ماجرای سرقت علمی رساله دکترای روحانی
وبلاگ "طلبه اُ منفی" نوشت:

ماجرای سرقت علمی رساله دکترای روحانی

در یکی از فصول بیش از هشتاد درصد کپی‌برداری از کتاب آیت الله کلانتری است. گزارششان را دیدم و استنادها را خواندم. هر انسانی آگاه به اولیات پژوهش و مقاله‌نویسی باشد با مطالعه این اسناد در می‌یابد که عنوان «سرقت علمی» قطعی است
بیشتر
کانال تلگرامی "آنتی بیوتروریسم (جنگ خاموش و کشتار بیولوژیکی) " نوشت:

سونامیِ استقبال از رشته های پزشکی

کانال تلگرامی "قطعه 26" نوشت:

نسبت ریاضی و نابغه‌های سیاسی!ا

سایت وبلاگی "قلم تو" نوشت:

درمان افسردگی با طب سنتی

علمی
وبلاگ "دانش جوی حرف دار" نوشت:

هیچ‌کس باهوش تر از همه‌کس نیست

«حضور مردم در صحنه» از ارکان حیات اجتماعی جمهوری اسلامی است. اما «حضور مردم در صحنه یعنی دقیقا کجا»؟ دو مثال بیشتر نداریم: انتخابات و راهپیمایی‌ها. اما آیا حضور مردم در صحنه، فقط همین دو مورد است؟
سایت "پارسی وان" نوشت:

پاسخ به تمام سوالات رایج در اینستاگرام

اینستاگرام سرویس Instaport را پیشنهاد می دهد. کافیست وارد این سایت شده و با اکانت اینستاگرام خود لاگین کنید. سپس می توانید تمام یا قسمتی از تصاویرتان را به صورت یک فایل زیپ دانلود کنید.
سایت "ترفندهای اینستاگرام" نوشت:

۱۵ نکته برای افزایش مخاطب در شبکه های اجتماعی

هر چه تعداد افرادی که به طور موثر و از طریق تبلیغات، جذب شبکه‌ی اجتماعی شما می‌شوند بیشتر باشد، راه‌اندازی استارتاپ و فروشِ مستمر و مداوم آن بهتر خواهد بود.
سایت "دانشنامه رشد" نوشت:

تقویت عزت نفس در کودکان

به کودکان خود امیدوار باشید. به جای نصیحت کردن آنان برای انتخابهای بد ، انتخاب خود آنان را مورد تمجید قرار دهید. همه کودکان دچار اشتباه می‌شوند. به کودکان کمک کنید که از اشتباهات خود پلی برای موفقیت بسازند.
سایت "سون موبایل" نوشت:

راه های نگهداری باتری موبایل و بالا بردن طول عمر آن

اگر موبایلتان را در جیب شلوار بگذارید باتری بیشتری مصرف می‌کند تا این که در محیط باز باشد! دمای بدن باعث گرم شدن باتری و تخلیه‌ی زودهنگام آن می‌شود.
وبلاگ "باوتن" نوشت:

24 ساعت خانه داری

واقعا نتوانسته ام زندگی مدیریت شده با شرایط جدید را شروع کنم. خانه داری نه به معنی اشپزی و جارو و دستمال کشی که به معنی واقعی خانه داری از سخت ترین کار های دنیاست. برنامه ریزی و مفید بودن در آن بسیار سخت است. بسیار سخت تر از دانشجو بودن. بسیار سخت تر.
گلستان بلاگ منتشر کرد:

ترور بیولوژیک مریم میرزاخانی

خبر فوت دانشمند و نابغه برجسته ایرانی “دکتر مریم میرزاخانی” شوک عظیمی به جهانیان بالاخص ایران وارد و بار دیگر احتمال ادامه‌ی ترورهای بیولوژیک دانشمندان ایرانی را قوت بخشید.
عکس/ اردوی جهادی

وای بر من اگر ببینم چشم، رو به رویای عشق بسته شود

وای بر من اگر ببینم چشم رو به رویای عشق بسته شود
در محضر آیت الله میرباقری

زمینه رشد هر انسان متناسب با ظرفیت اوست

اگر انسان دنبال تکلیف خدا بگردد و آنجا که تکلیف می‌آید بایستد و عمل کند، همه رشدها را خداوند برای او رقم می‌زند. اما اگر با تدبیر خود دنبال رشد خودش باشد، به هیچ‌ جا نمی‌رسد!
کانال تلگرامی "تبیان رسانه ی زندگی" نوشت:

