وبلاگ "ولایت فقیه و حکومت اسلامی" نوشت:

سه نکته پیرامون شهید و شهادت

1- گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست -ان‌شاءالله- جلوۀ نام و یاد شهیدان عزیز را کم‌فروغ سازد. 2- شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی، مظهر حیات و بقاء و حضور و درخشندگی است؛ 3- ما باید به سبب ارتباط و اتصال با مفهوم بلند و ماندگار شهادت، برای خود و جامعۀ خود، بلندی و ماندگاری به دست آوریم
وبلاگ "انتظار" نوشت:

تحقیر دولت فریب خورده!

امروز که آمریکا و امروز که آمریکا با وجود اعتراف به پایبندی ایران به برجام، میگه بازم تحریمتون میکنیم، گردنمون کلفته و شما هیچ کاری نمیتونید بکنید، یه بار دیگه حقانیت دلواپسان در انتقاد به عملکرد دولت در مذاکره با شیطان بزرگ و نگرانی از زیر سؤال رفتن عزت جمهوری اسلامی، به وضوح ثابت شد.
سایت "آپارات" نوشت:

آچمز شدن مسئول ستاد روحانی در 5 دقیقه!

دوشنبه 25 اردیبهشت ماه مناظره ای بین مسئولین ستاد حسن روحانی و سیدابراهیم رئیسی در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

بازخوانی نقش بیعت در حکومت علوی

از دیدگاه مقام معظم رهبری بیعت مردم با مولای متقیان علی(علیه‌السلام) تنها برای مقبولیت ایشان بود، نه مشروعیت آن حضرت
سایت خبرگزاری "مهر نیوز" نوشت:

«مریم میرزاخانی» نابغه ریاضی درگذشت

مریم میرزاخانی متولد۱۳ اردیبهشت ۱۳۵۶، تهران، ریاضی‌دان ایرانی و استاد دانشگاه استنفورد بود. وی در سال ۲۰۱۴ به خاطر کار بر «دینامیک و هندسه سطوح ریمانی و فضاهای پیمانه‌ای آنها» برنده مدال فیلدز شد که بالاترین جایزه در ریاضیات است. وی نخستین زن و نخستین ایرانی برنده مدال فیلدز است.
کانال تلگرامی "نقد و تحلیل" نوشت:

غرب گرایی به قیمت تبعیت از دشمن

به قیمت امضا کردن «سند 2030» که روح آن اسلام زدایی از جامعه مسلمین است، به قیمت تصمیم گرفت دیگران برای نظام آموزشی کشور ما، به قیمت تبعیت و اعتماد کردن و استعانت از منافق و کفار که خلاف تعالیم الهی است.
کانال تلگرامی "تیر خلاص" نوشت:

سالگرد برجام است؛ چه رخ داده؟

تحریم های بانکی همچنان با قوت پا برجاست و رفع آن به رفع تحریم های غیر هسته ای موکول شده، همچنان از روش تهاتر و چمدان برای دریافت وجه نفت استفاده می کنیم، پول های بیشتری بلوکه شذه. بنیاد علوی مصادره، و تحریم های جدید تری هم وضع شده است.
کانال تلگرامی "k1in USA" نوشت:

۱ + ۵ خاطره‌ی سگی از قلب آمریکا

همیشه از سگ می‌ترسیدم و هنوز هم می‌ترسم. نه خیلی زیاد، ولی احساس راحتی نمی‌کنم جایی که سگ باشد.
وبلاگ "هیأت مجازی کتاب" نوشت:

بازمانده روز

خاطرات سفر شش روزه یک "پیشخدمت" انگلیسی - و البته انگلیسی مآب - است که نویسنده در خلال بیان خاطره های او به بررسی تاریخ می پردازد و از اتفاقات جنگ جهانی و نقش آمریکا و کشورهای اروپایی حرف می زند.
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

آیا حسن روحانی فراماسونر است؟!!

معمولا در 200 سال گذشته اکثر کسانی که برای تحصیل به انگلستان رفته اند با جریان فراماسونر ارتباط برقرار کرده و پس از مراجعت به کشور کاملا در خدمت اهداف آن جریان صهیونیستی بوده اند و لذا حسن روحانی هم در 35 سال گذشته گاهی در مدار انقلاب حرکت کرده و در مقابل اوباش فتنه 78 ایستاده و گاهی همانند یک ضدانقلاب و فراماسونر، نظام اسلامی را به 38 سال زندان و اعدام متهم نموده!!! یک روز خواستار اعدام نیروهای فداکار ارتش در نماز جمعه می شود(سال59) و روز دیگر همزمان با آمریکا و اسرائیل، علیه قدرت موشکی کشور سخن می گوید!
گلستان بلاگ منتشر کرد:

تأثیر اقتصاد چینی در اقتصاد مقاومتی

کشور چین به عنوان یکی از بزرگترین اقتصادهای بین المللی با توجه به شرایط داخلی حالا از مسیر تولید کالای صرف فاصله گرفته و به سمت سرمایه گذاری های اقتصادی روی آورده است لذا توجه به این امر می تواند برای اقتصاد ما برگ برنده باشد.
وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:

اگر ما را متهم نکنند، باید شک کنیم

جای تاسف در جایی است که وقتی سرداران عزیزمان انقدر برای کشور مان افتخار کسب میکنند انقدر ما را در برابر دشمن سر افراز میکنند و همیشه پیروز میدان هستند چرا باید در داخل کشورمون مورد بی لطفی قرار گیرند چرا؟
همراه با نقد قدیری ابیانه بر این تحلیل

آیا بوی جنگ می آید؟

بنظر می رسد بزرگترین تهدید ملی از دید برخی در داخل ، بیش از هر چیز، تداوم دولت روحانی و توفیق او است. چنین تفکری، احتمالا بررسی گزینه جنگ محدود را خالی از منافع راهبردی نخواهد یافت
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

حسن روحانی، چه کاره است؟!

تمام اتهاماتی که در 39 سال گذشته، استکبار جهانی، جریان صهیونیسم و منافقین، بر ضد نظام اسلامی مطرح می کردند، دره تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری 96 بخصوص در مناظره های زنده تلویزیونی، توسط حسن روحانی بر زبان جاری شد
وبلاگ "پایگاه خبری عدالتخواهان" نوشت:

بحران کشور ما صحبت کردن مسئولان در پشت تریبون به عنوان اپوزیسیون است

ما ده‌ها قانون خوب بنویسیم ولی وقتی اجرایی نشود، چه فایده‌ای دارد؟ در طول مدت 14 سال رقمی که شهرداری تهران در مدیریت تهران سرمایه‌گذاری کرده است چند هزار میلیارد تومان می‌شود. شهر تهران دارای 10 میلیون نفر جمعیت با 740 کیلومتر است، سهم دولت برای مدیریت بحران چنین شهری چقدر بوده است؟