کانال تلگرامی "حجاب و عفاف" نوشت:

چادری ها زیبا ترین عطر های جهان را در چادرشان دارند

چادر بوی صداقت و وفاداری می دهد! یعنی زیبایی های من فقط به نام یک نفر آن هم همسرم سند خورده است! چادر بوی حیا و عفت می دهد . یعنی نگاه و فکرت را کنترل کن
وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:

طرح/ شهید صادق عدالت اکبری

سلام مرا به رهبرم امام خامنه ای برسانید و به ایشان بگویید: از ایشان شرمنده ام چون که یک جان بیشتر نداشتم تا در راه دفاع از حریم اسلام و انقلاب تقدیم نمایم.
سایت اطلاع رسانی "دانا" نوشت:

ادبیات پشت کامیونی یا دلنوشته های دلی

گرچه "ماشین نوشته"ها در گذشته بیش تر باب بوده است، ولی هنوز بسیاری از رانندگان کامیون، اتوبوس، وانت بار و تاکسی برای گفتن حرف های دل خود به این روش وفادار هستند و از پیام‌های نهفته در دل این نوشته‌ها، گاهی اشک به چشم می‌آورد و گاهی لبخند بر لب.
سایت اطلاع رسانی "دانا" نوشت:

"پوشاک ایرانی" یک قدم مانده به مرگ

تولید پوشاک ایرانی این روزها به بدترین وضع خود طی سه دهه اخیر رسیده و رشد روزافزون واردات بی‌رویه و قاچاق، این صنعت را به ورطه نابودی کشانده است.
وبلاگ "انتظار" نوشت:

امام جواب اصلاح طلبان را داد!

«اگر شما پایتان را کج بگذارید، همین سیزده میلیونی که به شما امروز رأی دادند فردا "مرده باد" می‌گویند. انقلاب این‌طور است، وضع انقلاب این‌طور است؛ طوری است که مردم دیگر سربسته و دَربسته تسلیم کسی نمی‌شوند.»* امام خمینی رحمة الله علیه
وب سایت «احیاگر معروف» نوشت:

زنان خانه‌دار چه نقشی در تحقق اقتصاد مقاومتی دارند؟

بسیاری از مردم تصور می کنند زنان خانه دار نمی توانند نقشی در تحقق اقتصاد مقاومتی ایفا کنند، در حالیکه چنین تصوری نادرست است و زنان خانه دار می توانند مهمترین نقش را در اقتصاد مقاومتی در جامعه ایفا کنند.
وب سایت «اینفونگاره» نوشت:

کاربرد اینفوگرافیک در انتخابات

اینفوگرافیک یک ابزار مناسب در اختیار رسانه ها در معرفی احزاب انتخاباتی، معرفی نامزدها اعم از سوابق و رزومه ، ارائه عملکردها، مقایسه بین دوره های انتخاباتی از جنبه های مختلف، ارائه رویکردها، شعارها و دیدگاههای نامزدهای انتخاباتی، ارائه نتایج پیشی بینی ها و نیز نتایج نظرسنجی ها، شرایط رأی دهندگان، نحوه برگزاری انتخابات و تبیین فرآیند آن، اعلام نتایج انتخابات و… است.
وب سایت «ندای یک بسیجی عاشق» نوشت:

دانلود کلیپ میان ماه من تا ماه گردون

به مناسبت دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران

امام خامنه ای : سپاه پاسداران نور چشم و عضو اصلی انقلاب است/ مجموعه ای از فعالیت های سپاه پاسداران

در نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1357 بنا به فرمان حضرت امام خمینی (قدس السره) به جوانان غیور و انقلابی ایران اسلامی، عده ای از دلسوختگان راستین و پیروان صدیق ولایت فقیه گرد هم جمع آمدند، و نهاد مقدس سپاه را پی ریزی کردند.
وب سایت «ندای یک بسیجی عاشق» نوشت:

اینفوگرافیک تحولات آستان قدس رضوی در دوره تولیت حجت الاسلام رئیسی

گرافیک اطلاع رسانی بررسی فعالیت یک ساله حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان مقدس رضوی
گلستان بلاگ منتشر کرد:

فرصت طلبی ضدانقلاب از اعلام رد صلاحیت احمدی نژاد

از دیشب ضدانقلاب،حامیان فتنه88 و اصلاح طلبان افراطی به راه افتاده اند که: ردصلاحیت احمدی نژاد نشانه بصیرت!! ما در سال 88 بود! آنگاه که ما بخاطر رای آوردن او اعتراض کردیم حق داشتیم!!!
وبلاگ «افسران جوان جنگ نرم» نوشت:

طرح/ شهید صادق عدالت اکبری

صادق عدالت اکبری پانزدهمین رادمرد از آذربایجان شرقی است که در سال ‌های آرامش وطن، جوانی و زندگی ‌اش را فدای حریم الهی ‌آل‌الله کرد.صادق که برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) در سوریه حضور یافته بود طی درگیری با نیروهای تکفیری داعش به شهادت نائل آمد و مدال پر افتخار شهدای مدافع حرم را بر گردن آویخت.
گلستان بلاگ منتشر کرد:

عکس/ وعده های محقق نشده روحانی!

حتی گوگل هم دیگه فهمیده سرنوشت وعده های روحانی چی شده!!
گلستان بلاگ منتشر کرد:

چرخ‌های تولید متوقف شد

1500 واحد صنعتی در دولت روحانی تعطیل شد!