پرورش کودک کتابخوان

کتاب‌هایِ مصور رنگی در اختیار کودکتان قرار دهید. داستان‌های ساده ای که مادرها و احیاناً مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها برای بچه‌ها تعریف می‌کنند نیز وسیلۀ دیگری برای جلب توجه کودک به مطالعه است.
وبلاگ "مرجعی برای مربیان تربیتی" نوشت:

نگاره اا قدرشناسی دائم

بین معلم و جوان یک رابطه منطقی برقرار است
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

آیا سند 2030 کان لم یکن شد؟!

یحتمل، در آغاز سال تحصیلی 96-97 شاهد تغییرات دیگری در کتب درسی آموزش و پرورش، براساس سند ننگین 2030 خواهیم بود! زیرا خائنان و منافقان، از برای هر شب تاریکی به فرموده مولایمان امیرالمؤمنین علیه السلام، چراغی از قبل روشن نگه می دارند!
صفحه لنزور ماتیکهای شیطانی نوشت:

خیانت مخفیانه

آموزش خوارضایی به کودکان صفر تا چهار ساله کلاس های آموزشی برای همجنس بازان ممنوعیت هرگونه آموزش دینی و اعتقادی در مدارس به دلیل پایمال شدن حقوق بشر تنها گوشه ای از مفاد ننگین سند 2030 است
کانال تلگرامی "صرفاً جهت اطلاع" نوشت:

جرج جرداق و یک داستان واقعی

ﺟﺮﺝ ﺟﺮﺩﺍﻕ ﺗﺎ ﺁﺧﺮ ﻋﻤﺮﺵ ﻣﻮﻓﻖ ﺷﺪ ۲۰۰ ﺑﺎﺭ ﻧﻬﺞ ﺍﻟﺒﻼﻏﻪ ﺭﺍ ﺑﺨﻮﺍﻧﺪ. ﺍﻣﺎ ﻣﺎ شیعیان ﺗﺎﮐﻨﻮﻥ ﭼﻨﺪ ﺑﺎﺭ ﻧﻬﺞ ﺍﻟﺒﻼﻏﻪ ﺭﺍ ﺧﻮﺍﻧﺪﻩ ﺍﯾﻢ ؟؟ ﯾﮑﺒﺎﺭ ؟؟ ﯾﮏ ﺧﻄﺒﻪ ؟؟ ﺁﯾﺎ ﻣﻮﻻﯾﻤﺎﻥ ﺭﺍ خوب می شناسیم ؟؟
وب سایت «اینفونگاره» نوشت:

هر آنچه درمورد سند ۲۰۳۰ باید بدانید

صفحه اینستاگرام "khamenei_ir" نوشت:

اینفوگرافی/ ارزش شب قدر

صفحه اینستاگرام پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری یک اینفو گرافی با موضوع ارزش شب قدر منتشر کرد. از نظر ارزشیابی و تقویم الهی، یک شب برتر از هزار ماه است. قدر لیلة القدر را بدانیم.
سایت "فتن" نوشت:

آیا مقام معظم رهبری در جریان سند 2030 بودند؟

این ها کار خودشون رو کردند و آمرانه به نهادهای زیردست به صورت دستوری ابلاغ کردند و فقط جهت استحضار فرستادند به دفتر آقا.
سایت "رحیم پور ازغدی" نوشت:

دانلود سخنرانی استاد رحیم پور ازغدی "دین زنده، دین مرده"

این یک پیشنهاد است: هر وقت فرصت داشتید، حتما گوش کنید. بسیار مفید، روشنگر و تاثیرگزار است در خصوص علم، شیوه تفکر، حق پذیری ،نقدپذیری و هدایت الهی
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

انحراف آشکار دولت روحانی در پذیرش سند 2030

آقای روحانی درباره‌ی سند 2030 یونسکو نه تنها حاضر به اصلاح و پذیرش اشتباه نیست بلکه در سخنان عجیبی، منتقدان این سند مفتضح را به تهمت و تخریب متهم کرده و گفته که از آنها نخواهد گذشت!
بیشتر
آخرین مطالب
آرشیو