وب سایت «ندای یک بسیجی عاشق» نوشت:

دانلود مستند جنجالی فروشنده

مستند جنجالی فروشنده
سایت "598" نوشت:

نامه رهبر ارکستر سمفونیک تهران به روحانی

روحانی در مناظره گفت: موسیقی و هنر، ارکستر سمفونیک و ارکستر ملی که سال‌ها تعطیل کرده بودند را چه کسی احیا کرد؟ اما نامزد دوازدهمین دوره ریاست جمهوری فراموش کرده است که وضعیت ارکست سنفونیک ایران با بی توجهی دولت به چه شکل درآمد.
سایت "بصیرت" نوشت:

کابوسی که به حماسه ختم شد!

نگاهی به فیلم «ماجرای نیمروز»- «ماجرای نیمروز» روایتی ملتهب و پرجوش و خروش از دوره ای کابوس ‌وار است که به حماسه ختم می شود. فرم و مفهوم فیلم منطبق بر همدیگر هستند؛ افتتاحیه با طمأنینه و ساده فیلم، آرامش قبل از طوفان است. هر چه ماجرای فیلم جلوتر می رود، فضای آن نیز پر جوش و خروش تر می شود.
کانال تلگرامی "روشنگری" نوشت:

صدا و سیما رسانه بیطرف یا ستاد انتخاباتی روحانی و جهانگیری؟!

آیا صدا و سیما در مناظرات انتخاباتی واقعاً بی طرف است؟!!
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

صدا و سیما در خدمت فتنه گران و لیبرالها

اگر در این بازار آشفته که دزدان و فتنه گران به طرفداری از حسن روخانی، مدام به بمباران تبلیغاتی مردم مشغولند و صدا و سیمای جمهوری اسلامی هم در کنار تبلیغات کاذب و نفاق دزدان و فتنه گران، آستین بالا بزند! و از افشاء چهره دزدان و فتنه گران همکار با دولت مستقر، جلوگیری نماید و همچنین خود در نشر دروغها و حرفها و نفاق حسن روحانی و اسحاق جهانگیری در برنامه های زنده و ضبط شده تلویزیونی از هیچ تلاشی دریغ نورزد! آیا مردم و بخصوص جوانان می توانند، با شناخت صحیح، فرد مورد نظر خود را برای تصدی ریاست جمهوری انتخاب نمایند؟!
سوگل طهماسبی

بازیگران زن که حیا و حجاب دارند در سینما جا ندارند

بازیگر تلویزیون گفت: به فیلمسازی گفتم من حاضرم به عنوان هنرور از جلوی دوربین رد شوم ولی در واقع بهای گزافی ندهم بابت نقش اول اثری را بازی کنم.
سایت "نازکبین" نوشت:

درباره دوقطبی ۹۶ درصدیها و ۴ درصدیها

در دوقطبی که اخیراً به عنوان ۹۶ درصدیها و ۴ درصدیها تعریف شده است، منظور از ۴ درصدیها، آن قشر کم شماری هستند که برای رسیدن به ثروت، از هیچ رانت، فساد، قاچاق، زد و بند و خلاصه از هیچ خدشه ای به منافع ملی، تولید ملی و اشتغال ابایی ندارند
کانال تلگرامی "صبح نو" نوشت:

عکس نوشته/ سعید کریمیان، مدیر ترور شده جم تی وی کیست؟

سعید کریمیان مؤسس مجموعه جم از آنجایی که پدرش از اعضای گروهک منافقن بود، در اواخر جنگ و نزدیک عملیات مرصاد به همراه خانواه اش به پادگان اشرف انتقال یافت.
وب سایت «راه دانا» نوشت:

اظهارات محکم و مصداقی و منطقی دکتر قالیباف در مناظره

الیباف در اولین مناظره تلویزیونی: مردم عزیز!‌ شما امروز در زندگی‌تان حس می‌کنید کسب و کار رونق پیدا کرده؟/ شما دولت ۴ درصدی هستید چون بین مردم نیستید. با افزایش گرانی و تورم ارزش یارانه به کمتر از ۱۵ هزارتومان رسیده است.
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

در غیبت عمار، با مناظره زنده، موافقند!!

مناظره زنده تلویزیونی به محل محاکمه لیبرالهای دولت غربزده تبدیل خواهد شد و ملت پس از گذشت 4 سال از اقدامات محرمانه دولت اعتدال، بر علیه انقلاب اسلامی آگاه شده و آژیر رسوایی آنان بصدا درخواهد آمد و سقوط قطعی جبهه لیبرال و سکولار در 29 اردیبهشت 96 بدست همان مردمی که وعده های کذب 100 روزه حسن روحانی را باور کردند، رقم خواهد خورد، هر چند که جای خالی عمارهای انقلاب در مقابل لیبرالهای ترسو، در مناظره های زنده خالی خواهد بود.
وبلاگ "مرجعی برای مربیان تربیتی" نوشت:

انیمیشن فیل شاه

تهیه‌کننده «فیلشاه» از احتمال اکران مهرماه خبر داد: «موسیقی ارکسترال، فیلمنامه‌ جذاب و پیشرفت‌ فنی از نقاط قوت این انیمیشن محسوب می‌شود؛ برنامه‌هایی برای اکران بین‌المللی داریم.
دورهم به نقل از وبلاگ "قدس" نوشت :

هنر متعهد و هنرمند خدمتگزار به انقلاب

مقام معظم رهبری : کسانی که امروز مشغول کار و فعالیت در عرصه فیلم‌های با مضامین انقلابی و دفاع مقدس هستند واقعاً در حال جهاد هستند.
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

حال باید مردم قضاوت کنند چه کسی راست می گوید و چه کسی دروغ!!

من کی گفتم مشکلات را صد روزه حل می‌کنم؟ من گفتم اگر در انتخابات موفق شوم، کارهایی که در صد روز حل کردم، اعلام می‌کنم. من حافظه‌ام کم نیست. کسی این را می‌گوید که عقل نداشته باشد. مشکلات اقتصادی 100 سال دیگر هم حل نمی‌شود.
سایت "خبرگزاری فارس" نوشت:

بیانیه رسمی حجت‌الاسلام رئیسی برای ورود به انتخابات ریاست‌جمهوری

باید قفل رکود،‌ بیکاری و انسداد در کسب و کار را باز کرد/ مسئولیت دینی، ملی و انقلابی خود را حضور در صحنه یافته‌ام. اکنون با شناخت دقیق از ظرفیت‌های عظیم انسانی و مدیریتی کشور و در پی دعوت‌های پرشمار و محبت‌آمیز مسئولیت دینی، ملی و انقلابی خود را حضور در این صحنه یافته‌ام.
وبلاگ "مرجعی برای مربیان تربیتی" نوشت:

پویانمایی (انیمیشن) نبرد خلیج فارس ۲؛ در سینماهای کشور

.: اکران نبرد خلیج فارس ۲؛ در سینماهای کشور :. برای کسب اطلاعات بیشتر به تارنمای گروه فاطمة الزهرا (س) مراجعه نمایید.