شناسه خبر: 25004   
تاریخ انتشار: 1396/04/24 17:31
کانال تلگرامی "نقد و تحلیل" نوشت:
غرب گرایی به قیمت تبعیت از دشمن
غرب گرایی به قیمت تبعیت از دشمن
به قیمت امضا کردن «سند 2030» که روح آن اسلام زدایی از جامعه مسلمین است، به قیمت تصمیم گرفت دیگران برای نظام آموزشی کشور ما، به قیمت تبعیت و اعتماد کردن و استعانت از منافق و کفار که خلاف تعالیم الهی است.

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو کانال تلگرامی "نقد و تحلیل" نوشت:

 

 تمدن غربی با اوج رشد مادی هرگز برای انسان امنیت و آسایش به همراه نداشته است. رشد عرفان‌های کاذب در کشور‌های غربی نشان‌گر بی‌هویتی، ناامنی و تشویش روحی انسان غربی است.


 حال این پرسش مطرح است که با توجه به این مشکلات اساسی و آموزش چگونه غرب می‌تواند برای نظام آموزشی کشور اسلامی ما تصمیم بگیرد و با ارائه سندی، نوید بخش آرامش و آسایش باشد. دشمنان به اسم حمایت از دمکراسی و مردم‌سالاری، غرب گرایی را ترویج می‌دهند. هرچند بر تعامل با جهان اسلام تاکید دارند اما اقدامات آن‌ها ضد اسلام است. غرب‌گرایی در حوزه عمل  هرگز نتوانست باعث رشد و توسعه کشورهای اسلامی شود. مصداق بارزش کشور ترکیه است که «کمال مصطفی آتاتورک» (بنیان گذار جمهوری ترکیه) کوشید با هدف نزدیک کردن این کشور به دنیای غرب نظام لائیسم و حکومت سکولار را حاکم کند و به همین سبب نیز تمامی ارزش‌های جامعه اسلامی خود را فدا کرد. اما پس از نیم قرن که از اندیشه غرب گرایی «کمال مصطفی» و پیروان او می‌گذرد هرگز اروپا و غرب، ترکیه را به عنوان کشوری  هم‌تراز خود نپذیرفته است، و اروپاه در قالب 35 فصل شرایطی را پیش روی ترکیه قرار داد که روح آن‌ها اسلام زدایی از جامعه مسلمان ترکیه است.تفکر و سرنوشت ترکیه می‌تواند درس بزرگی برای سیاستمداران کشور ما باشد، روابط خارجی و تعامل سازنده و نزدیکی به غرب به چه قیمتی؟ به قیمت امضا کردن «سند 2030» که روح آن اسلام زدایی از جامعه مسلمین است، به قیمت تصمیم گرفت دیگران برای نظام آموزشی کشور ما، به قیمت تبعیت و اعتماد کردن و استعانت از منافق و کفار که خلاف تعالیم الهی است. بدانید که جامعه زمانی روی رستگاری را خواهد دید که به حق روی آورد و با جهادکبیر از باطل بیزاری جوید.

 

 

انتهای پیام/

تلگرام حرف تو
کلیدواژه
captcha