سایت وبلاگی "حرف لر" نوشت:

خاطره/ چرا نماز نمی خوانی؟!

مسافران بر ماشین سوار شدند . بعد از طی مسافتی به اذان و خواندن نماز رسیدیم از میان آن جمعیت فقط راننده ماشین اذان و نماز را گرامی نداشت!
سایت وبلاگی "حرف لر" نوشت:

کلیپ/ دام دوستی‌های مجازی

دوستی مجازی با ارسال چند لایک و جمله‌های عاشقانه شروع می شود.
سایت وبلاگی "حرف لر" نوشت:

نامه یک مسجد به همسایگان محله خود

من همسایه شما هستم،در همین محله و در همین نزدیکی ها زندگی میکنم. این که من هر رو دو نوبت درِ خودرا به روی شما باز می کنم.و چند ساعت به انتظار شما می مانم،ولی بعضی از شماها،سراغ من نمی آییدو با من انس نمی گیرید..
وبلاگ "دانشکده فنی دختران" نوشت:

گنجی بی نیاز کننده تر از قناعت نیست

اسراف کردن عملی مخالف ساده زیستی و راهی برای گستردن دام های شیطان است؛ زیرا اسراف موجب زیاده روی و زیاده روی موجب زیاده خواهی می شود، زیاده خواهی هم انسان را به خود مشغول کرده و از یاد خدا غافل می نماید.
وبلاگ "گناه شناسی" نوشت:

گناهان جدید، بلایای جدید

هنگامیکه مردم مرتکب گناهان تازه ای بشوند که قبلا آن گناهان را انجام نمیداند، خداوند نیز برای آنان بلاها و مصیبت های غیر منتظره ایجاد مینماید.
وبلاگ " اسلام دین جاودان " نوشت:

حجاب برتر همین چادر ایرانی خود ماست

حجاب، ارزش است منطبق با طبیعت انسان است. برهنگی و حرکت به سمت اختلاطِ هر چه بیشتر دو جنس با یکدیگر و افشا شدن این‌ها در مقابل یکدیگر، یک حرکت خلاف طبیعی و خلاف خواست انسانی است. شرع مقدّس اسلام هم برای این مساله حدودی را معیّن و مشخّص کرده و کسانی که معتقد و مؤمن هستند، نمی‌شود که این‌طوری با حجاب برخورد کنند.
وبلاگ «معبر سایبری فندرسک» نوشت:

قهرمانان می میرند، پهلوانان هرگز

معمولاً تا اسم پهلوان میاد اکثر ماها ذهنمون میره سمت سریال جذاب دهه هفتاد پهلوانان نمی میرند. یا بعضی ها یاد پوریای ولی یا تختی و...
وبلاگ «معبر سایبری فندرسک» نوشت:

منتظرین دروغین فرج

غیبت، تهمت ناروایست که سال ها به تو زده ایم و غافل از آنیم که تو مدت هاست آمده ای و این ماییم که رفته ایم. آقا جان برای آمدن ما دعا کن..
سایت وبلاگی "حرف لر" نوشت:

حکم تقلب در امور تحصیلی!

حکم تقلب کردن چیست؟ آیا در قیامت عذاب دارد؟ اگر مسئول یا معلم راضی باشد چطور؟ آیا اگر بعد از امتحان، درس مورد نظر خوانده شود مشکل برطرف می‌گردد؟
وبلاگ "هر حرفی از هر دری" نوشت:

نردبان عروج

خدایا از تو متشکرم که مرا کمک می کنی تا ادبم بوسیله الاعلی تو اوج بگیرد یکی از همکاران اداره مون همیشه چند دقیقه یی قبل از شروع نمازظهرو عصردر حالت نشسته با خدای خویش راز ونیاز خودمانی دارند.
وبلاگ "دانشکده فنی دختران" نوشت:

دعای سلامتی امام زمان (عج)

دانلود دعای سلامتی حضرت مهدی (عج) با صدای مداح های ایران
وبلاگ "هر حرفی از هر دری" نوشت:

قانون عمل و عکس العمل در زندگی

با کمی دقت در اتفاقات زندگی خود و اطرافیان به یکی از قانون های حاکم بر نظام های آفرینش پی خواهید برد ، قانونی که دستاورد آن در حوزه هوا وفضا تغییرات شگرفی برای بشریت به همراه داشته ، ساخت هواپیما های غول پیکرو سفر به کره ماه و...
وبلاگ "بچه های مسجد الزهراء" نوشت:

زندگی به سبک شهدا

بعد از احوال‌پرسی و چاق‌سلامتی صحبت کشید به حج او و اینکه چه کارهایی کرده و چه آورده و نیاورده. می‌خواستم از تلویزیون رنگی بپرسم، خودش گفت: «از وسایلی که حق خریدنش را داشتم، فقط یک تلویزیون رنگی آوردم»
وبلاگ «معبر سایبری فندرسک» نوشت:

انتقام فتنه گران از سپاه امام حسین (ع)

ماشاهد تعطیلی روز افزون واحدهای تولیدی در داخل -علی رغم نامگذاری دو سال اخیر ریاست شما از سوی رهبری با عناوین اقتصادی- هستیم ، آیا توضیحی منطقی وجود دارد؟
وبلاگ "هر حرفی از هر دری" نوشت:

اندیشه ناب

امام جماعت مسجد محله مان رفته بود زیارت کربلا به وقت نماز مغرب وعشاء پیرمردی جلوی جمعیت به جای امام جماعت رفت و قامت گرفت.