شناسه خبر: 25187   
تاریخ انتشار: 1396/05/21 22:47
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:
آیا جمله «به جای حجاب زنان به فکر ذهن های خراب باشید» درست است؟
آیا جمله «به جای حجاب زنان به فکر ذهن های خراب باشید» درست است؟
اینکه باید فکری به حال مغزهای فاحشه بکنیم درست است ولی این سوال در اینجا مطرح است که مغز از کجا و به چه علت فاحشه شده تا ما به فکر علاج آن باشیم. مطمئنا یکی ازعلت های این کار و فاحشه شدن مغز بد حجابی و بی حجابی است.

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

 

«به جای حجاب زنان به فکر ذهن های خراب باشید» آیا این جمله درست است؟


اولا: از کجا می گوییم مغزها فاحشه نشده آیا آمار فساد های اخلاقی که هر روز گزارش می شود نشان از مغزهای آلوده ندارد اگر فکری آلوده نباشد دست به چنین کارهایی نمی زند.


ثانیا: دین اسلام خواسته که این حساسسیت از بین نرود اسلام می خواهد رابطه بین زن و مرد طوری باشد که نسبت به هم بی احساس نباشند.


با این توضیحات می توان فوائد زیر را برای حجاب دانست


1- بهداشت روانی اجتماع و کاهش هیجان‏ ها و التهاب جنسی که سبب کاهش عطش سیری ناپذیری شهوت است.


2- تحکیم روابط خانوادگی و برقراری صمیمیت کامل زوجین.


با رواج بی حجابی و جلوه گری زن، جوانان مجرد، ازدواج را نوعی محدودیت و پایان آزادی های جنسی خود تلقّی می کنند وافراد متأهل هر روز در مقایسه ‏ای خطرناک میان آن چه دارند و ندارند، قرار می گیرند. این مقایسه ‏ها، هوس را دامن زده و ریشه زندگی را می سوزاند.

 

پرسش: نگاه که هرزه باشد ، حجاب هم که داشته باشی ، آنجور که می خواهند تصورت می کنند .. پس فکری به حال مغزهای فاحشه کنیم نه حجاب .. با توجه به متن بالا حجاب برای دختران فایده ای هم دارد؟ چی دارین بگین؟

 

پاسخ:

این حرف شبیه حرف روشن فکر مئابان است ، کسانی که در واقع روشن فکر نیستند ولی خود را به روشن فکری زده اند تا دین و ایمان مردم را از دست بگیرند خطر این افراد به مراتب بیشتر از خطر سایر اقشار جامعه است. اینان جملات خود به گونه ای تزیین می کنند که شنونده در مرحله اول فکر می کند که راست می گویند و حرفی دقیقتر از این نمی شود پیدا کرد ولی بعد از این که کمی تفکر و تعمق در مساله کرد پی می برد که این حرفی است که شخص فرزند مرده را نیز به خنده در می آورد.


اینکه باید فکری به حال مغزهای فاحشه بکنیم درست است ولی این سوال در اینجا مطرح است که مغز از کجا و به چه علت فاحشه شده تا ما به فکر علاج آن باشیم.مطمئنا یکی از علتهای این کار و فاحشه شدن مغز بد حجابی و بی حجابی است .


مغز و به تعبیری قلب آن چیزی را که دیده و چشم می بیند درخواست و تمنا می کند چشم هرگز چیزی را که ندیده درخواست نمی کند، به نظر شما تصور چه چیزهایی برای مغز راحت تر است آیا چیزی که هر روز در مقابل شما است یا چیزی که در عمرش او را ندیده.


مطمئنا جواب شما هم همان جوابی است که در ذهن ماست ذهن چیزهایی که همیشه دم دست است و به راحتی قابل دسترسی است خیلی راحت تر تصور می کند. پس یکی از عوامل فاحشه شدن مغزها همین بد حجابی می باشد.


شاید در ذهن شما این باشد چون که مردم از لحاظ حجاب در تنگنا بودند این طور حساسیت ایجاد شده و گرنه در کشوری همچون آمریکا و ... این چنین حساسسیتی نسبت به جنس مخالف نیست چون که آزاد بوده اند ، دیگر عادی شده و مغزها هم فاحشه نشده.


