شاه ماهی در تور
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

شاه ماهی در تور

اگر حسن روحانی وجدانی بیدار داشت، بعد از روانه شدن برادرش به زندان و اعترافات تکان دهنده جواد ظریف، باید بخاطر این مصیبتها دق می کرد! اما در فرهنگ لیبرالهای غربزده، دفاع از استقلال و منافع کشور و زندانی شدن برادر، بی معنی است!
بیشتر
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

خیرات لیبرالها، میادین نفتی است!!!

وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

آیا حسن روحانی فراماسونر است؟!!

استان ها
سایت "آپارات" نوشت:

دانلود مداحی تصویری/ یه مدینه بقیعه حاج محمود کریمی

یه مدینه بقیعه یه امامی که حرم نداره- سینه زنها کسی نیست تا روی قبرش یه دونه شمع بزاره واویلا یابن الزهرا
وبلاگ "ولایت فقیه و حکومت اسلامی" نوشت:

سه نکته پیرامون شهید و شهادت

1- گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست -ان‌شاءالله- جلوۀ نام و یاد شهیدان عزیز را کم‌فروغ سازد. 2- شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی، مظهر حیات و بقاء و حضور و درخشندگی است؛ 3- ما باید به سبب ارتباط و اتصال با مفهوم بلند و ماندگار شهادت، برای خود و جامعۀ خود، بلندی و ماندگاری به دست آوریم
وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:

خوش به حال دل من، مثل تو داره آقا

ای قلم از قدرتی غالب بگو، از علی بن ابی طالب بگو، از علی مرد سیاست مرد دین، از علی تنها ترین مرد زمین، بیعت ما دوستان عین ولاست، زاده ی زهرا علی روح خداست
گلستان بلاگ منتشر کرد:

سقوط پرچم سیاه داعش

با آزاد سازی موصل داعش نفس‌های آخر را می‌زند و به پایان نزدیک شده است، همه منتظر هستیم تا خبر بعدی که می‌شنویم خبر پایان داعش باشد.
کانال تلگرامی "قطعه 26" نوشت:

نسبت ریاضی و نابغه‌های سیاسی!ا

دریغ از یک متن، یک پاراگراف، یک جمله و حتی یک کلمه اعتراض به دولت آمریکا بابت این رفتار غیر انسانی با یک نخبه علمی که اتفاقا هیچ تعلقی هم به سیاست و زنده‌بادها و مرده‌بادها نداشت! البته این، نه اولین‌بار بوده و نه آخرین‌بار خواهد بود که جماعت، برای آمریکاپرستی خود، سند ارائه دهند!
وبلاگ "جالب" نوشت:

حاصل تفکرات یک فرد مریض

همینی که الان داره تو ایران اتفاق میفته بی اعتمادی نگاه کردن همه به چشم یک کالا قدرت طلبی
وبلاگ "انعکاس" نوشت:

شعر/ فاز و نُول از بی حجابی می کنند آتش به پا

آنچه از تیرِ نگاهِ پَست و نا پاکان دهــد / با سپر گلهای ایمان را رهایی، پوشش است
وبلاگ "نامه ی مهر" نوشت:

چه چیزی موجب آرامش انسان ها می شود؟

خانواده می تواند محل مقدسی برای زن و مرد شود و آسایش و آرامش را برای آنان به ارمغان آورد. وقتی پیامبر اسلام (ص) از امام علی (ع) سوال کرد که یا علی فاطمه را در زندگی چگونه یافتی؟ فرمودند: فاطمه یاور خوبی است در اطاعت خدا.
وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:

ویژگی های جوان مسلمان و انقلابی

جوان مسلمان و انقلابی دلبستگی به دنیا ندارد لذا از هر فرصتی برای کمک به دیگران که مساوی با خوشنودی خداوند متعال است، استفاده می کند، فراتر از این، او زندگی اش، اعم از مال، وقت و توان خود را تماماً وقت اسلام و جامعه اسلامی می کند
گلستان بلاگ منتشر کرد:

راهکاری اساسی برای عاقبت بخیری!

