کانال تلگرامی "آن سوی سیاست" نوشت:

از ندا آقاسلطان تا آزاده نامداری

داستان این روزهای خانم نامداری درس عبرتی است بزرگ،برای تمام به اصطلاح سلبریتی های خوش رقص اصلاحات از جمله افشارها و کوثری ها و علی دوستی ها که بدانند و بفهمند که اینها با احدی تعارف ندارند! تاریخ مصرفتان تمام شود در چشم بر هم زدنی نابودید!
وب سایت «راه دانا» نوشت:

نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره فیلم "ماجرای نیمروز"

مقام معظم رهبری: همه اجزای فیلم عالی بود/ خاطره منتشر نشده رهبر معظم انقلاب اسلامی از روز پاکسازی خانه موسی خیابانی
کانال تلگرامی "افسران جوان جنگ نرم" نوشت:

دو خبر سینمایی

نسخه نمایش خانگی فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» به همراه فیلم کوتاه بسیار جذاب پشت صحنه از روند ساخت فیلم و همینطور کمپین «#در_کنار_همیم» با جوایز میلیونی و عکس های صحنه و پشت صحنه است.
انتقاد تند ضرغامی رئیس سابق صدا و سیما

تقدیم لایحه اداره صدا و سیما از طرف دولت به مجلس فاقد وجاهت عرفی و قانونی است

انتقاد تند ضرغامی رئیس سابق صدا و سیما نسبت به ارائه لایحه اداره صدا و سیما از طرف دولت به مجلس
سایت "صاحب نیوز" نوشت:

اینفوگرافی/ مظلوم نمایی اصلی ترین شگرد اصلاحات

توهین به ارزش ها و مظلوم نمایی از شگردهای تبلیغاتی «جریان اعتدال» است.. بهره گیری از جنگ روانی و برچسب زنی یکی دیگر از شگردهای تبلیغاتی اعتدال و اصلاحات است. آنها برای سرپوش گذاشتن به کم کاری های خود به رقبا برچسب تندرو، خشونت طلب، طالبانیسم و امثال آن می دهند.
صفحه اینستاگرام "کامبیز دیرباز" نوشت:

واکنش اینستاگرامی منصفانه کامبیز دیرباز نسبت به حجم بالای انتقادات در رابطه با سریال زیر پای مادر

به تک تکتون حق میدم ناراضی باشین. بعد از خواندن حجم زیادی از انتقاات به پایان سریالمون (زیر پای مادر) دیدن این عکس با نمک حسابی حالم رو خوب کرد روز عیدی
کانال تلگرامی "وحید یامین پور" نوشت:

مارپیچ سکوت

سکوت در مقابل نعره ها، به هضم و انقضاء خواهد انجامید. و صد البته واکنش نامناسب که جبهه انقلاب را مدیون رقیب کند و یا مدعیان پوچ اندیش را طلبکار کند، خطای تاکتیکی است.
وبلاگ "قطعه 26" نوشت:

ابراز ارادت به تروریست‌ها، شاخ و دم ندارد!

ما روزنامه‌نگاران در تشخیص خوب و بد تیتر یک، هرگز کار دشواری نداریم! غرضی اگر در کار باشد، زودتر از بقیه می‌فهمیم و مرضی هم! منتها گاهی یک روزنامه، بویژه اگر از نوع زنجیره‌ای آن باشد، چنان لخت و عریان، از غرض و مرض خود در تیتر یک رونمایی می‌کند که برای فهم آن، خیلی هم لازم نیست پیشه آدمی، روزنامه‌نگاری باشد! ا
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

لیبرالها با کدام تفنگ مخالفند!

لیبرالهای خود فروخته با تفنگدارانی موافقند، که همانند صدا و سیما، برای بودجه سالیانه خود به کرنش در مقابل آنان بپردازند. آری تفنگداران انقلابی به کوری چشم لیبرالهای خود فروخته، روی پای خود ایستاده و اگر رئیس جمهور ترسویمان، قصد مصادره شلیک موشکها به پایگاه داعش را به نفع خود داشته باشد، دلاور مردانه اعلان می کنند، که موشکها را بر اساس سلسه مراتب فرماندهی کل قوا به پایگاه داعش شلیک کرده اند و لذا تفنگدارانی که از انقلاب اسلامی، حفاظت نمایند، همواره مغضوب لیبرالها و منافقین خواهند بود.
وبلاگ "نسیم توسعه" نوشت:

پیوند اصلاح‌طلبان با آل‌سعود در ایران‌ اینترنشنال؟!

دو تن از چهره‌های اپوزیسیون مدعی‌اند شبکه ماهواره‌ای “ایران اینترنشنال” با سرمایه گذاری عربستان و در راستای حمایت از اصلاح طلبان راه اندازی شده است.
یژه سربازهای فرهنگی هنری گفتمان انقلاب اسلامی / درس هایی از انتخابات

جلوگیری از آلزایمر فرهنگی| قسمت دوم

#طنزیم به آدرس @tanzym یکی از کانال هایی بود که بیشترین حجم تولید مطلب طنز را به خود اختصاص داد. کانالی که سعی می کرد هیچ اتفاق و اظهار نظری را از تیررس طنزپردازی مصون ندارد. اهالی فضای مجازی طنزهای این کانال را در موقعیت هایی مثل کودتای ترکیه در ذهن دارند.
ویژه سربازهای فرهنگی هنری گفتمان انقلاب اسلامی / درس هایی از انتخابات

جلوگیری از آلزایمر فرهنگی| قسمت اول

در انتخابات امسال یکی از مواردی که به خوبی به چشم می آمد کثرت و تنوع تولیدات محصولات چندرسانه ای در حمایت از گفتمان انقلاب و #نه_به_روحانی بود. زمینه ای که در این دوره از انتخابات از سوی گفتمان انقلاب پیشی گرفت
وب سایت «ندای یک بسیجی عاشق» نوشت:

دانلود مستند جنجالی فروشنده

مستند جنجالی فروشنده
سایت "598" نوشت:

نامه رهبر ارکستر سمفونیک تهران به روحانی

روحانی در مناظره گفت: موسیقی و هنر، ارکستر سمفونیک و ارکستر ملی که سال‌ها تعطیل کرده بودند را چه کسی احیا کرد؟ اما نامزد دوازدهمین دوره ریاست جمهوری فراموش کرده است که وضعیت ارکست سنفونیک ایران با بی توجهی دولت به چه شکل درآمد.