سایت وبلاگی "همدان نیوز" نوشت:

جای این کتاب در مدارس خالی است

برای ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی، اصل خودباوری، ریشه ای ترین عنصری است که تقویت آن می تواند به تحکیم باور تکیه به خود و بهره گیری از استعدادها و توانایی های درونی فرد یا جامعه منجر شود.
سایت وبلاگی "همدان نیوز" نوشت:

قصه سود سهام عدالت به زبان ساده!

در روزهای اخیر خبر اعطای سود سهام عدالت از زبان برخی مقامات دولتی پرسشهای متعددی را بین هم وطنان ایجاد کرده است. اما واقعیت موضوع چیست؟
سایت وبلاگی "همدان نیوز" نوشت:

حمایت امام خمینی از حقوق های 24 میلیونی مدیران

امام خمینی (ره) بارها و بارها در سخنرانی های خود مستضعفین را دعوت به حمایت از مدیران نجومی بگیر می کردند و همیشه می گفتند ای مستضعفین مبادا بگذارید مدیران نجومی بگیر حقوق کم بگیرند...
سایت وبلاگی "همدان نیوز" نوشت:

پدیده همباشی یا ازدواج سفید (3)

برای حل معضل هم باشی و یا ازدواج سفید ضروری است که با ابزارهای صحیح علمی و دینی ابتدا آن را به درستی شناخته و مورد تحلیل و بررسی دقیق قرار دهیم تا بتوانیم برای کنترل و حل صحیح آن، برنامه ریزی نمایم. چرا که این پدیده نیز همچون هر معضل اجتماعی دیگر، معلول عوامل مختلفی است که منجر به شکلگیری و یا شیوع آن شده است.
سایت وبلاگی "همدان نیوز" نوشت:

پدیده همباشی یا ازدواج سفید (2)

نکته مهم در توجه به این پدیده و یا معضل اجتماعی این است که در حقیقت ماهیّت اصلی ازدواج سفید ایجاد راهی برای دور زدن زیرساخت ها، سنّت ها و موازین شرعی و عرفی جامعه است.
سایت وبلاگی "همدان نیوز" نوشت:

پدیده همباشی یا ازدواج سفید (1)

تهدیدی برای نسل امروز و فردای جامعه!- پدیده ازدواج سفید که در قرون اخیر ظهور کرده و عموما به روابط خارج ازمحدوده های شرعی و قانونی منجر میشود، مورد تایید نیست. ازاینرو این شیوه نادرست ارتباط را نمیتوان همانند فرهنگ غرب «ازدواج» نامید و باید اصطلاحی دیگر برای آن به کار برد؛ همان گونه که در فرانسه لفظ ازدواج را در مورد آن به کار نمی برند.
سایت وبلاگی "همدان نیوز" نوشت:

حیای مثبت و حیای منفی!!

«حیا » در لغت به مفهوم شرمساری و خجالت است که در مقابل آن « وقاحت » و بی شرمی قرار دارد. (ابن اثیر ، نهایه ،ج 1 ، ص 391) به عبارتی ؛ حیا شرمی است برخاسته از ادراک خوبی‌ها و بدی های اختیاری ، به این جهت است که انسان ، دسته‌ای از کارها را خوب و دسته دیگر را بد می‌داند.
سایت وبلاگی "همدان نیوز" نوشت:

آتشی در دل من...

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی: جرقه‌های انگیزش انقلاب اسلامی ‌به وسیله‌ی نواب صفوی در من به وجود آمده و هیچ شکی ندارم که اولین آتش را مرحوم نواب در دل ما روشن کرد.
سایت وبلاگی "همدان نیوز" نوشت:

چرا پایگاه هوایی همدان به نام شهید نوژه است؟!

پایگاه سوم شکاری همدان، قبل از پیروزی انقلاب، پایگاه شاهرخی و پس از پیروزی انقلاب، مدت کوتاهی پایگاه حرّ و پس از آن به پایگاه شهید نوژه تغییر نام یافته است.
سایت وبلاگی "همدان نیوز" نوشت:

آیا در قرآن بیان شده است که زن نمی‌تواند قاضی یا مرجع تقلید شود؟!

آیة صریح در قرآن بر اینکه زن نمی‌تواند قاضی و یا مرجع باشد، و یا در این دو، ذکوریت (مرد بودن) شرط است نداریم، بلی از بعضی اطلاقات و کلیات و دلالت‌های التزامی می‌توان استفاده کرد که کارهای اجرایی که توان روحی و جسمی بالایی می‌طلبد، و لازمه‌اش مواجه شدن با نامحرمان است، قرآن توصیه نمود، که زنان از آن موارد اجتناب کنند.
سایت وبلاگی "همدان نیوز" نوشت:

درخواست معاوضه آرش صادقی با شهدای صابرین

ما خواستار معاوضه آرش صادقی بی گناه با شهدای صابرین هستیم چراکه آرش صادقی با گروه تروریستی پژاک همکاری داشته و این گروهک هم خیلی از نیروهای صابرین رو شهید کرده، ازینرو ما خواهان این هستیم تا گروهک پژاک شهدای صابرین را زنده کرده و آن ها را از قبر بیرون بیاورد و رژیم در قبال این اقدام گروه پژاک، آرش صادقی را معاوضه کند.
سایت وبلاگی "همدان نیوز" نوشت:

9دی، خروش باور نکردنی!

پس از گذشت سی و چند سال از انقلاب اسلامی، در یک روز بدون مناسبت تقویمی، یک جمعیت میلیونی مردم برای دفاع از اصول اسلام و انقلاب اسلامی به خیابان ها آمدند. آمدند و نشان دادند که تحملشان حدی دارد و اگر این تحمل به آستانه خود برسد خروشی رخ خواهد داد که هیچ مانعی جلودارش نیست.
سایت وبلاگی "همدان نیوز" نوشت:

کریسمس یعنی: ما اروپایی هستیم، فلسطینی می پرستیم!

جشن کریسمس که در اروپا و خیلی از کشورهای آمریکای لاتین همه ساله انجام میشه به مناسبت زادروز مسیح (ع) برگزار میشه. این یعنی اینکه خیلی از کشورها حضرت مسیح رو به عنوان پیامبر خدا قبول دارند و هرساله زادروز این بزرگوار رو جشن می گیرند.
سایت وبلاگی "همدان نیوز" نوشت:

در صورت جنگ ایران و عربستان چه اتفاقی در اقتصاد جهان رخ می دهد؟!

از عملیاتی شدن موشکهای‌ ایران تا دستور حمله و انهدام و نابودی چهار کشور دنیا فقط یک ساعت زمان لازم است و قطع شاهرگهای حیاطی عربستان بسیار سهل و اسان است.
سایت وبلاگی "همدان نیوز" نوشت:

این والدین راهی بهشت می گردند!

هر کس یک دختر پاکدامن پرورش دهد، خداوند او را از آتش محفوظ می دارد.