وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

لیبرالیسم غربزده، به ملت سیلی زد!

تفکر و سخنان معیوب رئیس جمهور، بر خلاف قانون اساسی، شرع اسلام و راه امامل است، زیرا جمعیت رأی دهنده کشور بیش از 56 میلیون نفر بوده و اکثریت رأی دهندگان، حسن روحانی را فاقد صلاحیت تشخیص داده اند.
کانال تلگرامی "آن سوی سیاست" نوشت:

از ندا آقاسلطان تا آزاده نامداری

داستان این روزهای خانم نامداری درس عبرتی است بزرگ،برای تمام به اصطلاح سلبریتی های خوش رقص اصلاحات از جمله افشارها و کوثری ها و علی دوستی ها که بدانند و بفهمند که اینها با احدی تعارف ندارند! تاریخ مصرفتان تمام شود در چشم بر هم زدنی نابودید!
کانال تلگرامی "طنزیم" نوشت:

گوشه ای از زندگی ما ژن خرابا...!

گوشه ای از زندگی ما ژن خرابا...!
وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:

کتاب و کتابخوانی در کلام رهبری

امروز جوانهای ما بایستی، هم سلامت جسمی، و هم سلامت معنوی، و هم سلامت فکری را با هم داشته باشند و برای خودشان نگه دارند. سلامت جسمی را با ورزش و با تغذیه‌ی مناسب؛ سلامت معنوی و قلبی را هم با توجّه به خدا، با نماز، با دعا، با توسّل، با یاد شهدا؛ سلامت فکری را هم با کتاب‌خوانی تأمین کنید.
وبلاگ "واقعیت سوسک زده" نوشت:

تشکر کنید از پسر عارف صاحب ژن خوب!

جناب پسر آقای عارف چون دارای ژن خوب و خون پاکی هستند و کلا اصل و نسب دارند، نظریات سیاسی اقتصادی جالبی هم دارند مثلا « اگه من برای منافع مملکتم حتی با رانت کاری کنم باید از من تشکر هم بکنند » !!!
وبلاگ "هیأت مجازی کتاب" نوشت:

نامه های امام صادق علیه السلام به شیعیان

حجم کمِ کتاب «نامه‌های امام صادق(علیه‌السلام) به شیعیان» عامل بسیار مهمی است که خواننده ترغیب شود در فرصت‌های کوتاه، توصیه‌های رئیس مذهب شیعه به شیعیان را بازخوانی کند.
صفحه لنزور "ماتیکهای شیطانی" نوشت:

عکس/ حاضرم روسری ام را جلو بکشم اما اختلاس نباشد

پیام واضح یک جوان به آنها که با شعارهای کودکانه شان درباره آزای های واهی می خواهند درخواست ها و مطالبات اصلی جوانان را به حاشیه ببرند!!!
وبلاگ "واقعیت سوسک زده" نوشت:

از روبرو به مرگ نگاه کن ...

مرگ را با همه ترس و گنگی و هیبتش دوست دارم چون میدانم چه خوب باشی و چه بد به گفته ی خود عزیزش ، در آن لحظه می بینیش امام علی را، با همه بدی ام باز می خواهمش ، انس حقیقی ، قرار دائمی که انا لله و انا الیه راجعون ...
کانال تلگرامی "طنزیم" نوشت:

شعر طنز/ حجاب بانوان را باد برده

خلاصه‌ دکمه های بازِ مانتو - شده چون بادبادک، باد برده
سایت حرف تو نوشت:

عکس/ نمایی بسیار زیبا از یک دریاچه

ایران را باید دید
وبلاگ "باوتن" نوشت:

24 ساعت خانه داری

واقعا نتوانسته ام زندگی مدیریت شده با شرایط جدید را شروع کنم. خانه داری نه به معنی اشپزی و جارو و دستمال کشی که به معنی واقعی خانه داری از سخت ترین کار های دنیاست. برنامه ریزی و مفید بودن در آن بسیار سخت است. بسیار سخت تر از دانشجو بودن. بسیار سخت تر.
کانال تلگرامی "روشنگری" نوشت:

ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) و روز دختر مبارک باد

مرغ دلم راهی قم می شود درحرم امن تو گم می شود عمه سادات سلام علیک
وبلاگ "واقعیت سوسک زده" نوشت:

از سلسله نصایح مادری به دخترش

می دانی عزیزکم خدا که داشت قلب آدمیزاد را خلق می کرد ، به آن نگاه کرد ، نگااه کردنی . و قلب های ما زیر این نگاه بزرگ شدند ، نور شدند ، لطیف شدند ، بلور شدند
وبلاگ "تلاجن" نوشت:

وسط این قراردهای نفتی و آن دبه های تمام نشدنی آمریکایی ها

وسط این قراردهای نفتی و آن دبه های تمام نشدنی آمریکایی ها و بی اعتقادی مسئولین مملکت به نیروی جوانان و وعده های خداوند و احساس خود کم بینی کل دولت در برابر تمدن غرب و اشرافیتی که سر و روی نیروهای به اصطلاح ارزشی را پوشانده