وبلاگ " پیمان نظامی مقاومت "

دستبند زدن به کودک 5 ساله ایرانی در فرودگاه دالاس آمریکا

ایرانیان در تمام کارهای ترامپ، دست برتر داشتند لذا او فکر می کند: با ممنوع کردن ورود آنها، راه برای چپاول هرچه بیشتر مردم آمریکا باز می شود.
وبلاگ " پردیس "

توحید، اساس حقوق انسانی

پس آموزه های قرآنی حیات بخش است و حیات واقعی که همان توحید است را به آدمی می بخشد. این بزرگ ترین حق بشر است که سلب آن به عنوان بزرگ ترین ظلم به بشر دانسته شده است.
کرمانشاه 101

شهادت نامه ها را بیاورید!

قلم تو : راستش این روزها دل خوشی از دنیای مجازی ندارم، نه از آدم هایش و نه از قلم و نوشته و فکر و حرف هایش، دلم می گیرد از چوب حراجی که دختران بر جسم خود می زنند تا هرزگی مردان سرزمینم مرا غرق اندوه کند.
کرمانشاه 99

چرا لـیـبـرالـهـا به کدخدا خوش بینند؟!

قلم تو : رئیس دولت اعتدال که طی سه سال و چند ماه گذشته با ارائه ی کارنامه ای ضعیف، عملکردی غیر قابل قبول از دولت بنفش به نمایش گذاشته، همواره در پاسخ به انتقادات مکرر منتقدان، سیاست حمله، توهین و تحقیر را با استفاده از سخیف ترین ادبیات که بیشتر یادآور ادبیات چاله میدانی است.
کرمانشاه 102

حکایت مدیران پرمدعا و مقام اول بیکاری در کشور

قلم تو : " کرمانشاه به تنهایی همچنان مقام اول بیکاری در کشور رادر اختیار دارد ".کرمانشاه یکی از کلان شهرهای قدیمی ایران است که پیدایش آن به دوران سده چهارم میلادی بر میگردد و پایتخت دوم ایران در زمان ساسانیان بوده است .
کرمانشاه 100

تظاهر به دین داری! و عدم تعهد به دین!!!/صندوق فرهنگیان را موقتا غارت کردند

قلم تو : همه کسانی که به لیبرالیسم گرایش پیدا کرده و از آنجا به جریان فراماسونری پیوسته و در خدمت اهداف غرب درآمده،ئمعمولا تظاهر به دین داری کرده ولی از تعهد دینی تهی هستند! زیرا، دستورالعملهای دینی تشیع با ایدئولوژی غرب سازگاری ندارد.
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

شما رئیس جمهور خوبی نبودید!!

امین اقرلو مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران خطاب به رئیس جمهور گفت: «در داخل قلب راکتور سیمان ریختید، چرخ سانتریفیوژها را متوقف کردید و منتظر ماندید تا بیگانگان چرخ زندگی مردم ایران را بچرخانند!
وبلاگ "کارگر" نوشت:

از این صدا و سیما آبی برای مستضعفین گرم نمی شود

دوربین های صدا و سیما نه به خانه های دودزده و ساده فقرا بلکه به کاخ های روشن اشراف می چرخد...یکی نیست بپرسد آقا جان عسکری عزیز! اگر ما فقرا و مستضعفین نبودیم که خون خود را برای اسلام و ایران و انقلاب و جنگ فدا نمی کردیم که تو الان آن بالا ننشسته بودی و کاسه گدایی دستت بود حالا چه شده که اینقدر نبلیغات چی پولدارها شده ای...
وبلاگ "مداد سفید" نوشت:

ترامپ چرا اینجوره ؟

بعضی وقتها که با خودم فکر میکنم میگم بااینکه یه آدم ساده هستم و دایره فعالیتم خیلی کوچیکه ممکنه تصمیماتی که میگیرم روی زندگی عده ای از اطرافیانم تاثیر بذاره برای همین باید با احتیاط عمل کنم,
وبلاگ " جریان شناسی سیاسی "

افسران جنگ نرم یکی یکی می روند

اومهم ترین عامل استحاله و پشیمانی انقلابیون دیروز را خستگی و گرفتاری اشرافیت و سرمایه داری و نظرات توسعه می دانست .
وبلاگ "قلمدون" نوشت:

ترامپ رئیس جمهور وال استریت هاست

برخلاف «سیاست تفرقه بی انداز و حکومت کن» که آمریکا برای کل جهان اجرا می کند شاهدیم که این بار همان چاقو دست خودشان را می برد.
کرمانشاه 98

دولت حقیر اعتدال، منتظر رفع تحریم!! چرا حقایق را نمی گویید؟!

قلم تو : چند وقت پیش رئیس دولت راستگویان، پس از این که نتوانسته بود پس از تلاش های وافر و طولانی برای وارونه جلوه دادن واقعیات، خرابکاری های برجام را از نظر ملت بصیر ایران مخفی نگه دارد، عصبانی و دعوا گونه در جمع مردم قزوین فریاد زد که: صدا و سیما و جراید چرا حقایق برجام را نمی گویند؟!
کرمانشاه 97

وعده های که عملی نمیشود !!

قلم تو : ابودی گروهگ های ضد ایرانی توسط سبز پوشان راست قامت ولایتی این بار در غرب کشور عزیزمان مایه مباهات و افتخار همه ایرانیان شده است سلام بر نامتان ، سلام بر عظمت و شکوه تان ، سلام بر ولایت مداریتان سربازان امام علی خامنه ای ، بودنتان مایه ارامش ، وجودتان سر شار از عشق ، لبخندتان به شیرینی عسل
وبلاگ " شین مثل شعور "

شهادت نامه ها را بیاورید!

شبی در تاریخ بود که در آن شب شهادت نامه عشّاق امضا شد و فردا از خون قلب شان دشتی تشنه سیراب ؛ آنگونه که فرات در یک قدمی له له می زد راه کج کند و گرد و غبار مانده بر تن این « عشّاق » را ببوید و ببوسد و از آن توشه برگیرد.
وبلاگ "پردیس" نوشت:

شریعت، معیار ارزشی گذاری

به سخن دیگر، عقل لازم است ولی به تنهایی کافی نیست؛ زیرا عقل و نقل کاشف از حکم الهی هستند که در آن خیر و شر و خوب و بد هر چیزی بیان شده است.