سند2030، دستورکاری برای هضم کشورهای مستقل در هژمونی جهانی غرب
وبلاگ "تصریح" نوشت:

سند2030، دستورکاری برای هضم کشورهای مستقل در هژمونی جهانی غرب

سند2030 علاوه بر تثبیت روندِ ظالمانه‌ی کنونی در جهان، تحت عنوان اغواگرانه‌ی «صلح پایدار»، قابلیت این را دارد که به چالشی امنیتی برای ملت‌ها تبدیل شود و تعهداتِ موجود در این سند، به عنوان اهرم فشاری در دست شورای امنیت سازمان ملل قرار گیرد.
بیشتر
علمی
کانال تلگرامی "تبیان رسانه ی زندگی" نوشت:

پرورش کودک کتابخوان

کتاب‌هایِ مصور رنگی در اختیار کودکتان قرار دهید. داستان‌های ساده ای که مادرها و احیاناً مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها برای بچه‌ها تعریف می‌کنند نیز وسیلۀ دیگری برای جلب توجه کودک به مطالعه است.
وبلاگ "مرجعی برای مربیان تربیتی" نوشت:

نگاره اا قدرشناسی دائم

بین معلم و جوان یک رابطه منطقی برقرار است
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

آیا سند 2030 کان لم یکن شد؟!

یحتمل، در آغاز سال تحصیلی 96-97 شاهد تغییرات دیگری در کتب درسی آموزش و پرورش، براساس سند ننگین 2030 خواهیم بود! زیرا خائنان و منافقان، از برای هر شب تاریکی به فرموده مولایمان امیرالمؤمنین علیه السلام، چراغی از قبل روشن نگه می دارند!
صفحه لنزور ماتیکهای شیطانی نوشت:

خیانت مخفیانه

آموزش خوارضایی به کودکان صفر تا چهار ساله کلاس های آموزشی برای همجنس بازان ممنوعیت هرگونه آموزش دینی و اعتقادی در مدارس به دلیل پایمال شدن حقوق بشر تنها گوشه ای از مفاد ننگین سند 2030 است
کانال تلگرامی "صرفاً جهت اطلاع" نوشت:

جرج جرداق و یک داستان واقعی

ﺟﺮﺝ ﺟﺮﺩﺍﻕ ﺗﺎ ﺁﺧﺮ ﻋﻤﺮﺵ ﻣﻮﻓﻖ ﺷﺪ ۲۰۰ ﺑﺎﺭ ﻧﻬﺞ ﺍﻟﺒﻼﻏﻪ ﺭﺍ ﺑﺨﻮﺍﻧﺪ. ﺍﻣﺎ ﻣﺎ شیعیان ﺗﺎﮐﻨﻮﻥ ﭼﻨﺪ ﺑﺎﺭ ﻧﻬﺞ ﺍﻟﺒﻼﻏﻪ ﺭﺍ ﺧﻮﺍﻧﺪﻩ ﺍﯾﻢ ؟؟ ﯾﮑﺒﺎﺭ ؟؟ ﯾﮏ ﺧﻄﺒﻪ ؟؟ ﺁﯾﺎ ﻣﻮﻻﯾﻤﺎﻥ ﺭﺍ خوب می شناسیم ؟؟
وب سایت «اینفونگاره» نوشت:

هر آنچه درمورد سند ۲۰۳۰ باید بدانید

صفحه اینستاگرام "khamenei_ir" نوشت:

اینفوگرافی/ ارزش شب قدر

صفحه اینستاگرام پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری یک اینفو گرافی با موضوع ارزش شب قدر منتشر کرد. از نظر ارزشیابی و تقویم الهی، یک شب برتر از هزار ماه است. قدر لیلة القدر را بدانیم.
سایت "فتن" نوشت:

آیا مقام معظم رهبری در جریان سند 2030 بودند؟

این ها کار خودشون رو کردند و آمرانه به نهادهای زیردست به صورت دستوری ابلاغ کردند و فقط جهت استحضار فرستادند به دفتر آقا.
سایت "رحیم پور ازغدی" نوشت:

