شناسه خبر: 25090   
تاریخ انتشار: 1396/05/09 23:07
سایت "نور فشان" نوشت:
حمله به شهید اسدالله لاجوردی چرا؟
حمله به شهید اسدالله لاجوردی چرا؟
نگهداری چند صد بچه خردسال د، بلا تشبیه پنج تا گوسفند را می شود در انباری رها نمود؟ چه رسد بر بچه های آدمیزاد؟ این تبهکاران هدفشان زدن ” لاجوردی ” نیست اینها نظام اسلامی را هدف قرار داده اند و متاسفانه روی ساده لوحی و بی بصیرتی نیز حساب جدی باز کرده اند.

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو سایت "نور فشان" نوشت:

 

باز در آستانه عملیات مرصاد قرار گرفتیم و دستهایی از غیب برای تطهیر فزقه رجوی فعال شدند!


سال قبل نیز مقارن با همین ایام به یکباره نواری جنجالی با طرح موضوع اعدام های سال 1367 مدت ها فضا را از توجه و تمرکز بر جنایات منافقین به سمت محکوم سازی نظام معطوف نمود سال قبل مستقیما بازماندگان باند مهدی هاشمی که برتمام ارکان بازمانده از بیت منتظری تسلط دارند عامل این فضاسازی مسموم بودند و امسال هم جوجه الاسلامهای منحرفی از همین مجموعه که در معرفی خود از سایتهای وابسته شان براحتی لقب آیت الله ! برخود نهاده اند .


.در هر دو مورد ایجاد فضایی احساسی و عاطفی در ایجاد و تبلیغ مظلوم نمایی فرقه تبهکار رجوی از اهداف عوامل این تاریخ سازی های موهوم و سراسر افتراست.

 

فراموش نمیکنیم در سال 1379 نیز با استفاده از همین پایگاه شیطانی ،با پخش فیلمی تحت عنوان ” شکنجه ” فضا و توجهات را از شبکه نفوذی دشمن منحرف نمود ، در همه این به اصطلاح افشاگریها ! نقش جریان پلید مشهور به باند مهدی هاشمی دیده میشد . جریان منحرفی که تا شیخ ساده لوح در قید حیات بود پشت او مخفی میشد و بدترین توطئه ها را با تابلوی صدور انقلاب و حمایت از نهضت های آزادیبخش !به اجرا در میاورد و بدترین مستندسازیهای منطقه ای و بین المللی علیه ج . ا . ا. را برای محکوم سازی خلق مینمود و امروز نقل قولی سراسر افترا و کذب این بار علیه شهید لاجوردی:


کسانی که با جریانات گروهکی و اقدامات تروریستی سالهای ابتدای پیروزی انقلاب آشنا هستند و با تولید زود هنگام اولین فرقه منحرف تروریستی ” فرقان ” با هدف حذف یاوران امام از نزدیک مواجه بودند میدانند اصولا مبتکر ایجاد فرهنگ توبه و اصطلاح تواب از تلاشهای بی سابقه عنصر درد کشیده و مقاومی به نام اسدالله لاجوردی در اوین بود او که با مسئولیت خود جوانان فریب خورده را شخصا بر اتوبوس سوار و با خود به تجمعات مردمی در بهشت زهرا یا نماز جمعه میبرد و با ایجاد جو اطمینان به اغفال شدگان این فرقه ، زمینه باز اندیشی ایشان بر عملکردشان را فراهم نمود و تا آنجا پیش رفت که نه تنها به بازگشت ایشان به جامعه همه سختی ها را تسهیل نمود بلکه برای بسیاری شغل و امنیت اجتماعی و کاری در جامعه ایجاد نمود و تا ازدواج و تشکیل خانواده نیز ایشان را مورد حمایت قرار داد و جمعی از ایشان به افتخار شهادت در جبهه های دفاع مقدس نیز نائل شدند.


همین شهید بزرگوار همزمان با تسخیر مهمترین لانه فرقه رجوی که منجر به هلاکت موسی خیابانی شد فرزند بجا مانده از رجوی خبیث را دلسوزانه بهنگام مصاحبه در آغوش داشت تا به همه بفهماند حساب فرزند از پدر و مادر جانی جداست ! بگذریم که همین صحنه انسانی نیز در تهیه فیلم خوش ساخت ” نیمروز ” از این شهید مصادره گردید و با دیالوگ های متهم کننده ای در فیلم از این بزرگوار شخصیتی کینه توز ! تصویر نمود ، که از دست دشمنان شکایت برم به دوست چون دوست ….؟

 

اما به اراجیف مضحکی که در دروغگویی اخیر بیان شده توجهی بنمایید تا مشخص شود دشمن چقدر روی بی اطلاعی و … مخاطب حساب باز کرده است:


مدعی میشود در انباری صدها کودک در بدترین شرایط به دستور لاجوردی نگهداری میشده اند !! آیا چنین جنایت ادعایی میتوانسته از چشم انبوه خدمتگزاران درد کشیده و انقلابی مستقر در اوین پنهان مانده باشد ؟ و یا آنها به چنین جنایتی تن داده باشند ؟ نستجیر بالله لاجوردی جلاد !! حتی در حد ” پرویز ثابتی ” آیا حتی برای جلادان هم بهتر نیست بچه های کشف شده در خانه های تیمی را برای خلاصی از درد سر و همچنین گم کردن رد انساب تحویل پرورشگاههای مراکزی چون بهزیستی دهند ؟ چرا این شداید را بجان بخرند؟


آیا نگهداری چند صد بچه خردسال، حتی ده نفر آنها به مجموعه ای از مربی و دایه و پرستار و …. نیاز ندارد؟ بلا تشبیه پنج تا گوسفند را میشود در انباری یله و رها نمود؟ چه رسد بر بچه های آدمیزاد؟ این تبهکاران هدفشان زدن ” لاجوردی ” نیست اینها نظام اسلامی را هدف قرار داده اند و متاسفانه روی ساده لوحی و بی بصیرتی نیز حساب جدی باز کرده اند.


واقعا دلسوزان جبهه مقدس انقلاب اسلامی نباید از کنار این تعرضات ساده بگذرند دشمن با یاوه گویی و پرگویی قصد تدوین تاریخ جعلی برای انقلاب اسلامی را دارد و اگر بی تفاوت باشیم جای ” جلاد ” و ” شهید” را جابجا می کنند.


این نوشته به پاس قدردانی از شخصیت کم نظیر، مقاوم، رئوف و البته سرموضع  ”شهید لاجوردی“

و دینی که ایشان به گردن مان دارد تقدیم شد باشد که به خود آییم.
 

 

 

 

انتهای پیام/

تلگرام حرف تو
captcha