شناسه خبر: 25107   
تاریخ انتشار: 1396/05/12 18:23
کانال تلگرامی "التماس تفکر" نوشت:
سخنان رهبر انقلاب در مراسم تنفیذ روحانی
سخنان رهبر انقلاب در مراسم تنفیذ روحانی
پرداختن به مسائل داخلی، به مشکلات مردم و مسئله معیشت و اقتصاد که باید در طول این چهار سال به حد قابل قبولی برسد. تعامل گسترده با دنیاست. این درست نقطه مقابل آن است که دشمنان ما و سلطه گران عالم به دنبال آن هستند. اتحاد ملت را قدر بدانید، التهاب آفرینی نشود. از نظرات مخالف آشفته نشوید بگذارید نظرات داده شود و #انتقاد را بپذیریم.

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو کانال تلگرامی "التماس تفکر" نوشت:

 

اهمیت این جلسه از دو نظر است:
اول اینکه آغاز یک دوره مدیریت جدید کشور است. این امیدواری وجود دارد که مسئولانی که همراه رییس جمهور منتخب وارد میدان عمل خواهند شد با ابتکارات جدید و توانمندی های بیش از گذشته ملت را خوشحال کنند.


جهت دوم این است که این جلسه نماد مردم سالاری است. انقلاب اسلامی آمد و مردم را از حاشیه به متن آورد و مردم صاحب اختیار شدند.نسل جدید ما فراموش نکند؛ ما دوره قبل از انقلاب دیکتاتوری را، در حاشیه بودن مردم و بی اعتنایی به #مردم در امر حکومت را با همه وجود دیدیم. مردم قبل از انقلاب هیچ نقشی در مدیریت کشور و تعیین مدیران نداشتند. روسا، سلاطین و پادشاهان می آمدند؛ می رفتند و مردم فقط #تماشاچی بودند. این دوازدهمین باری است که نتیجه گزینش مردم برای مدیریت قوه مجریه مشخص میشود.
 


پرداختن به مسائل داخلی، به مشکلات مردم و مسئله #معیشت و #اقتصاد که باید در طول این چهار سال به حد قابل قبولی برسد.


جهت‌گیری دوم تعامل گسترده با دنیاست. این درست نقطه مقابل آن است که دشمنان ما  و سلطه گران عالم به دنبال آن هستند.


 اتحاد ملت را قدر بدانید، التهاب آفرینی نشود. از نظرات مخالف آشفته نشوید بگذارید نظرات داده شود و #انتقاد را بپذیریم. به میان مردم بروید و از مردم بشنوید


در تصمیم‌گیری‌های بین‌المللی به یاد داشته باشید دشمن همه توان خود را به کار برده که نظام را نابود کند.


به خدا توکل و وعده نصرت الهی را باور کنید

 

 

انتهای پیام/

تلگرام حرف تو
captcha