شناسه خبر: 24935   
تاریخ انتشار: 1396/04/15 20:00
وبلاگ "انعکاس" نوشت:
طنز دزدی
طنز دزدی
فردا چند جوراب زنانه ی گشاد که مدتها در پای عشرت خانوم، رفیق گرمابه و گلستان بودند ، را برداشته و راهی زدن بانک شدند ، از در خانه ،جورابها را به سر کشیدند تا حتی دوربینهای ایفن همسایه ها هم نتواند تصویرشان را بگیرد ، هنوز به بانک نرسیده بودند که یکی داد زد آی دزد

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو وبلاگ "انعکاس" نوشت:

 

عشرت خانم و آقا غلام زن و شوهر فرهنگ دوستی هستند، آنها بیشتر شبکه 4 را که شبکه دانایی است نگاه میکنند، اما از بخت بد، شبکه دانایی هم انشب لعنتی، همان شبی که فردایش عشرت و غلام را به جرم دزدی گرفتند،فیلم گانگستری گذاشته بود و توی فیلم نشان داد، چطور یک زن و شوهر ایتالیایی یک بانک را به راحتی اب خوردن زدند و اب از اب تکان نخورد، همان شد که بعد از فیلم همزمان با میزگرد نقد فیلم در تلویزیون، عشرت خانوم و اقا غلام میزگرد بدبختی داشتند و در مورد مشکلات عدیده ای صحبت کردند که بعد از بیکاری اقا غلام از شرکتهای خصوصی مس، اتفاق افتاده بود، اینجا بود که تاثیرات فیلم بی فرهنگ، خودش را نشان داد و همان موقع بود که غلام یک کاغذ و قلم برداشت و نقشه ای را کشید که بر اساس آن بروند بانک محله پایین را بزنند و یک عمر راحت زندگی کنند ..

 

فردایش چند جوراب زنانه ی گشاد که مدتها در پای عشرت خانوم، رفیق گرمابه و گلستان بودند، را برداشته و راهی زدن بانک شدند، از در خانه، جورابها را به سر کشیدند تا حتی دوربینهای ایفن همسایه ها هم نتواند تصویرشان را بگیرد، هنوز به بانک نرسیده بودند که یکی داد زد آی دزد ..... دزد ..... بگیریدشان ... موتورسواری از کنار عشرت خانوم و اقا غلام، به سرعت باد گذشت، مردمی که به دنبالش بودند، به گردش هم نرسیدند ،انوقت بود که تازه متوجه دو نقاب به چهره ،شدند، کاملا معلوم بود که سناریوی ذهن مردم چه بود، آن دو نقاب زن، همان همدستان دزدها بودند که از بخت بدشان جا مانده اند و این شد که عشرت خانوم و اقا غلام زیر مشت و لگدهای مردم قرار گرفتند .

 

 و آن شد که آقا غلام و عشرت خانم پس از ازادی از زندان، به جای شبکه 4 (همان شبکه دانایی)، شبکه پویا نگاه می کردند، البته به استثنای پاندای کونگ فو کار..

 

پیروان ولایت

 

 انتهای پیام/

 

تلگرام حرف تو
کلیدواژه
captcha