جواب این است که اولا: از کجا می گوییم مغزها فاحشه نشده آیا آمار فساد های اخلاقی که هر روز گزارش می شود نشان از مغزهای آلوده ندارد اگر فکری آلوده نباشد دست به چنین کارهایی نمی زند.
ثانیا: دین اسلام خواسته که این حساسسیت از بین نرود اسلام می خواهد رابطه بین زن و مرد طوری باشد که نسبت به هم بی احساس نباشند. در مصاحبه تلویزیونی پخش زنده از یک خانم غربی که از لحاظ حجاب در هیچ گونه محدودیتی نبود پرسیده شد که اگر قرار باشد از شما سگ یا شوهر شما را به زور از دستتان بگیرند کدامش را حاضرید تحویل دهید. جوابی که گفت این بود: شوهرم را از دستم بگیرید ولی با سگم کاری نداشته باشید.


ولی اسلام می خواهد این حساسیت همیشگی باشد و خانواده ها محکم.


دوست خوبم: حجاب در واقع مصونیت ایجاد می کند تا دختر در مقابل مغزهای فاحشه در ایمنی کامل باشد. جواب این سوال شما یک جواب کاملا تجربی است ، مردم دختری را که با حجاب است اصلا جرات نمی کنند که به او نگاه کنند تا چه رسد به اینکه او را تصور گنند برفرض هم اگر کسی نگاه کرد نمی تواند بدن او را تصور کند چون که فقط صورت او نمایان است و این هم یک چیز عادی است. در مقابل دختری که بدون حجاب است در واقع به مردم این اجازه را می دهد که مرا تصور کنید و بیننده هم به راحتی می تواند او را تصور کند.


با این توضیحات می توان فوائد زیر را برای حجاب دانست


1- بهداشت روانی اجتماع و کاهش هیجان‏ها و التهاب جنسی که سبب کاهش عطش سیری ناپذیری شهوت است.


2- تحکیم روابط خانوادگی و برقراری صمیمیت کامل زوجین.


با رواج بی حجابی و جلوه گری زن، جوانان مجرد، ازدواج را نوعی محدودیت و پایان آزادی های جنسی خود تلقّی می کنند وافراد متأهل هر روز در مقایسه‏ ای خطرناک میان آن چه دارند و ندارند، قرار می گیرند. این مقایسه‏ ها، هوس را دامن زده و ریشه زندگی را می سوزاند.


3- استواری اجتماعی و استیفای نیروی کار و فعالیّت.‏ دختر و پسری که در محیط کار و دانشگاه تحریک شهوانی شوند، از تمرکز و کارآیی آن‏ها کاسته می شود و حکومت شهوت بر اجتماع سبب هدر رفتن نیروی فکری و کاری است.


4- بالارفتن ارزش واقعیت زن و جبران ضعف جسمانی او . حیا، عفاف و حجاب زن میتواند در نقش عاطفی او و تأثیرگذاری بر مرد مؤثر باشد. لباس زن سبب تقویت تخیّل و عشق در مرد است و حریم نگه داشتن یکی از وسائل مرموز برای حفظ مقام و موقعیّت زن در برابر مرد است.


اسلام حجاب را برای محدودیّت و حبس زن نیاورده، بلکه برای مصونیّت او توصیه کرده است، زیرا اسلام راضی به حبس، رکود و سرکوبی استعدادهای زن نیست، بلکه با رعایت عفاف و حفظ حریم، اجازه حضور زن را در اجتماع داده امّا از سوء استفاده شهوانی و تجاری منع کرده است.


در واقع حجاب موجب محدودیت، مردان هرزه می باشد که در صدد کام جویی های آزاد و بی حد و حصر هستند و مصونیت زنان از دست این گروه از مردان منظور است.


دوست عزیزم: خواهش ما این است که این نوع جملات را بدون دلیل و تفکر نپذیرید. نگویید که این جملات را می خوانم و در من تاثیر نمی گذارد مطمئنا تاثیر دارد ولی خود را کم کم نشان می دهد .
موفق و پیروز باشید.


برگرفته از سایت پرسمان

انتهای پیام/

تلگرام حرف تو
captcha