دانلود سخنرانی استاد رحیم پور ازغدی "دین زنده، دین مرده"

این یک پیشنهاد است: هر وقت فرصت داشتید، حتما گوش کنید. بسیار مفید، روشنگر و تاثیرگزار است در خصوص علم، شیوه تفکر، حق پذیری ،نقدپذیری و هدایت الهی
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

انحراف آشکار دولت روحانی در پذیرش سند 2030

آقای روحانی درباره‌ی سند 2030 یونسکو نه تنها حاضر به اصلاح و پذیرش اشتباه نیست بلکه در سخنان عجیبی، منتقدان این سند مفتضح را به تهمت و تخریب متهم کرده و گفته که از آنها نخواهد گذشت!
سایت"افسران جوان جنگ نرم" نوشت:

کتاب درسی "سیر تحول پرچم ها"

این کتاب که در مدارس ژاپن تدریس میشود؛ سیر تحول پرچم کشورها را نشان می‌دهد
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

سید حسن خمینی هم ترسید؟!

سید حسن خمینی دچار توهم شده و با نوشتن نامه در پی آن است که نگاه مردم را از فردی که با تقلب و تخلف، کرسی ریاست جمهوری را تصاحب کرده، به سمت عزل رئیس دانشگاه آزاد برگرداند!
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

پیدا کنید پرتقال فروش را !!

رهبری عزیز فرمودند: اصل کار غلط است. اینکه ما برویم سندی را امضا کنیم و بعد هم بیایم بی‌سروصدا آن را اجرا کنیم؛ نخیر! مطلقاً مجاز نیست؛ ما اعلام کردیم. بنده از شورای عالی انقلاب فرهنگی هم گله‌مند هستم. آنها باید مراقبت میکردند و نباید می گذاشتند که کار به اینجا بکشد که ما بیاییم و جلوی این کار را بگیریم. اینجا جمهوری اسلامی است.
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

روحانی لیبرال علاقمند به کدخدا آمریکا!

او در لباس روحانیت، یک فرد لیبرال و علاقه مند به کدخدا(آمریکا) است و دستان خیانت بار او و جاسوسان تیم مذاکره کننده هسته ای در امضاء برجام بر کسی پوشیده نیست و به همین علت، پذیرش برجام ذلت بار دیگری از سوی رهبری و مردم، پذیرفتنی نخواهد بود.
وبلاگ "هیأت مجازی کتاب" نوشت:

مسیح در شب قدر

یک کتاب فوق العاده زیباو جذاب با موضوع روایت حضور رهبری در منازل شهدای ارمنی و آشوری از سال ۶۳ تا ۸۹ به همراه تصاویر منتشر نشده از این دیدار ها
گلستان شماره 171

دانلود مستند جنجالی فروشنده

مستند بسیار جنجالی فروشنده که به بررسی مذاکره با 5+1 و برجام و دستاورد های آن می پردازد ..
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

دروغ آشکار روحانی

ظاهرا جناب حسن روحانی به سادیسم دروغگویی دچار است!، زیرا امضاء سند 2030 را منکر شده و ضمن کن لم یکن دانستن آن، می گوید: «می‌خواستند بگویند سند 2030 علیه دین مردم است، سندی که نه ما نه هیچ کشوری آن را امضا نکرده است
سایت "بصیرت" نوشت:

فیل‌های تکنوکرات!

داستان از این قرار است که روزی کودکی از مسئول سیرکی پرسید: چرا فیل به این بزرگی را با طنابی به این کوچکی و ضعیفی بسته اید؟ فیل می‌تواند با یک حرکت به راحتی خودش را آزاد کند و این خیلی خطرناک است!
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

ماجرای سند 2030

همه مواد آن سندِ شیطانی مغایر با احکام الهی و قانون اساسی بوده است، به عنوان مثال همجنس بازی یکی از مفاد این سند شیطانی بود که رسول خدا (صلی‌الله‌علیه‌وآله) مردان همجنس بازی که خود را همانند زنان کنند و زنانى که خود را همانند مردان کنند، لعنت کرده است
بیشتر
آخرین مطالب
آرشیو