وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

لیبرالیسم غربزده، به ملت سیلی زد!

تفکر و سخنان معیوب رئیس جمهور، بر خلاف قانون اساسی، شرع اسلام و راه امامل است، زیرا جمعیت رأی دهنده کشور بیش از 56 میلیون نفر بوده و اکثریت رأی دهندگان، حسن روحانی را فاقد صلاحیت تشخیص داده اند.
کانال تلگرامی "روشنگری" نوشت:

ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) و روز دختر مبارک باد

مرغ دلم راهی قم می شود درحرم امن تو گم می شود عمه سادات سلام علیک
وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:

کتاب و کتابخوانی در کلام رهبری

امروز جوانهای ما بایستی، هم سلامت جسمی، و هم سلامت معنوی، و هم سلامت فکری را با هم داشته باشند و برای خودشان نگه دارند. سلامت جسمی را با ورزش و با تغذیه‌ی مناسب؛ سلامت معنوی و قلبی را هم با توجّه به خدا، با نماز، با دعا، با توسّل، با یاد شهدا؛ سلامت فکری را هم با کتاب‌خوانی تأمین کنید.
سایت "مشرق" نوشت:

مواد غذایی که باید دور آن خط بکشید!

مصرف گوشت های فرآوری شده، دیابت، بیماری های قلبی و سرطان را به همراه دارد.
وبلاگ "سیاست روز" نوشت:

سرمایه امروز بقیع اشک است و اشک

امشب شب شهادت امام جعفر صادق است آنکه مدرس توحید مفضل بود و بعد از امیر المؤمنین حضرت علی علیه‏ السلام بهترین ادله عقلى را به یادگار گذاشت. ای جاری ‏ترین تفکر ماندگار شیعه، اگر نور وجودت به گردباد حوادث خاموشی گرفت، اما فروغ اندیشه ‏ات در جان جهان ماندگار شد.
سایت "آپارات" نوشت:

دانلود مداحی تصویری/ یه مدینه بقیعه حاج محمود کریمی

یه مدینه بقیعه یه امامی که حرم نداره- سینه زنها کسی نیست تا روی قبرش یه دونه شمع بزاره واویلا یابن الزهرا
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

حجاب عاملی مهم برای دفع ضرر محتمل

اگر کسی ضرری را در عملی، محتمل دانست، عقل حکم می کند که از آن ضرر دوری کند. امروزه با تغییراتی که در سبک زندگی ها ایجاد شده، یکی از موانع بسیار مهم برای جلوگیری از هرگونه تعدی و تجاوز، حفظ حجاب در زنان است.
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

دو بشارت امام ششم به بندگان با ایمان

1ــ بی رغبتی به دنیا؛ زیرا که حب جاه و جلال دنیا، انسان را از معنویت باز می‌دارد، و به فرموده پیامبر اسلام: «دوست داشتن دنیا سرچشمه همه بدیهاست.» (بدیهایی مثل غرور، خودبرتر بینی و...)
وبلاگ "ولایت فقیه و حکومت اسلامی" نوشت:

سه نکته پیرامون شهید و شهادت

1- گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست -ان‌شاءالله- جلوۀ نام و یاد شهیدان عزیز را کم‌فروغ سازد. 2- شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی، مظهر حیات و بقاء و حضور و درخشندگی است؛ 3- ما باید به سبب ارتباط و اتصال با مفهوم بلند و ماندگار شهادت، برای خود و جامعۀ خود، بلندی و ماندگاری به دست آوریم
وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:

خوش به حال دل من، مثل تو داره آقا

ای قلم از قدرتی غالب بگو، از علی بن ابی طالب بگو، از علی مرد سیاست مرد دین، از علی تنها ترین مرد زمین، بیعت ما دوستان عین ولاست، زاده ی زهرا علی روح خداست
وبلاگ «علمدار آرت» نوشت:

پوستر/ یا صادق آل الله (ع)

گلزار بقیع مدفنی را کم داشت در هجر امام شیعیان ماتم داشت می ریخت ز تابوت امام صادق خاکی که مدینه بر سر عالم داشت
وب سایت «پایگاه عدالت خواهان» نوشت:

متن کامل طرح مقابله با اقدامات آمریکا

با عنایت به اینکه رفتارهای دولت آمریکا همچنان امنیت منطقه را به مخاطره انداخته و از طرف دیگر این دولت همچنان به سیاست‌های خصمانه علیه جمهوری اسلامی ایران ادامه می‌دهد
گلستان بلاگ منتشر کرد:

سقوط پرچم سیاه داعش

با آزاد سازی موصل داعش نفس‌های آخر را می‌زند و به پایان نزدیک شده است، همه منتظر هستیم تا خبر بعدی که می‌شنویم خبر پایان داعش باشد.
وب سایت «ندای یک بسیجی عاشق» نوشت:

دانلود کلیپ/ درد دل همسران شهدای مدافع حرم

مدافعان حرم غیرایرانی و فرزندانشان پول های دروغی که به مدافعان حرم نسبت می دهند ...
کانال تلگرامی "قطعه 26" نوشت:

نسبت ریاضی و نابغه‌های سیاسی!ا

دریغ از یک متن، یک پاراگراف، یک جمله و حتی یک کلمه اعتراض به دولت آمریکا بابت این رفتار غیر انسانی با یک نخبه علمی که اتفاقا هیچ تعلقی هم به سیاست و زنده‌بادها و مرده‌بادها نداشت! البته این، نه اولین‌بار بوده و نه آخرین‌بار خواهد بود که جماعت، برای آمریکاپرستی خود، سند ارائه دهند!