به مناسبت 15 تیر سالروز وفات پدر مقام معظم رهبری

مروری بر زندگی آیت الله سید جواد خامنه ای / مردی سرسخت در مبارزه با رژیم شاهنشاهی

آیت‏ اللَّه سیدجواد حسینی خامنه‏ ای، از علمای بزرگ، مجتهدان پرهیزگار و روحانیون زاهدِ روزگار، در حدود سال 1274ش (1313ق) در شهرستان خامنه در نزدیکی تبریز در آذربایجان شرقی زاده شد و تحت تربیت پدری فقیه و عالم رشد کرد.
روایتی خواندنی از معجزه شهدای طلائیه

شهدایی که مانع رقصیدن حاج آقا شدند!

چند سال قبل اتوبوسی از دانشجویان دختر یکی از دانشگاه‌های بزرگ کشور آمده بودند جنوب. چشم‌تان روز بد نبیند... آن‌قدر سانتال مانتال و عجیب و غریب بودند که ....
سایت وبلاگی "حرف ناب" نوشت:

شعر زیبای "خلیج فارس" از گمنام ترین شاعر نامی شهرستان چرام

شاعران می توانند عمیق ترین مفاهیم انسانی را در قالب کوتاه ترین اشعار در ذهن مردم درونی کنند و به این ترتیب تاثیر زیادی در ایجاد جامعه ای انسانی داشته باشند.
کهگیلویه و بویراحمد در انتظار آغاز اعتکاف

لیست مساجد برگزار کننده آیین معنوی اعتکاف در استان کهگیلویه و بویر احمد

مراسم اعتکاف همچون سالهای گذشته در 13، 14و 15 رجب همزمان با سایر نقاط کشور در مساجد استان کهگیلویه و بویر احمد برگزار می شود / امسال 150 مسجد برای برگزاری این مراسم معنوی در نظر گرفته شده است .
پیام تسلیت به مناسبت درگذشت زنده یاد نورالله سلامی

وداع با چهره ماندگار فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد زنده یاد نورالله سلامی

استاد نورالله سلامی از چهره های ماندگار فرهنگی استان کهگیلویه و بویر احمد بودند که در راستای اعتلا و تعلیم این استان لحظه ای فروگذار نبودند.
وبلاگ حرف ناب (کهگیلویه و بویر احمد) نوشت:

آویشن؛ گیاهی برای جلوگیری از سرماخوردگی

مصرف خوراکی آویشن دارای اثر خلط آور و ضد سرفه‌ی است. همچنین در برونشیت، سیاه‌سرفه و نزله‌ها، به خوبی می‌توان از آن استفاده کرد. خاصیت ضد میکروب تیمول، بسیار قوی و حدود 25 بار از فنل در مورد تعدادی از میکروب‌ها، بیشتر است
سایت وبلاگی "حرف ناب" نوشت:

ناگفته هایی از زندگی و شهادت اولین شهید مدافع حرم ستار اورنگ از زبان فرزندش

شهید سردار ستار اورنگ اولین شهید مدافع حرم از کهگیلویه و بویراحمد است که در دفاع از حرم اهل بیت در سوریه به دست تروریست های داعش به فیض شهادت نائل آمد.
امام زاده ای در تنگ برا+شجرنامه

گره‌زدن لباس بر درخت نزدیک به امامزاده جهت طلب حاجت

بخش پاتاوه و در انتهای تنگ برا واقع شده است. بعد از طی ۶۰ کیلومتر از جاده یاسوج به اصفهان و تغییر مسیر به طرف روستای تمنک از توابع بخش پاتاوه و ادامه مسیر به طول ۱۷ کیلومتر زیارتگاه امامزاده بابا حاجی(ع) قرار دارد.
پاتوق وبلاگ نویسان استان "کهگیلویه و بویر احمد" نوشت:

عکس نوشته/ تسلیت دریادلان آتش نشان

حادثه روز گذشته در ساختمان پلاسکو در تهران دو وجه دارد که به خاطر هر دو باید اشک ببارد
محسن عباسی ولدی

من دیگر ما . . .

نامه ی اخلاقی امام علی(ع) به فرزندش امام حسن (ع): پسرکم تو را جزئی از خود بلکه از وجود خود دیدم، تا به آنجایی که اگر چیزی به تو ضرر برساند ، مثل آن است که به من زیان رسانده و گویی اگر مرگ به سراغ تو بیاید ، به سراغ من آمده ، بنابرین"من دیگر ما" همان اهتمامی را که در اصلاح امور خود می نمایم ، در باره تو دارم.

مرز حسینی و یزیدی

انقلاب حسین (ع) و دانشگاه کربلا… خیلی از آنان که بر حسین تیغ کشیدند با پیامبر زیست کرده بودند.. در رکاب پدرش جنگیده بودند.. خیلی‌ها با حسین هم بازی بودند و هم رزم.. اما چه می‌شود؟
وبلاگ حرف ناب (کهگیلویه و بویر احمد) نوشت:

عاشورا یک اتفاق نیست

عبرت‌ها در پشت پدیده‌ها و حادثه‌ها کمین کرده‌اند تا آدمی آنها را ببیند و بشناسد و گرفتار بی‌کاری، کم‌کاری، دوباره‌ کاری، کندکاری و خراب‌کاری نشود. پس عبرت ‌بین باشیم؛ حتی اگر هم کور مادرزاد آفریده شده باشیم و اگر عبرت نگیریم خودمان مقصریم نه خدا که در هر عبرت گرفتنی چشم باز شدنی هست.
وبلاگ حرف ناب (کهگیلویه و بویر احمد) نوشت:

فصولگرایانی که حقوق نجومی می گیرند!

متاسفانه در اردوگاه دکتر احمدی نژاد کسی نیست که کاریزمای ایشان برای انتخابات را داشته باشدو اگرهم باشد از فیلتر تاییدصلاحیت شورای نگهبان عبور نخواهد کردوقطعا فصولگرایانی که حقوق نجومی می گیرند و اشرافی زندگی می کنند نخواهد بود.
وبلاگ حرف ناب (کهگیلویه و بویر احمد) نوشت:

"اسرار رسیدن به بزرگی"

بزرگان ، دانشمندان و اندیشمندان ایران و جهان گاهی در قالب سخنان حکیمانه و جملات قصار پند هایی را به انسان می آموزند که به اندازه یک کتاب چند صد صفحه ای معنی و مفهوم دارد.

پرواز 100 میلیون تومانی نماینده طرفدار دولیت گچسارانی به برزیل با لوکس ترین ایرلاین جهان ! + اسناد

به همراه چند نماینده اصلاح طلب.. پرواز این نمایندگان با پرواز کلاس تجاری هواپیمایی امارات که یکی از گران ترین و لوکس ترین خطوط هواپیمایی جهان است صورت گرفته است.