شناسه خبر: 25230   
تاریخ انتشار: 1396/05/27 11:06
وبلاگ "دو سکه محبت" نوشت:
رهبر دوست داشتنی من
رهبر دوست داشتنی من
رهبر 78 ساله ایران با یک هشدار و اولتیماتومش شاه کشوری دیگر را به شدت مرعوب سازد ( حادثه منا) تا جایی که فردای سخنرانی اش- تمام وعده های بر زمین مانده عملی می شود. - رهبر ایران رکورد بیشترین ساعت حضور در مناطق جنگی ( هشت سال جنگ) را دارد.

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو وبلاگ "دو سکه محبت" نوشت:

 

مجله تایمز در سرمقاله خود می نویسد .رهبر 78 ساله ایران 28 سال کشوری را در پر تلاطم ترین طوفان ها جوری رهبری کند که امن ترین کشور خاورمیانه باشد.

 

رهبر 78 ساله ایران، سه ساعت برای مردمانش صحبت میکند بدون ذره ای تکرار، ان هم بدون خوردن قطره ای آب!!

 

(در علم سیاست به آن تَکلُّم سه وجهی گویند)


رهبر ایران با 80 دقیقه تکلم سه وجهی، رکورد تکلم سه وجهی که مربوط به هیتلر و چرچیل، با 9 دقیقه بود را شکسته است.


- رهبر 78 ساله ایران در حالی که دروس تخصصی اقتصاد را نخوانده طرحی چند صد صفحه ای از مباحث اقتصادی نوین را برای کشورش می نویسد که مورد تحصین اقتصاد دانان بین المللی قرار می گیرد.


- رهبر 78 ساله ایران در یک سخنرانی یک ساعته جامعه خویش را اسیب شناسی کرده ونقاط ضعف وقوت جامعه را با ساده ترین کلمات به مردم می فهماند.


- رهبر 78 ساله ایران به مانند یک عضو کم درامد جامعه زندگی می کند واز همه جالب تر اینکه فرزندان خود را از مسئولیت های کشور منع کرده است.


- رهبر 78 ساله ایران با یک هشدار و اولتیماتومش شاه کشوری دیگر را به شدت مرعوب سازد ( حادثه منا) تا جایی که فردای سخنرانی اش- تمام وعده های بر زمین مانده عملی می شود.


- رهبر ایران رکورد بیشترین ساعت حضور در مناطق جنگی ( هشت سال جنگ) را دارد.


- رهبر 78 ساله ایران چنان سیاست مدار قدرتمندی می باشد که بزرگترین جنگ نرم که توسط تمامی سازمان های جاسوسی از سالها قبل طراحی شده بود را تنها با یک سخنرانی چند دقیقه ای خنثی می کند.


رهبر 78 ساله ایران مسائل بین المللی واینده سیاسی جهان را به درستی محاسبه و پیش بینی می کند( برجام.جنگ یمن.رئیس جمهوری ترامپ و..)


-کجای دنیا دیده ایدرهبری که در سن 78 به تنهایی کوه پیمایی می کند.

 

انتهای پیام/

تلگرام حرف تو
captcha