گفتگو با همسران شهدای مدافع حرم

حفظ حجاب، سفارش شهدای مدافع حرم

نصیبه علی پرست، همسر شهید مدافع حرم سجاد طاهرنیا با بیان اینکه بی حجاب کردن زنان جامعه از تلاش های دشمن است، گفت: بسیاری از زنان و دختران بدحجاب جامعه عاشق ولایت و شهدا هستند اما نیاز به اصلاح دارند.
لعبت گرانپایه

جهاد بانوی جراح

من چندین سال است که در مناطق محروم حضور پیدا می‌کنم. تا به امروز حدودا 28 سفر به مناطق محروم کشور داشتم54 هزار ویزیت رایگان و یک هزار و 500 جراحی با همراهی تیم پزشکی در رشته‌های مختلف از جمله زنان، ارتوپدی، اورولوژی و گوش، حلق و بینی انجام داده ایم.
رئوف الحمضی

طراح عربستانی ایموجی حجاب +تصاویر

این دختر، اکنون میلیون‌ها زن مسلمان در سراسر جهان که از حجاب استفاده می‌کنند، می‌توانند با استفاده از این ایموجی حجاب را به دیگران نشان دهند
آزاده داننده

کارآفرین موفق

الان دغدغۀ دختران جوان ما شاید نداشتن الگوی مناسب و نداشتن اعتمادبه‌نفس باشد. این نوع موضوعات است که به دلیل تغییراتی که در جامعه به وجود آمده دختران ما نتوانستن الگوی مناسبی داشته باشند و نداشتن این الگو در زندگی باعث سردرگمی می‌شود و اینکه نمی‌دانند چه کاری باید انجام بدهند و مسیرهایی که می‌روند شاید مسیرهای درستی نباشد.
سوگل طهماسبی

بازیگران زن که حیا و حجاب دارند در سینما جا ندارند

بازیگر تلویزیون گفت: به فیلمسازی گفتم من حاضرم به عنوان هنرور از جلوی دوربین رد شوم ولی در واقع بهای گزافی ندهم بابت نقش اول اثری را بازی کنم.
ز - ف دانشجوی دانشگاه تهران

دختر بی حجاب تازه محجبه شده

چون خانواده او به حجاب و پوشش توجه نداشتند، ریسک حجاب کامل و برخورد های متفاوت اطرافیان را به راحتی نمی پذیرفتند. او پس از مدتی آشنایی و دوستی با یکی از دوستان چادری خود تصمیم می گیرد حجاب و عفاف کامل و چادر را برگزیند
محمد فخارزاده

مصاحبه با یک جوان موفق

می خواهم یک شب راحت بخوابم و یک بار پیاده تمام جنگل های شمال را طی کنم.
بانو حاجیه تجلی

خاطرات دختر ایرانی در نوفل لوشاتو

حاجیه تجلی از معدود دختران دانشجویی است که برای درک حضور امام خمینی (ره) و خدمت به ایشان از آمریکا به فرانسه مهاجرت کرد و به همراه یک دیگر از بانوان حاضر در نوفل لوشاتو مسئولیت پیاده سازی نوارهای سخنرانی و پیام های امام خمینی (ره) را برعهده داشت.
حسن عید زاده

وبلاگ ندای بشاگرد

گفتگوی اختصاصی با حسن عیدزاده وبلاگ نویس استان هرمزگان وبلاگ نویسان زیادی هستند که به اینترنت به عنوان فضایی ویژه نگاه می کنند که می شود به یاری آن حرف های دل و افکارشان را بیان کنند و از اعتقادات شان بگویند و با هم فکرهای شان آشنا شوند.
مصاحبه با حاج حسن روحانی

وبلاگ وزنه سیاسی

شما از طایفه بیسوادها بوده که زیر بار کدخدا نمی روید و معادلات جهان را زیر پا می گذارید و هنوز بعد از گذشت 38 سال از انقلاب اسلامی، سخنان انقلابی می گوئید! من دل کدخدا را با هزار زحمت بدست آورده ام، ما به کدخدایمان اعتماد داریم و حتماً در نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری سال 96 از مساعدت آنان بهره مند، خواهیم شد!
یعقوب محمودی

وبلاگ اولنگ روستای زیبا

وبلاگ اولنگ روستای زیبا (http://alangkordkuy.mihanblog.com/) وبلاگی فرهنگی ، اجتماعی ،ورزشی ، هنری ،انتقادی
بهروز فیروزی

وبلاگ فیروزی کارتون

"بهروز فیروزی" هنرمند برجسته و زبده مغانی است که کاریکاتورهایش توانسته در دل مخاطبان مطبوعات کشور جا کند.
علی کاظمی

وبلاگ قاصدون

امید رنجبر عمرانی

وبلاگ علمدار آرت