری انتخاباتی خوب بار دیگر سرافراز می‌شود و به پیش می‌رود و دشمنان ملت همچون گذشته هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.
وبلاگ "معبر جوان عاشورایی" نوشت:

مأموریت اشک

اشک راه رسیدن به شهادت است
وبلاگ "انعکاس" نوشت:

سال95 گذشت و ته اش یک سوال ماند

سال95 گذشت و ته اش یک سوال ماند یا باید بماند، برای همه انهایی که در طول سال این بقیه الله گفتند و دنبال یار و محبوبشان گشتند: تا چه حد توانستم، به شعار سال که توسط ولایت تعیین شده بود عمل کنم؟؟
کانال تلگرامی "خط شکن" نوشت:

داستان شهادت دختر آمریکایی راشل کوری

هنگامی که بولدوزر اسرائیلی قصد تخریب خانه یک فلسطینی را داشت در مقابل او قرار می‌گیرد اما بولدوز او را به زیر می‌کشد و به #شهادت می‌رساند.
کانال تلگرامی "افسران جوان جنگ نرم" نوشت:

شیخ الازهر و دست دادن با زنان قوی

بدون شرح!! شیخ الازهر در ملاقات با یک دختر ایزدی ضعیف و با یک زن قوی ..!
کانال تلگرامی "روشنگری" نوشت:

آیا مراسم چهارشنبه سوری ریشه زرتشتی دارد؟

چهارشنبه سوری، شکل دیگر جشن آتش افروزی پایان سال است که زرتشتیان از دیرباز تاکنون آن را برگزار می کنند. در سنت های زرتشتی ۵ روز مانده به پایان هر سال، آیین «گهنبار پنجه» با افروخته ساختن آتش برگزار می شود.
وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:

طرح گرافیکی/مدافع حرم شهید سید رضا مراثی

حقیقتاً هم شهدای شما، هم خانواده‌ها، ‌پدران، مادران و فرزندان آنان، حق بزرگی بر گردن همه‌ی ملت ایران دارند. این شهدا امتیازاتی دارند؛ یکی این است که اینها از حریم اهل بیت در عراق و سوریه دفاع کردند و در این راه به شهادت رسیدند.
وبلاگ "انتظار" نوشت:

حاشیه های آقای مسؤول از شعار تا عمل!

تو عملی کردن شعارهاش 4 ساله وامونده، برای همین هم میخواد حواس ملت رو پرت کنه. میخواد فضا هم متشنج و دوقطبی بشه. گفت: مگه میشه؟! اون که خودش مسئوله و باید دنبال امنیت کشور باشه! چه فایده ای براش داره؟!
سایت "وعده صادق" نوشت:

انیمیشن نبرد خلیج فارس 1395

این فیلم به قسمتی از درگیری دریایی ناوگان سپاه با ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا در خلیج فارس می پردازد. در این فیلم ایران با استفاده ار جنگ نامتقارن دریای ناوگان کلاسیک آمریکا را درخلیج فارس زمینگیر می کند و جنک در نهایت با توسل وامدادهای غیبی به پیروزی ایران منجر می شود.
وب سایت «راه دانا» نوشت:

گزارش تصویری/ دیدار دست‌اندرکاران راهیان نور با رهبر انقلاب

هم‌زمان با ایام برگزاری اردوهای بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس، مسئولان، دست‌اندرکاران و خادمان راهیان نور، صبح روز دوشنبه 16 اسفند با حضور در حسینیه‌ی امام خمینی رحمه‌الله با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
کانال تلگرامی "عمارنامه" نوشت:

عکس/ تاریخ تکراری

توئیت روز: تاریخ تکراری ... مذاکرات ۵۹۸ نشسته از راست: ظریف، ولایتی،سیروس_ناصری و حسن روحانی. ناصری: عضو سابق تیم مذاکره کننده که ممنوع الخروج شده.
کانال تلگرامی "عمارنامه" نوشت:

اینفوگرافی/ بسیج وارد گود شد

بسیج وارد گود شد قرارگاه بیابان‌زدایی خوزستان در بسیج با مشارکت کلیه سپاه‌های استانی تشکیل شد.