وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

لیبرالها با کدام تفنگ مخالفند!

لیبرالهای خود فروخته با تفنگدارانی موافقند، که همانند صدا و سیما، برای بودجه سالیانه خود به کرنش در مقابل آنان بپردازند. آری تفنگداران انقلابی به کوری چشم لیبرالهای خود فروخته، روی پای خود ایستاده و اگر رئیس جمهور ترسویمان، قصد مصادره شلیک موشکها به پایگاه داعش را به نفع خود داشته باشد، دلاور مردانه اعلان می کنند، که موشکها را بر اساس سلسه مراتب فرماندهی کل قوا به پایگاه داعش شلیک کرده اند و لذا تفنگدارانی که از انقلاب اسلامی، حفاظت نمایند، همواره مغضوب لیبرالها و منافقین خواهند بود.
وبلاگ "نسیم توسعه" نوشت:

پیوند اصلاح‌طلبان با آل‌سعود در ایران‌ اینترنشنال؟!

دو تن از چهره‌های اپوزیسیون مدعی‌اند شبکه ماهواره‌ای “ایران اینترنشنال” با سرمایه گذاری عربستان و در راستای حمایت از اصلاح طلبان راه اندازی شده است.
یژه سربازهای فرهنگی هنری گفتمان انقلاب اسلامی / درس هایی از انتخابات

جلوگیری از آلزایمر فرهنگی| قسمت دوم

#طنزیم به آدرس @tanzym یکی از کانال هایی بود که بیشترین حجم تولید مطلب طنز را به خود اختصاص داد. کانالی که سعی می کرد هیچ اتفاق و اظهار نظری را از تیررس طنزپردازی مصون ندارد. اهالی فضای مجازی طنزهای این کانال را در موقعیت هایی مثل کودتای ترکیه در ذهن دارند.
ویژه سربازهای فرهنگی هنری گفتمان انقلاب اسلامی / درس هایی از انتخابات

جلوگیری از آلزایمر فرهنگی| قسمت اول

در انتخابات امسال یکی از مواردی که به خوبی به چشم می آمد کثرت و تنوع تولیدات محصولات چندرسانه ای در حمایت از گفتمان انقلاب و #نه_به_روحانی بود. زمینه ای که در این دوره از انتخابات از سوی گفتمان انقلاب پیشی گرفت
وب سایت «ندای یک بسیجی عاشق» نوشت:

دانلود مستند جنجالی فروشنده

مستند جنجالی فروشنده
سایت "598" نوشت:

نامه رهبر ارکستر سمفونیک تهران به روحانی

روحانی در مناظره گفت: موسیقی و هنر، ارکستر سمفونیک و ارکستر ملی که سال‌ها تعطیل کرده بودند را چه کسی احیا کرد؟ اما نامزد دوازدهمین دوره ریاست جمهوری فراموش کرده است که وضعیت ارکست سنفونیک ایران با بی توجهی دولت به چه شکل درآمد.
سایت "بصیرت" نوشت:

کابوسی که به حماسه ختم شد!

نگاهی به فیلم «ماجرای نیمروز»- «ماجرای نیمروز» روایتی ملتهب و پرجوش و خروش از دوره ای کابوس ‌وار است که به حماسه ختم می شود. فرم و مفهوم فیلم منطبق بر همدیگر هستند؛ افتتاحیه با طمأنینه و ساده فیلم، آرامش قبل از طوفان است. هر چه ماجرای فیلم جلوتر می رود، فضای آن نیز پر جوش و خروش تر می شود.
کانال تلگرامی "روشنگری" نوشت:

صدا و سیما رسانه بیطرف یا ستاد انتخاباتی روحانی و جهانگیری؟!

آیا صدا و سیما در مناظرات انتخاباتی واقعاً بی طرف است؟!!
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

صدا و سیما در خدمت فتنه گران و لیبرالها

اگر در این بازار آشفته که دزدان و فتنه گران به طرفداری از حسن روخانی، مدام به بمباران تبلیغاتی مردم مشغولند و صدا و سیمای جمهوری اسلامی هم در کنار تبلیغات کاذب و نفاق دزدان و فتنه گران، آستین بالا بزند! و از افشاء چهره دزدان و فتنه گران همکار با دولت مستقر، جلوگیری نماید و همچنین خود در نشر دروغها و حرفها و نفاق حسن روحانی و اسحاق جهانگیری در برنامه های زنده و ضبط شده تلویزیونی از هیچ تلاشی دریغ نورزد! آیا مردم و بخصوص جوانان می توانند، با شناخت صحیح، فرد مورد نظر خود را برای تصدی ریاست جمهوری انتخاب نمایند؟!
سوگل طهماسبی

بازیگران زن که حیا و حجاب دارند در سینما جا ندارند

بازیگر تلویزیون گفت: به فیلمسازی گفتم من حاضرم به عنوان هنرور از جلوی دوربین رد شوم ولی در واقع بهای گزافی ندهم بابت نقش اول اثری را بازی کنم.
سایت "نازکبین" نوشت:

درباره دوقطبی ۹۶ درصدیها و ۴ درصدیها

در دوقطبی که اخیراً به عنوان ۹۶ درصدیها و ۴ درصدیها تعریف شده است، منظور از ۴ درصدیها، آن قشر کم شماری هستند که برای رسیدن به ثروت، از هیچ رانت، فساد، قاچاق، زد و بند و خلاصه از هیچ خدشه ای به منافع ملی، تولید ملی و اشتغال ابایی ندارند
کانال تلگرامی "صبح نو" نوشت:

عکس نوشته/ سعید کریمیان، مدیر ترور شده جم تی وی کیست؟

سعید کریمیان مؤسس مجموعه جم از آنجایی که پدرش از اعضای گروهک منافقن بود، در اواخر جنگ و نزدیک عملیات مرصاد به همراه خانواه اش به پادگان اشرف انتقال یافت.
وب سایت «راه دانا» نوشت:

اظهارات محکم و مصداقی و منطقی دکتر قالیباف در مناظره

الیباف در اولین مناظره تلویزیونی: مردم عزیز!‌ شما امروز در زندگی‌تان حس می‌کنید کسب و کار رونق پیدا کرده؟/ شما دولت ۴ درصدی هستید چون بین مردم نیستید. با افزایش گرانی و تورم ارزش یارانه به کمتر از ۱۵ هزارتومان رسیده است.
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

در غیبت عمار، با مناظره زنده، موافقند!!

مناظره زنده تلویزیونی به محل محاکمه لیبرالهای دولت غربزده تبدیل خواهد شد و ملت پس از گذشت 4 سال از اقدامات محرمانه دولت اعتدال، بر علیه انقلاب اسلامی آگاه شده و آژیر رسوایی آنان بصدا درخواهد آمد و سقوط قطعی جبهه لیبرال و سکولار در 29 اردیبهشت 96 بدست همان مردمی که وعده های کذب 100 روزه حسن روحانی را باور کردند، رقم خواهد خورد، هر چند که جای خالی عمارهای انقلاب در مقابل لیبرالهای ترسو، در مناظره های زنده خالی خواهد بود.
وبلاگ "مرجعی برای مربیان تربیتی" نوشت:

انیمیشن فیل شاه

تهیه‌کننده «فیلشاه» از احتمال اکران مهرماه خبر داد: «موسیقی ارکسترال، فیلمنامه‌ جذاب و پیشرفت‌ فنی از نقاط قوت این انیمیشن محسوب می‌شود؛ برنامه‌هایی برای اکران بین‌المللی داریم.