شناسه خبر: 25149   
تاریخ انتشار: 1396/05/17 05:52
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:
درس نجابت به فتنه‌گران نانجیب
درس نجابت به فتنه‌گران نانجیب
تحمل رقیب اصلی انتخابات در سال 96 در برابر تخریب‌ها و تهمت‌ها و خارج نشدن از مسیر قانون و منطق، درس بزرگی برای همگان بود.

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

 

انتخابات ۹۶ با حاشیه‌های فراوانی برگزارشد که بارها بیان شده است. مثلا رییس‌جمهور مستقر در تخریب رقیب خود، سنگ تمام گذاشت و او را متهم کرد که ۳۸ سال فقط اعدام و زندان را بلد بوده است! پس از انتخابات هم رییس‌جمهور مستقر از چهار میلیون نفری سخن گفت که نتوانستند رأی بدهند. معاون رییس‌جمهور، سه میلیون و وزیر کشور این آمار را یک میلیون نفر اعلام کردند که حاکی از تناقض گسترده در میان مسئولان ارشد دولتی است. همچنین به تصریح رهبرانقلاب، تخلفات محرزی در انتخابات انجام شد که باید پی‌گیری شوند. دبیر شورای نگهبان هم گفت برخی دستگاه‌های کشور، ستاد انتخاباتی رییس‌جمهور مستقر بود و همه مدیران و معاونان در خدمت این نامزد در آمدند!


با وجود این تخلفات، اما شاهد بودیم که جناب حجةالاسلام دکتر سید ابراهیم رییسی با پرهیز از هرگونه حرکت غیرمنطقی، تنها از راه قانونی به پی‌گیری حقوق خود و هوادارانش پرداخت . وی همچنین در مراسم تنفیذ هم شرکت کرد تا ضمن احترام به رأی ملت، درس بزرگی از نجابت و وقار را به فتنه‌گران داده باشد. همان فتنه‌گرانی که به تعبیر رهبر انقلاب، نانجیبانه و بدون مدرک و سند قابل استناد، سال ۸۸ را به چالشی برای امنیت و آبروی کشور تبدیل کرده و خسارت بزرگی را به ایران اسلامی تحمیل نمودند.

 

انتهای پیام/

تلگرام حرف تو
کلیدواژه
captcha