شناسه خبر: 24895   
تاریخ انتشار: 1396/04/06 09:44
سایت حرف تو نوشت:
بازتاب های توئیتری به شعر میثم مطیعی
بازتاب های توئیتری به شعر میثم مطیعی
⁣شعر میثم مطیعی باشعارهای روزقدس یک تفاوت بزرگ داشت و آن اینکه"تمیز"بود. آتش به اختیار یعنی کار"تمیز" هرچند مدعیان پوچ اندیش همیشه طلبکارند⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ⁣وحید یامین پور‏

 باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو نوشت:

 

سیدیاسرجبرائیلی/ متن شعری که برادر عزیزم میثم مطیعی در نماز عید فطر خوانده است را خواندم. حقیقتا هیچ بیت و مصراعی که مصداق توهین به کسی باشد در آن نیافتم.
جماعتی به راه افتاده ‌اند که به رئیس جمهور توهین شده است.


کاش لااقل برای مخاطب خود اندکی شعور قائل می‌شدند و می‌گفتند که دقیقا چه توهینی به آقای روحانی شده است! به نظرم توهین این است که مخاطب خود را #بی‌شعور فرض کنی و انتظار داشته باشی با ادعای کذب توهین به رئیس جمهور، احساساتی شوند و بابت آنچه اساسا نشنیده‌اند، زبان به ناسزا بگشایند.


البته اینها سابقه #بیشعور خواندن مردم را در کارنامه دارند. نباید انتظار خارق عادتی از ایشان داشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیروان ولایت

 

 انتهای پیام/

 

تلگرام حرف تو
مهدی 0 1

1396/04/07 17:36

با سلام اشعار ایشان بسیار جالب بود و درخور تعریف و تمجید مرحبا عزیز دل انشاالله زنده باشید وسربلند
علی 0 1

1396/04/07 21:41

بحمدالله شخص بزرگوار جناب دکتر مطیعی ، امتحان خود را در تمام عرصه ها به شایستگی پس داده و اشعار انقلابی او ، به هنگام و به اندازه بود و به عنوان ا قدام فرهنگی آتش به اختیار، تمیز و الحق و الانصاف با عزم راسخ ستون کاخ نشینان را لرزاند و نیازمند حمایت جدی ، امت حزب الله و نخبگان فرهنگی و علمی کشور است .
ضحی 0 1

1396/04/08 16:22

ٱقا مگه این دولت آزادی بیان نبود؟؟؟؟!!!!! پ چیشد ؟! انتقادش با بیان احسن هم بود جناب روحانی ... تازه در مورد داعش و صهیونیست و تکفیری و کاخ نشین و .... بودا چرا به خودت میگیری برادر؟!؟! و میثم مطیعی عزیز این ینی تیرت خورده به هدف بد جورم خورده ها .... سرت سلامت ..
ناشناس 0 0

1396/04/10 16:19

سلام انشاءالله خداوند چنین مداحان با بصیرت رو حفظ کنه
captcha