وب سایت «ندای یک بسیجی عاشق» نوشت:

مادران! نوجوانان را دریابیم

یکی از مشغولیات و دغدغه‌های نسل امروز ما استفاده بیش از حد از اینترنت و شبکه‌های فضای مجازی است، این مشکل که بیشتر جوانان و میان سالان ما را درگیر کرده است
گلستان بلاگ منتشر کرد:

تقوا و همدلی راه نزدیکی به امام زمان (عجل‌ الله‌ تعالی‌ فرجه‌ الشریف)

رعایت تقوا و همدلی، باعث نزدیکی ما به حضرت مهدی عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف خواهد شد؛ وقتی ما در نیات و اعمال خود حساس بوده و از نظر روابط اجتماعی، منعطف باشیم و دوستانه رفتار نماییم، باعث رنجش حضرت نخواهیم شد.
گلستان بلاگ منتشر کرد:

راهکاری اساسی برای عاقبت بخیری!

همه ی ما انسان ها، هر کدام برای زندگی خود برنامه ای داریم اما قدر مطلق همه ی خواسته هایمان رسیدن به سعادت و رستگاری است که البته این معنا در ادبیات هر کدام از ما متفاوت است...
گلستان بلاگ منتشر کرد:

راهی برای نفوذ در قلب های مردم

از افسردگی بپرهیزند که‌ افسردگی‌ یک نوع‌ مردگی اسـت‌ حـتی اگـر ناراحت هستید سعی کنید قیافه خود را بشّاش نگهدارید تا هم‌ دیگران را ناراحت نکنید و هم خـودتان‌ از ناراحتی بیرون آئید.
گلستان بلاگ منتشر کرد:

زنان خانه‌دار رکورددار فضای‌ مجازی!

در کل دنیا بانوان، از فضای‌مجازی بیشتر برای سرگرمی و فعالیت‌های اجتماعی و مردان بیشتر برای فعالیت‌های اقتصادی استفاده می‌کنند اما جالب است بدانید رکورددار این حضور؛ بانوان هستند.
گلستان بلاگ منتشر کرد:

انسان با چند تار مو به جهنم نمی ‌رود!!

اینکه وضعیت حجاب در جامعه به این صورت درآمده است و روز به روز کم رنگ تر می ‌شود، به این دلیل است که مسئله حجاب به درستی از همان ابتدا توسط آموزگار دینی به دانش آموزان تعلیم داده نشده است و آموزگار به دانش آموز نگفته است که اگر حجاب را حفظ کنی، حجاب تو را حفظ می‌ کند.
وب سایت «پایگاه عدالت خواهان» نوشت:

۴۱۳ میلیارد تومان غیرت!!

پوشش زنان یکی از ضروریات دین اسلام است و در ایران باستان نیز به حجاب به عنوان یک ارزش و عامل استحکام خانوادگی نگریسته می شده است. این روزها حجاب یکی از چالش های اساسی کشور محسوب می شود
گلستان بلاگ منتشر کرد:

رتبه اول کنکور پزشکی سال ۶۴ ساعت قبل از شهادت

هواپیمایی با یک و نیم برابر سرعت #صوت از ارتفاع ده متری سطح زمین، ماشین لندکروزی را که با سرعت درجاده #مهران _دهلران حرکت می نماید ، مورد اصابت #موشک قرار می دهد اگر از مقاومت هوا صرف نظر شود معلوم کنید کدام تن می سوزد؟ کدام #سر می پرد؟
گلستان بلاگ منتشر کرد:

عکس/ بوسه ی دو قلوهای شهید پورهنگ بر مزار پدر

بوسه ی دو قلوهای شهید پورهنگ بر مزار پدر
وب سایت «ندای یک بسیجی عاشق» نوشت:

دانلود موشن گرافیک قیام موشک ها

چگونه ایران تهدیدات نظامی خود را با توان موشکی پاسخ خواهد داد؟ لیست پایگاه های نظامی آمریکا در دسترس موشک های ایرانی
وب سایت «ندای یک بسیجی عاشق» نوشت:

دانلود بازی ایرانی رئیس جمهور

اگر رئیس جمهور بشی چه کار میکنی؟ همین الان بازی رو نصب کن و کارهایی که تو ذهنت داری رو انجام بده و به پیشرفت کشور کمک کن.
وب سایت «ندای یک بسیجی عاشق» نوشت:

دانلود کلیپ مدافعان حرم برای چه مقدار پول می جنگند؟

خبرگزاری قرآنی "ایکنا" نوشت:

پاسخ قرآن به بهانه های مدرن برای بچه دار نشدن

حتما با بهانه های مدرن امروزی ها برای بچه دار نشدنشان آشنایی دارید! اما قرآن از قرن ها پیش به بهانه ی امروزی ها برای بچه دار نشدن پاسخ داده است، با این اوصاف برای بچه دار نشدن چه جوابی دارید؟