وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

روحانی لیبرال علاقمند به کدخدا آمریکا!

او در لباس روحانیت، یک فرد لیبرال و علاقه مند به کدخدا(آمریکا) است و دستان خیانت بار او و جاسوسان تیم مذاکره کننده هسته ای در امضاء برجام بر کسی پوشیده نیست و به همین علت، پذیرش برجام ذلت بار دیگری از سوی رهبری و مردم، پذیرفتنی نخواهد بود.
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

خیانت رئیس جمهور به حق الناس!!!

اگر شورای محترم نگهبان از وظایف قانونی خود کوتاه بیاید، رنجش و ناامیدی، جریان انقلابی، بخصوص نسل جوان را بدنبال خواهد داشت. باید با متخلفینی که برای دنیای حسن روحانی لیبرال، دین فروشی کرده اند، برخورد قانونی صورت گیرد، تا عبرتی برای مسئولین برگزاری انتخابات در آینده باشد.
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

نتیجه بی حیائی، تحریمهای جدید آمریکا!

بلافاصله بعد از مشخص شدن نتیجه انتخابات، اقدامات خصمانه ی آمریکا مبنی بر اتخاذ تحریمهای غیرهسته ای جدید بر علیه کشورمان را شاهد هستیم ولذا این سئوال مطرح است، آیا ملت ایران در انتخاب خود دچار اشتباه استراتژیک شده است؟!
پایگاه اطلاع‌رسانی "KHAMENEI.IR" نوشت:

بشارتِ نابودی؛ سعودی‌ها قطعا ساقط خواهند شد

احمق‌ها خیال می‌کنند با دادن پول می‌توانند صمیمیت دشمنان اسلام را جلب کنند اما مثل گاو شیرده، شیرشان را می‌دوشند، وقتی شیر نداشتند ذبحشان می‌کنند. اینها ساقط شدنی و نابودشدنی هستند اینها باطلند و قطعاً دچار زوال و نابودی خواهند شد.
اینستاگرام "علیرضا قزوه" نوشت:

آشیخ حسن روحانی! نمی شد قبل بزن بزن های انتخاباتی این فرمایش گهربار را می فرمودید؟!

یعنی نمی شد در زمانی که تمام کانال های اجاره ای شما مشغول صدور فتوای قاتل بودن رقیب بودند این فرمایش گهربار را می فرمودید و به طرفداران سینه چاک و بداخلاق تان می فرمودید که این کارها اخ است؟
وبلاگ "محجبه" نوشت:

پوستر/ آماده باش

انتظار یعنی چی؟ انتظار یعنی آماده باش. باید آماده باشیم. انسان مؤمن و منتظر آن کسی است که در حال آماده باش است. اگر امام امروز ظهور بکند، باید من و شما آماده باشیم
وبلاگ "نماز" نوشت:

نماز، در آینه کلام رهبری

نماز، یکی از عوامل مهم انضباط است. شاید بتوان گفت هیچ عامل عبادی دیگری اینگونه در همه مراحل تکامل معنوی انسان، برای او کارگشا و نیروبخش و پیش برنده نیست.
وبلاگ "نماز" نوشت:

حلول ماه رمضان مبارک

خدایا🍃💜 در اولین روز ماه رمضان به من توفیق تلاش درشکست صبر درنومیدی ایمان بدون ریا مناجات بی غرور عشق بی هوس دوست داشتن اطرافیانم را روزی کن
کانال تلگرامی "طنزیم" نوشت:

طنزیات/ خوب شد موز نشدیم وگرنه هرکی ضایع میشد برمون می داشت

خوب شد تعرفه انتخابات نشدیم وگرنه الان گم و گور بودیم خوب شد گیلاس نشدیم وگرنه الان کواکبیان ولمون نمی کرد
وبلاگ "هیأت مجازی کتاب" نوشت:

مسیح در شب قدر

یک کتاب فوق العاده زیباو جذاب با موضوع روایت حضور رهبری در منازل شهدای ارمنی و آشوری از سال ۶۳ تا ۸۹ به همراه تصاویر منتشر نشده از این دیدار ها
وبلاگ "پیروان ولایت" نوشت:

دیدگاه آیت‌الله مکارم شیرازی درباره سند 2030

ما خودمان برنامه تحول آموزشی و اقتصادی و کوتاه و بلندمدت داریم و آیا این پیروی پذیرش نظام سلطه نیست؟ مسئله دیگر این که باید گزارش سالانه این امور را هم به آن‌ها بدهیم؛ ۱۲۰ سؤال در مورد تمام شئون کشور آماده می‌کنند و باید جواب بدهیم و چه جاسوسی از این بهتر؟ جاسوسی آشکار.
کانال تلگرامی "تبیان رسانه ی زندگی" نوشت:

اظهار محبت پدر و مادر به نوجوانان

نوجوان گرچه دیگر #کودک نیست اما هنوز نیاز دارد عشق والدینش را احساس کند؛ عشق را با گفتار و رفتارتان نشان دهید: با گفتن دوستت دارم با در آغوش گرفتن‌های کوتاه و به پشت نواختن او
پایگاه اطلاع‌رسانی "KHAMENEI.IR" نوشت:

هشدار رهبر انقلاب نسبت به حذف فرهنگ جهاد و شهادت از کتاب‌های درسی

نگذارید این حادثه معجزه‌نشان دفاع مقدس فراموش شود؛ کسانی برای ضعیف کردن این حقیقت در واقعیت زندگی و ذهن ما انگیزه دارند؛ گفته‌اند مسئله‌ جهاد و شهادت را حذف کنید و آن‌ها هم قبول کرده و حذف کرده‌اند.
وبلاگ "پیروان ولایت" نوشت:

چند سوال در مورد سند 2030

- سند 2030 براساس فلسفه و ارزش های سکولار یا ارزش های اسلام تدوین شده است؟ - با وجود اسنادی همچون ((سند تحول بنیادین آموزش و پرورش )) و (( نقشه جامع علمی کشور)) و ((نقشه مهندسی فرهنگی کشور)) نیاز به سند 2030 چیست؟ - اگر در امضا نکردن سند2030 مختار بودیم ، ولی در صورت عمل نکردن دچار تحریم می شوییم، چرا امضا کردیم؟
سایت وبلاگی " همه با هم" نوشت:

خطبه پیامبر (ص) به مناسبت شروع ماه رمضان

پیامبر خدا در روز آخر شعبان برای ما خطبه ای در فضیلت ماه رمضان ایراد کرد و فرمود: ای مردم به راستی ماه مبارکی بر شما سایه افکنده، ماهی که در او شبی است که از هزار ماه بهتر است که خداوند روزه اش را را فرض و واجب کرده و با داشتن عبادت شبش را به طور استحباب مقرر فرموده است..