پاتوق وبلاگ نویسان استان "کهگیلویه و بویر احمد" نوشت:

عکس نوشته/ تسلیت دریادلان آتش نشان

حادثه روز گذشته در ساختمان پلاسکو در تهران دو وجه دارد که به خاطر هر دو باید اشک ببارد
محسن عباسی ولدی

من دیگر ما . . .

نامه ی اخلاقی امام علی(ع) به فرزندش امام حسن (ع): پسرکم تو را جزئی از خود بلکه از وجود خود دیدم، تا به آنجایی که اگر چیزی به تو ضرر برساند ، مثل آن است که به من زیان رسانده و گویی اگر مرگ به سراغ تو بیاید ، به سراغ من آمده ، بنابرین"من دیگر ما" همان اهتمامی را که در اصلاح امور خود می نمایم ، در باره تو دارم.

مرز حسینی و یزیدی

انقلاب حسین (ع) و دانشگاه کربلا… خیلی از آنان که بر حسین تیغ کشیدند با پیامبر زیست کرده بودند.. در رکاب پدرش جنگیده بودند.. خیلی‌ها با حسین هم بازی بودند و هم رزم.. اما چه می‌شود؟
وبلاگ حرف ناب (کهگیلویه و بویر احمد) نوشت:

عاشورا یک اتفاق نیست

عبرت‌ها در پشت پدیده‌ها و حادثه‌ها کمین کرده‌اند تا آدمی آنها را ببیند و بشناسد و گرفتار بی‌کاری، کم‌کاری، دوباره‌ کاری، کندکاری و خراب‌کاری نشود. پس عبرت ‌بین باشیم؛ حتی اگر هم کور مادرزاد آفریده شده باشیم و اگر عبرت نگیریم خودمان مقصریم نه خدا که در هر عبرت گرفتنی چشم باز شدنی هست.
وبلاگ حرف ناب (کهگیلویه و بویر احمد) نوشت:

فصولگرایانی که حقوق نجومی می گیرند!

متاسفانه در اردوگاه دکتر احمدی نژاد کسی نیست که کاریزمای ایشان برای انتخابات را داشته باشدو اگرهم باشد از فیلتر تاییدصلاحیت شورای نگهبان عبور نخواهد کردوقطعا فصولگرایانی که حقوق نجومی می گیرند و اشرافی زندگی می کنند نخواهد بود.
وبلاگ حرف ناب (کهگیلویه و بویر احمد) نوشت:

"اسرار رسیدن به بزرگی"

بزرگان ، دانشمندان و اندیشمندان ایران و جهان گاهی در قالب سخنان حکیمانه و جملات قصار پند هایی را به انسان می آموزند که به اندازه یک کتاب چند صد صفحه ای معنی و مفهوم دارد.

پرواز 100 میلیون تومانی نماینده طرفدار دولیت گچسارانی به برزیل با لوکس ترین ایرلاین جهان ! + اسناد

به همراه چند نماینده اصلاح طلب.. پرواز این نمایندگان با پرواز کلاس تجاری هواپیمایی امارات که یکی از گران ترین و لوکس ترین خطوط هواپیمایی جهان است صورت گرفته است.
وبلاگ حرف ناب کهگیلویه و بویر احمد نوشت:

جشن مهر با کودکان روستای محروم شبلیز

دانش‌آموزی دبیرستانی سی سخت مرکز شهرستان دنا به همراه پنج نفر از دوستان خود خیریه‌ای را با عنوان «موسسه خیریه چرخ و فلک» به منظور یاری‌رساندن به کودکان نیازمند در آستانه مهر و آموزش سبک زندگی به آنان راه اندازی کردند.
وبلاگ حرف ناب کهگیلویه و بویر احمد نوشت:

کشف یک سنگ قبر عجیب در روستای ده برآفتاب یاسوج + عکس

عکاس مردم نگار کهگیلویه وبویراحمدی در پست اینستاگرام خود تصویر منحصر به فردی از یک سنگ قبر گذاشته که اکنون برای بررسی و مشخص شدن اطلاعات تاریخی به موزه یاسوج منتقل شده است.
وبلاگ حرف ناب کهگیلویه و بویر احمد نوشت:

خودکشی لفظ آشنای این روزهای بویراحمد

لفظی که این روزها به کرات آن را در اخبار و گفت وگوهای روزمره میشنویم، طرحی نو که نسلی نو انرا درانداخته است و اگر گوش شنوایی باشد صدای اعتراض است.
وبلاگ حرف ناب کهگیلویه و بویر احمد نوشت:

با جیغ و اجبار مردم شُکرگزار «هیچ» می‌شوند؟

رئیس دولت یازدهم که نمی‌خواست مردم را با زور و شلاق به بهشت ببرد، اکنون در آستانه‌ی انتخابات 96 می‌خواهد شکرگزار هیچ کند.
وبلاگ حرف ناب کهگیلویه و بویر احمد نوشت:

مهار ولنگاری فرهنگی با راهبرد و اجماع ملی

امروز شاهدیم که تکثرگرایی فرهنگی حاکم شده بر تولید کالا و خدمات فرهنگی کشور در حال بازتعریف نیازهای فرهنگی جامعه و تغییر ذائقه جامعه جوان است. در همین اوضاع، تولید کنندگان فرهنگی فارغ از رسالت ملی و دینی، بر محور نیاز کاذب و بی محتوای موجود برنامه می‌سازند تا نظر مخاطب را جلب کنند، ادامه این روند باعث می‌شود به نوعی از سیاست‌های فرهنگی نظام جمهوری اسلامی فاصله گیریم.
وبلاگ حرف ناب کهگیلویه و بویر احمد نوشت:

دفاع مقدس، هویت و خاطره‌­ی جمعی

«تاریخ» یک قوم و ناحیه به مثابه وجود «حافظه» برای یک فرد، حیاتی و حائز اهمیت است. «خاطره­ی جمعی» بارزترین نمود تاریخ یک قوم است.
وبلاگ حرف ناب (کهگیلویه و بویر احمد) نوشت:

اگر احمدی‌نژاد نیاید...

اگر بپذیریم که احمدی‌نژاد ذائقه‌ی رأی سیال جامعه را تغییر داده آنگاه مسئله‌ی مهم این می‌شود که آیا این ذائقه معطوف به شخص است یا عملکرد؟
وبلاگ حرف ناب (کهگیاویه و بویر احمد) نوشت:

ویروس فساد در حال شیوع در رسانه ها و ادارات/ مسئولان ورود پیدا کنند

اخیرا باب های جدیدی در رسانه های استان باب شده است که در صورت عدم ورود مسئولان امر و نهاد های قضایی، امنیتی و بازرسی، امکان بروز فساد گسترده در این بخش از اطلاع رسانی استان بوجود می آید که …