سایت حرف تو نوشت:

عکس/ نمایی بسیار زیبا از یک دریاچه

ایران را باید دید
سایت "نازکبین" نوشت:

تابلوهای تبعیض آمیز راهنمایی و رانندگی را جمع کنید

متأُسفانه در شهرهای مختلف کشور دیده میشود که نهادهای ذی­نفوذ مثل دادگستریها، شوراهای حل اختلاف و برخی ادارات دیگر با فشار به شورای ترافیک شهرها، برای خیابانها و کوچه های مجاور خود، تابلوهای تبعیض آمیز راهنمایی رانندگی تحت عنوان پارک ممنوع به استثناء خودروهای این ادارات خاص را نصب می کنند
سایت وبلاگی "حرف لر" نوشت:

پیام مقام معظم رهبری به نویسنده کتاب " دل نوشته هایی برای بابای زهرا"

در پی چاپ کتاب دلنوشته هایی برای بابای زهرا توسط همسر شهید زنده لرستانی مقام معظم رهبری پیامی را به پاس چاپ این کتاب صادر کرد.
موج، مرجع وبلاگ نویسان جوان گیلان منتشر کرد:

سلام بر آنانی که زیر تابوت شهدا تقاضای فیش شهادت می کنند

حاشیه ای بر فیش های نجومی حقوق و مزایای این روزهای برخی مدیران
موج، مرجع وبلاگ نویسان جوان گیلان منتشر کرد:

کلامی انتخاباتی با احمدی نژادی ها

این را همه بدانند که آنچه ما برای رئیس‌جمهور آینده نیاز داریم، عبارت است از امتیازاتی که امروز وجود دارد، منهای ضعفهائی که وجود دارد. این را همه توجه کنند؛ رئیس‌جمهورِ هر دوره‌ای باید امتیازات کسبی و ممکن‌‌الحصول رئیس‌جمهور قبلی را داشته باشد، ضعفهای او را نداشته باشد.
موج، مرجع وبلاگ نویسان جوان گیلان منتشر کرد:

دیانت، رهبر سیاست است و نه سیاست، رهبر دیانت

پرواضح است که سیاست ما عین دیانت ماست و دیانت ما عین سیاست ماست، این جمله کوتاه اما پرمعنی از یک بعد، نشان‌دهنده بینش یک روحانی مسلمان بیدار یعنی شهید مدرس اعلی‌الله‌مقامه الشریف را در عمل و در جهت نسبت به مقوله دین و سیاست اسلامی تبیین می‌کند و از سوی دیگر وضعیت ناگوار حاکم بر زمانه آن شهید بزرگوار است؛ که در روزگاری درصحنه حاضر بود که مردم، شاهد رویکرد اعتزال و کناره گزیدن و رهبانیت نخبگان مذهبی به سیاست بودند.
وبلاگ سلمان علی(ع) نوشت:

انقلاب اسلامی و عدالت اجتماعی

یکی از ریشه ها و عوامل بروز انقلاب، بحث عدالت اجتماعی بود، نگاه ظالمانه نظام شاهنشاهی به مرکز و بی مسئولیتی نسبت به استان ها، شهرها و روستاهای دور افتاده و حتی بی خبری از وضعیت شان عاملی بود تا بی عدالتی در فضای اجتماعی و اقتصادی کشور موج زند