بانو حاجیه تجلی

خاطرات دختر ایرانی در نوفل لوشاتو

حاجیه تجلی از معدود دختران دانشجویی است که برای درک حضور امام خمینی (ره) و خدمت به ایشان از آمریکا به فرانسه مهاجرت کرد و به همراه یک دیگر از بانوان حاضر در نوفل لوشاتو مسئولیت پیاده سازی نوارهای سخنرانی و پیام های امام خمینی (ره) را برعهده داشت.
حسن عید زاده

وبلاگ ندای بشاگرد

گفتگوی اختصاصی با حسن عیدزاده وبلاگ نویس استان هرمزگان وبلاگ نویسان زیادی هستند که به اینترنت به عنوان فضایی ویژه نگاه می کنند که می شود به یاری آن حرف های دل و افکارشان را بیان کنند و از اعتقادات شان بگویند و با هم فکرهای شان آشنا شوند.
مصاحبه با حاج حسن روحانی

وبلاگ وزنه سیاسی

شما از طایفه بیسوادها بوده که زیر بار کدخدا نمی روید و معادلات جهان را زیر پا می گذارید و هنوز بعد از گذشت 38 سال از انقلاب اسلامی، سخنان انقلابی می گوئید! من دل کدخدا را با هزار زحمت بدست آورده ام، ما به کدخدایمان اعتماد داریم و حتماً در نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری سال 96 از مساعدت آنان بهره مند، خواهیم شد!
یعقوب محمودی

وبلاگ اولنگ روستای زیبا

وبلاگ اولنگ روستای زیبا (http://alangkordkuy.mihanblog.com/) وبلاگی فرهنگی ، اجتماعی ،ورزشی ، هنری ،انتقادی
بهروز فیروزی

وبلاگ فیروزی کارتون

"بهروز فیروزی" هنرمند برجسته و زبده مغانی است که کاریکاتورهایش توانسته در دل مخاطبان مطبوعات کشور جا کند.
علی کاظمی

وبلاگ قاصدون

امید رنجبر عمرانی

وبلاگ علمدار آرت

سید رضا رحیمی

مدیر سایت گلستان 24

اختصاص بیمارستان برای معتادان فضای مجازی - امروز ها همه به نوعی در شبکه های اجتماعی درگیر هستند. در واقع اگر هم خودت تمایل نداشته باشی، می بینی که گاهی وقت ها بر حسب ضرورت مجبور می شوی که سرکارت با این شبکه ها بیفتد....
مسئول کانون وبلاگ‌نویسان خراسان رضوی:

لزوم احیای فرهنگ وبلاگ‌نویسی/ نخبگان وبلاگ‌نویس از طریق سایت «دور ِهم» شناسایی می‌شوند

مسئول کانون وبلاگ نویسان خراسان رضوی گفت: جهت پیشبرد و احیای فرهنگ وبلاگ نویسی از همه وبلاگ نویسان با هر محدوده سنی و سبک وبلاگ نویسی متنوع دعوت به همکاری می‌شود.
وبلاگ" سلمان علی" نوشت:

لزوم واکنش جدی درباره تحریم های جدید

دیروز 2 فرد و 6 شرکت دیگر به فهرست تحریمی های مرتبط با ایران افزوده شدند و این سومین مصوبه تحریمی است که بعد از مصوبات محدودیت ویزا و بسته تحریم موشکی که طی همین 2 ماه پس از برجام تصویب شده است.
همه با هم:

سخن یک وبلاگ نویس با نمایندگان مجلس

نمایندگان آگاه باشند که این فرصت چهارساله به زودی به پایان می رسد و مردم نیز نظاره گر عملکرد شما در این مدت خواهند بود.
گفت و گوی خواندنی با نویسنده وبلاگ " یاس کبود "

رفع مسائل اقتصادی باید اولویت نخست نمایندگان مجلس باشد

مصاحبه با مدیریت وبلاگ نجوای کنگان "عبدالمجید اورا"

چه روزگار شگفتی! همه‌ی تاریخ در اینجا حاضر است...

چون مردم برای درک یک واقعیت به زمان و دلایل زیادی نیاز ندارند لذا باید با آنها صادق بود.و اعتبار خود را حفظ کرد ازطرفی دیگر اخیراً علم روانشناسی ثابت کرده است که : میزان سلامت روانی دراشخاص عامل به راستگوئی وامانتداری نسبت به سایر افراد 4 برابر است
مصاحبه با وبلاگ" سلمان علی(ع)"

به هوش مخاطبم احترام می گذارم

وبلاگ سلمان علی (ع) را مصادف با آغاز فتنه ۸۸ و در جهت کمک به جریان انقلاب و اجابت به ندای رهبری دایر کردم و در زمانی که بصیرت و ولایت مداری را به صورت توأمان در رابطه ی سلمان رضی الله عنه با حضرت امیرالمومنین علیه السلام متبلور می دانستم، نام وبلاگ را سلمان علی (ع) گذاشتم. ولایت مداری بدون بصیرت در شرایط غبارآلودی چون فتنه، پایه های سستی دارد و بصیرت بدون پایبندی به ولایت می تواند موجب زاویه پیدا کردن با ولی شود،