سایت "نازکبین" نوشت:

کلامی با برادر عصبانیم حسین قدیانی عزیز درباره انتخابات ۹۶

حسین جان! روحانی، خاتمی یا هاشمی مسأله این اسامی نیست! مسئله، تفکری است که وجود دارد و قابل انکار نیست و البته این افراد در رشد و نمو آن موثر بوده اند و خوشمان بیاید یا نیاید، این نگرش در مقاطعی مثل قضیه مک فارلین یا دورانهای اصلاحات و اعتدال فرصت نمود و بروز یافته است.
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

لطفا از خر شیطون بیاید پایین!

اجرای سند 2030 مطلقا مجاز نیست.» (بیانات رهبری، 96/2/17) این سند ننگین توسط رهبری مطلقا رد شده است و اجرای آن به هر نحوی را جایز ندانسته است. اما متأسفانه ریاست جمهور می‌گوید: «من به رهبری و مردم اطمینان می‌دهم در مورد بیانیه ۲۰۳۰ دولت تصریح کرده که در چارچوب فرهنگ ایران پایبند خواهد بود.»
سایت "روشنگری" نوشت:

موشن گرافیک جنگ اقتصادی

موشن گرافیک جنگ اقتصادی
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

دولت لیبرال، در سراشیبی سقوط

پس از اینکه معلوم شد، دختر وزیر آموزش و پرورش باتفاق پدرشان یک شرکت واردات لباس بچه گانه با برند ایتالیایی دارند وا اخیرا هم از منزل وزیر در لواسان انبوهی از لباسهای بچه گانه قاچاق کشف شده و موضوع به مناظرات کاندیدای ریاست جمهوری در برنامه تلویزیونی جمعه کشیده شد
کانال تلگرامی "آن سوی سیاست" نوشت:

کارگر معترض خطاب به روحانی

از روحانی بپرسیم تا حالا کجا بودی؟ پس...
وب سایت «ندای یک بسیجی عاشق» نوشت:

دانلود موشن گرافیک انتخابی به وسعت یک شهر

اهمیت انتخابات شورای شهر
سایت اطلاع رسانی "دانا" نوشت:

آقای روحانی! عذرخواهی کنید و انصراف بدهید و بروید

در مناظره ی دوم، ماجرا فقط باختن روحانی نبود؛ یک جای مناظره دلم برای او سوخت؛ آنجایی که گفت نامزدها این هفته ها فقط از دولت انتقاد می کنند، آیا دولت یک کار خوب هم در این ۴ سال نداشته است؟!
کانال ویژه خبری" نوشت:

توییت الیاس نادران آقایان خیلی دیر به فکر کارگران افتادید!

این کارگران دردکشیده و خشمگین 29 اردیبهشت نسخه دولت خسته را می پیچند.
سایت "598" نوشت:

نامه رهبر ارکستر سمفونیک تهران به روحانی

روحانی در مناظره گفت: موسیقی و هنر، ارکستر سمفونیک و ارکستر ملی که سال‌ها تعطیل کرده بودند را چه کسی احیا کرد؟ اما نامزد دوازدهمین دوره ریاست جمهوری فراموش کرده است که وضعیت ارکست سنفونیک ایران با بی توجهی دولت به چه شکل درآمد.
کانال تلگرامی "نه ده" نوشت:

رئیس مجلس نگران چیست؟!

اتخاذ چنین رویکردی از سوی آقای دکتر لاریجانی در طول ۳۷ سال اخیر بی سابقه می باشد. ردّ صریح شعارهای کلیدی دو نامزد برجسته جریان انقلابی ابهامات گذشته نسبت به تغییر مواضع ایشان از راست به سمت چپ و تمایل وی به جریان اصلاح طلبان را نزدیکتر می کند.
وبلاگ "اقتصاد مقاومتی- تولید- اشتغال" نوشت:

حماسه اقتصادی و اقتصاد مهدوی

اقتصاد رایج جهانی، بر دروغ و فریب و ایجاد نیاز کاذب استوار است؛ اما اقتصاد اسلامی بر صداقت محض سامان‌ یافته است. اقتصاد اسلامی، هرگونه دروغ و فریب و تقلب را مایة خواری و بی‌برکتی دنیوی و عذاب اخروی می‌داند و صداقت را مایة برکت و خجستگی در دنیا و آخرت می‌داند.
وب سایت «راه دانا» نوشت:

پوستر/طناب شیطان!

دولت یازدهم نه فقط سایه جنگ را دور نکرده است، بلکه با اظهار عجز و ناتوانی و امتیاز دادن‌های فراوان به حریف، دندان طمع دشمن را تیز کرده است.
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

صدا و سیما در خدمت فتنه گران و لیبرالها

اگر در این بازار آشفته که دزدان و فتنه گران به طرفداری از حسن روخانی، مدام به بمباران تبلیغاتی مردم مشغولند و صدا و سیمای جمهوری اسلامی هم در کنار تبلیغات کاذب و نفاق دزدان و فتنه گران، آستین بالا بزند! و از افشاء چهره دزدان و فتنه گران همکار با دولت مستقر، جلوگیری نماید و همچنین خود در نشر دروغها و حرفها و نفاق حسن روحانی و اسحاق جهانگیری در برنامه های زنده و ضبط شده تلویزیونی از هیچ تلاشی دریغ نورزد! آیا مردم و بخصوص جوانان می توانند، با شناخت صحیح، فرد مورد نظر خود را برای تصدی ریاست جمهوری انتخاب نمایند؟!
وبلاگ "سلمان علی" نوشت:

کاش روحانی واقعاً نگران جیب مردم بود!

همانطور که پیش بینی میشد، پس از رهبری که گفت: «اگر کسی میخواهد از دشمن بترسد، بترسد، اما از طرف مردم نترسد» آقای روحانی دوباره افاضه ای کرد و گفت: « از جیب خودتان بروید دنبال تحریم نه از جیب مردم » و به آثار برجام در تسهیل و ارزان کردن هزینه نقل و انتقال پول و واردات کانتینترهای کالا اشاره کرد!
وبلاگ "محجبه" نوشت:

پوستر/ مایه شرمندگی

سفره قلمکار وارداتی ساخت ...