شناسه خبر: 25239   
تاریخ انتشار: 1396/06/04 16:52
وبلاگ "انتظار" نوشت:
اعتراف روحانی به دستان خالی
اعتراف روحانی به دستان خالی
کف گیر روحانی جوری به ته دیگ خورده که با وجود اعتراف به ناکارآمدی و نارضایتی از عملکرد وزیری مثل آخوندی در حوزه ی مسکن، باز هم به سراغ او می رود! با این حساب، با چرخ های کم باد و بعضاً پنچر، موتوری که ریپ می زند و راننده ای نامطمئن که برچسب معاینه ی فنی را با خواهش و رابطه بازی گرفته...

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو وبلاگ "انتظار" نوشت:

 

 

حسن روحانی در آخرین جلسه ی بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی کابینه ی دوازدهم، اظهار کرد که گزینه های بهتری برای معرفی ندارد و گفت: «بهترین‌هایی که توانستیم انتخاب کنیم، همین وزرایی است که به مجلس عرضه کردیم»!

 

این اظهار نظر ررئیس جمهور در واقع اعتراف به خالی بودن دستانش از مهره های بهتری است که قطعاً می توانست وجود داشته باشد!

 

در کشور مستعدی با جمعیت 80 میلیونی که سرشار از جوانان و نخبگان پاک، باتقوا و با تخصص است، ناتوانی از معرفی گزینه های از این جنس به جای افرادی سالخورده و بعضاً سوء سابقه ی مدیریتی، اخلاقی و حتی سیاسی در حد مقابله با نظام را در کارنامه ی خود دارند، بیش از هر چیز، نشان دهنده ی چنته ی خالی رئیس دولت دوازدهم است.

 

کف گیر روحانی جوری به ته دیگ خورده که با وجود اعتراف به ناکارآمدی و نارضایتی از عملکرد وزیری مثل آخوندی در حوزه ی مسکن، باز هم به سراغ او می رود! او حتی منت وزرایی که از قبل اعلام کرده اند تمایلی به حضور در دولت دوازدهم ندارند را هم کشیده تا به هر زحمتی شده ماشین دولت دوم خود را راه بیندازد!

 

با این حساب، با چرخ های کم باد و بعضاً پنچر، موتوری که ریپ می زند و راننده ای نامطمئن که برچسب معاینه ی فنی را با خواهش و رابطه بازی گرفته، خدا عاقبت دولت دوازدهم را ختم به خیر کند!

 

 

حسن صیاد

 

انتهای پیام/

تلگرام حرف تو
captcha