همه ی ما انسان ها، هر کدام برای زندگی خود برنامه ای داریم اما قدر مطلق همه ی خواسته هایمان رسیدن به سعادت و رستگاری است که البته این معنا در ادبیات هر کدام از ما متفاوت است...
گلستان بلاگ منتشر کرد:

راهی برای نفوذ در قلب های مردم

از افسردگی بپرهیزند که‌ افسردگی‌ یک نوع‌ مردگی اسـت‌ حـتی اگـر ناراحت هستید سعی کنید قیافه خود را بشّاش نگهدارید تا هم‌ دیگران را ناراحت نکنید و هم خـودتان‌ از ناراحتی بیرون آئید.
کانال تلگرامی "طنزیم" نوشت:

طنز/ پیرو محدودیت‏های سفر حج

تبلت نیارم؟ - نه اصلاً، اونجا شر می‌شه. + گوشی چی؟ - نه بابا می‌گن جاسوسه. + ساده ‏ا‌س‏ت ها.
وبلاگ "بخاری" نوشت:

بعد الانتخابات اهم من قبله

عوض آه و ناله های مجازی, بروید #کتاب بخوانید. بروید بین مردم و درد دل شان را بشنوید و بفهمید و به دنبال گرفتاری شان باشید. اگر مَردید و به فکر ایرانید. وگرنه حکایت روحانی و امثال روحانی به قول شهریار, کاروانی که بسی رفت و بسی می آید...
وبلاگ "محجبه" نوشت:

پوستر/ اگر زن ها با قرآن مانوس شوند

اگر زن ها با قرآن مأنوس شوند، مشکلات جامعه حل می شود
کانال تلگرامی "KHAMENEI.IR" نوشت:

دکتر گفت این بچه دستت را خوب می‌کند!

در همان اوقات، خدای متعال یک فرزند دختر به ما داد که به من خیلی انس داشت. زیاد سراغ من می‌آمد دفتر ریاست جمهوری، من بغلش می‌گرفتم.
وبلاگ "پایگاه خبری عدالتخواهان" نوشت:

بحران کشور ما صحبت کردن مسئولان در پشت تریبون به عنوان اپوزیسیون است

ما ده‌ها قانون خوب بنویسیم ولی وقتی اجرایی نشود، چه فایده‌ای دارد؟ در طول مدت 14 سال رقمی که شهرداری تهران در مدیریت تهران سرمایه‌گذاری کرده است چند هزار میلیارد تومان می‌شود. شهر تهران دارای 10 میلیون نفر جمعیت با 740 کیلومتر است، سهم دولت برای مدیریت بحران چنین شهری چقدر بوده است؟
گلستان بلاگ منتشر کرد:

رتبه اول کنکور پزشکی سال ۶۴ ساعت قبل از شهادت

هواپیمایی با یک و نیم برابر سرعت #صوت از ارتفاع ده متری سطح زمین، ماشین لندکروزی را که با سرعت درجاده #مهران _دهلران حرکت می نماید ، مورد اصابت #موشک قرار می دهد اگر از مقاومت هوا صرف نظر شود معلوم کنید کدام تن می سوزد؟ کدام #سر می پرد؟
وبلاگ «افسران جوان جنگ نرم» نوشت:

هدف دشمن سنگر های معنویست

برای تلگرام و اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دیگر و شبکه های ماهواره ای همین بس که تا نصف شب بیدارت نگه دارند تا نتونی به نماز صبحت بیدار شی.و این یعنی جنگ نرم و جنگ بی سروصدا.جنگی که دشمن باور ها و اعتقاد و ارزش ها را هدف قرار داده.
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

ثبت نام خواهران مدافع حرم شروع شد

کسانی که داعیه دار انس و محبت با اهل بیت پیامبر اکرم (صلی الله علیه واله) هستند در اجرای فرامین و دستورات ایشان کوتاهی نمی‌کنند.
بیشتر
آخرین مطالب
آرشیو