شناسه خبر: 24977   
تاریخ انتشار: 1396/04/21 05:51
وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:
اگر ما را متهم نکنند، باید شک کنیم
اگر ما را متهم نکنند، باید شک کنیم
جای تاسف در جایی است که وقتی سرداران عزیزمان انقدر برای کشور مان افتخار کسب میکنند انقدر ما را در برابر دشمن سر افراز میکنند و همیشه پیروز میدان هستند چرا باید در داخل کشورمون مورد بی لطفی قرار گیرند چرا؟

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:

برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

 

دشمن تسلیم ما را نمی خواهد ٬ خوش دارد که ما بجنگیم ٬ اینکه می بینید دم از صلح می زند و بیرق سفید برافراشته به خاطر ترس از ما نیست می خواهند دهان عوام را ببندند. به خدا قسم من نه از مرگ می هراسم و نه از اینکه ما به شما قلیلیم و دشمن به شمار کثیر . ترس من از مردن کینه هایمان است ٬ کینه هایی که در دلهامان خفته ٬دشمن ما را بکشد کینه ما را کشته و کینه ما کشته شود دشمن از چه بترسد؟پس کینه هاتان را انبار کنید و با خود به میان قبایل ببرید و منتظر روزی شوید تا ابتکار عمل را از دشمن بستانیم و برای غلبه به میدان بیاییم نه شکست. سالهایی را که خون دل خوردیم فراموشتان نشود.

 

ما برخاستیم تا دین علی را برپا کنیم ، برخاستیم تا عدالت علی را احیا کنیم ، حقا که از خون و رگ مالکی ابراهیم ، خدا اگر مختار را دوست نمی داشت ابراهیم را کنارش قرار نمی داد.

 

درود خدا بر کشنده شمر ، دست مریزاد پهلوان فتح و الفتوحت سجده شکر دارد ، اگر امثال خولی ما را متهم نکنند باید به حقانیت راهمان شک کنیم. تا حرمله زنده باشد مختار کاری نکرده.

 

من بنا ندارم ثمره قیام شیعه را با تندروی ها و ندانم کاری ها نابود کنم ، شیعه از دست فتواهای ناسنجیده امثال شما کم غرامت نداده هیچوقت ضرورت های زمانه خود را درک نکردید اگر بگویم خون مسلم ابن عقیل به گردن امثال شماست اغراق نکرده ام، هیچوقت، هیچوقت بر صراط عدالت حرکت نکرده اید، نه در عین الورده، نه در کربلا و نه امروز ، همیشه یا افراط کرده اید یا تفریط ، اگر خود را شیعه علی می دانید و اگر میخواهید حکومت یاران علی بعد از سی سال  نتیجه بدهد بروید و با خود و خدایتان خلوت کنید و در کاری که در آن جاهلید و علم ندارید دخالت نکنید و فتواهای صد من یک غاز ندهید.


 

ایها الناس به زودی خواهید فهمید حق کدام است و باطل کدام ؟ شما فریب حیواناتی را خورده اید که اهل بیت پیامبرتان را تکه تکه کرده اند تا فرصت باقیست به خانه هایتان برگردید و شریک جرم این اراذل نشوید و خونتان را به هدر ندهید به خدای محمد سوگند به زودی زود قاتلین اهل بیت پیامبر به عذابی الیم هلاک خواهند شد .

 

بر عدل حکومت کردن مثل گردن نهادن بر لبه تیز شمشیر است لحظه ای غفلت کنی شاهرگت پاره می شود هر چه در کار حکومت جلو می روم مظلومیت علی برایم ملموس تر می شود. درک غم و رنج علی جانکاه است عمره ، کمترین اثرش سپید کردن موی است

 

من مختارم کیان، رفیق سالهای غربت و عزلت ،دلهای مارا عشق علی به هم گره زده خوش غیرت . درمرام علی ،امیر باشی یا اسیر ،شاه باشی یا گدا ،شرط برازندگی عشق به اوست . دلتنگت بودم آمدم .

ناخوش نباشی رفیق نیمه راه ! مختار وکیان چه باشند و چه نباشند راه و مرام علی زنده است.

 

این متن های زیبا و آموزنده و تاثیر گذار بخش های از دیالوگ های ماندگار سریال مختار نامه است فکر کردم چقدر این حرف ها امروز شنیدن دارد چقدر شبیه به روزگار ماست ..

 

اگر امسال سردار قاسم سلیمانی نبود شاید وضع کشورمون الان خیلی فرق داشت شاید الان کشور ما هم مثل عراق و سوریه و یمن و... درگیر جنگ بود درگیر جنگ با حرمله های زمان بود ...که حتی به زن و بچه ها هم رحم نمی کنند ..

 

آری سرداران بزرگ سپاه پاسداران اگر دشمن شما را متهم نکند باید به حقانیت راهمان شک کنیم اگر دشمن شما را تخریب نکند باید شک کنیم .

 

امثال خولی ها در این زمان زیاد هستند خولی های که برای عیش و نوش خود حاضرا سر مبارک امامشان را برای بدست آوردن قدرت و پول به دشمن بفروشند...

 

     

فقط جای تاسف در جایی است که وقتی سرداران عزیزمان انقدر برای کشور مان افتخار کسب میکنند انقدر ما را در برابر دشمن سر افراز میکنند و همیشه پیروز میدان هستند چرا باید در داخل کشورمون مورد بی لطفی قرار گیرند چرا؟

 

سرداران گمنامی که شبانه روز برای خاک این کشور جان میدن فداکاری میکنند آیا این حقشونه که عده ای در داخل بهشون تعنه بزنه یا تهمت بزنه ...؟؟؟

 

همین افراد مومن و یاران امام و رهبری بودن که پهپاد دشمن را در تور خودشان انداختن همین سربازان و یاران امام و رهبری بودن که در عرض چند روز پاسخ شدیدی به حملات تروریستی که در مجلس اتفاق افتاد ،دادن. یه طوری جواب دادن که دشمن دیگر از این غلط ها نکند ...

 

یادمان باشد با اتحاد و همدلی و هم زبانی است که می توانیم پیشرفت کنیم نکند در این اوضاع و زمانه که دشمن در کمین است بهانه به دستشان بدیم ....

 

در جایی که در کشور های اروپایی قهرمانشان از فیلم و انیمشن انتخاب میکنند و در زندگی الگو قرار میدن ولی در کشور ما فرق میکنه ما قهرمان واقعی داریم از رهبر انقلاب گرفته تا سرداران سپاه و ارتش و نیروی انتظامی و شهدای عزیزمان ...خداوندن ان شاالله همیشه سلامت نگهشون دارد ...

 

امیدوارم پست جدیدم تاثیر گذار بوده باشد .یاعلی

 

     

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نویسنده مطالب و طراحی پوستر توسط : ابراهیم معصومی مدیر وبلاگ جنگ نرم  www.jnarm.blogfa.com

                                 برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

                                                    

 

 

 

پیروان ولایت

 

 انتهای پیام/

 

تلگرام حرف تو
captcha