شناسه خبر: 25245   
تاریخ انتشار: 1396/06/11 23:31
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:
توطئه برجام 2 کلید خورد!
توطئه برجام 2 کلید خورد!
وقتی حسن روحانی با اجرا برجام، مرکز مهم و نفوذ ناپذیر فردو را برای همیشه تعطیل نمود! در قلب رأکتور اراک بتن ریخت! ذخایر اورانیوم 3/5 و 5 درصد را که حاصل دسترنج متخصصان هسته ای بود، به ثمن بخس به روسیه ارسال کرد! معنی آن خلع سلاح ایران، در مقابل شیطان بزرگ است!

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

 

حسن روحانی که با زبان دیپلماسی دنیا، آشنائی کامل و جامعی دارد!، وقتی برای شرکت در اجلاس سالیانه سازمان ملل در سال 92 به نیویورک سفر کرد، در زمان بازگشت، بدون مقدمات قبلی!، رئیس جمهور وقت آمریکا با او در فرودگاه تماس تلفنی بر قرار کرد و رئیس جمهور ایران هم بخاطر رعایت اخلاق اسلامی پاسخ تلفن آقای اوباما را داد!، اما در برابر تذکر جدی رهبری، بانیان و دلالان مذاکره ننگین تلفنی، اعلان کردند، که تماس تلفنی از طرف رئیس جمهور آمریکائی بوده است! و لکن بعدا کذب بودن این ادعا معلوم شد، زیرا دلالان5 این ارتباط تلفنی، ایرانی بوده و بخاطر شرایط حسن روحانی در ایران، با التماس فراوان از طرف آمریکائی، برقراری تماس تلفنی را خواستار می شوند!

 

طرح مسئله فوق بدین منظور است، تا به مسئله بسیار مهم برجام 2 که این روزها توسط مقامات آمریکائی و آقای یوکیا آمانو، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بر علیه کشورمان آغاز شده، بپردازم. موضوع از این قرار است که آمریکائیها بازرسی از مراکز نظامی کشورمان را بهانه قرار داده تا به تعهدادت خود در برجام عمل نکنند و لذا پس از مذاکرات محرمانه نماینده آمریکا در سازمان ملل با مدیر کل آژانس، آقای یوکیا آمانو در تاریخ 10 شهریور 96 گفت: «بر اساس شرایط مورد توافق ایران در حوزه بازرسی‌ها، آژانس بدون تفاوت قائل شدن میان مراکز نظامی و غیرنظامی، به همه آنها دسترسی دارد.»

 

پس از سخنان مدیر کل آژانس بر علیه کشورمان، حسن روحانی با دو گزینه روبرو است، 1-اگر در فکر حفظ انقلاب اسلامی و امنیت ایران باشد، بلافاصله باید در مقابل سخنان آمانو واکنش نشان دهد و از استقلال و امنیت کشور دفاعه نماید. 2-اگر در برابر سخنان خطرناک مدیر کل آژانس، منفعلانه برخورد نماید و اقدام لازم را در وقت مقرر انجام ندهد، قطعا کشورمان با توطئه ی پیچیده لیبرالهای داخلی و استکبار خارجی روبرو خواهد است، زیرا پس از افتضاح برجام 1، حسن روحانی جرأت تکرار برجامهای 2 و 3 و 4 را ندارد و لذا این بار، همانند تماس تلفنی ذلیلانه او در سال 92 با رئیس جمهور آمریکا، طبق هماهنگی دلالان ایرانی-آمریکائی،(دوتابعیتی ها) مقرر شده تا برجام 2 (موشکی) توسط آمریکائیها کلید زده شود!

 

آمریکائیها که متن برجام را نوشته اند، راههای فرار از عدم انجام تعهدات را برای خود، در متن آن گنجانده و لذا، ارسال پالسهای حفظ برجام از سوی ایراندر هر شرایطی، امکان تحریمهای جدید را برای امریکا بر علیه ایران، مهیا نموده و ایران هم موظف به حفظ و اجراء برجام در هر شرایطی خواهد بود! زیرا بخشهای مختلفی از برجام را ایران بصورت دواطلبانه پذیرفته نه بر اساس پروتکل های بین المللی!!! ضمناً رئیس جمهور فرانسه که امتیازهای فراوانی از ایران از نحل برجام دریافت کرده، به نمایندگی از سوی اتحادیه اروپا، لگد محکمی بر برجام حاج حسن نواخت و گفت: «توافق وین(برجام) در سال‌های 2025 به بعد می‌تواند با یکسری اقدامات لازم در رابطه با موشک‌های بالستیک ایران همراه باشد و تکمیل شود.»

 

وقتی حسن روحانی با اجراء برجام، مرکز مهم و نفوذ ناپذیر فردو را برای همیشه تعطیل نمود! در قلب رأکتور اراک بتن ریخت! اورانیوم 20 درصد را اکسید و آب سنگین را بر خلاف برجام از ایران خارج کرد! ذخایر اورانیوم 3/5 و 5 درصد را که حاصل دست رنج متخصصان هسته ای بود، به ثمن بخس به روسیه ارسال کرد! معنی آن خلع سلاح ایران، در مقابل شیطان بزرگ است! و لذا امروز حسن روحانی در نزد ملت بزرگ ایران شرمسار و سرافکنده باید باشد، زیرا او به قصد تصرف مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در سال 94 به تذکرات پی در پی رهبری توجه ننمود و با اجراء فوری برجام، بزرگترین جنایت را در حق انقلاب اسلامی و کشور مرتکب گردید.

 

والسلام 

 

انتهای پیام/

تلگرام حرف تو
captcha