شناسه خبر: 24871   
تاریخ انتشار: 1396/04/04 23:05
ساختمان قدیمی بنیاد کرامت رضوی قم کم هزینه و پر اثر است
پیرامون شبهه افتتاح ساختمان پرخرج بنیاد کرامت قم
پیرامون شبهه افتتاح ساختمان پرخرج بنیاد کرامت قم
۱. تمام لوازم اداری و تجهیزات ساختمان بجز اتاق سالن جلسات، دست دوم و از قبل می باشد ۲. رنگهای براق طلایی که باعث نمای ویژه کار شده است با ابتکاری به سبک جدید از روکشی با سفره های معمولی پلاستکی اجرا شده است

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو صفحه اینستاگرام فرجی جعفر نوشت:


تجربه فضاسازی معنوی و زیبای مرز ورودی مهران در اربعین سال گذشته و تصویرسازی سه صحن امام رضا(ع) در وسط بیابان آن هم با بنر ، حرکتی کم هزینه و پراثر بود که هر زائری را به وجد میاورد و علاوه بر کمک به مباحث امنیتی و انتظامی و رفاهی فضایی معنوی را برای بدرقه و استقبال از زائران بوجود می آورد.

وقتی قرار شد ساختمان قدیمی شهر قم توسط همان تیمی که با کمترین هزینه ها زیباترین فضای معنوی را طراحی میکنند اجرا شود، همه ما از جهت صرفه جویی و کیفیت کار مطمئن بودیم
با توجه ماموریت فرهنگی در حوزه #بین الملل و ماموریت خدمات اجتماعی در حوزه داخل که از سوی تولیت آستان قدس به #بنیاد_کرامت واگذار شده است بنا شد در شهر قم ساختمانی قدیمی جهت پذیرایی از زائران و نخبگان کشورهای مختلف و همچنین بهره گیری از ظرفیتهای ملی و بین المللی شهر مقدس قم، طلاب، گروههای تبلیغی جهادی و ... اختصاص یابد.

تصاویر زیبای منتشر شده در رسانه ها و قضاوت دلسوزانه برخی دوستان عزیزم مبنی بر اشرافی بودن و یا احتمال مخارج بالای ظاهری ساختمان و قضاوت از روی عکسهای ارسالی ، توضیحاتی را در دفاع از این حرکت زیبای مبتکرانه کم خرج لازم نمود:

۱. تمام لوازم اداری و تجهیزات ساختمان بجز اتاق سالن جلسات، دست دوم و از قبل میباشد.

۲. رنگهای براق طلایی که باعث نمای ویژه کار شده است با ابتکاری به سبک جدید از روکشی با سفره های معمولی پلاستکی اجرا شده است.

۳. آینه کاری با روشی ابتکاری با پلاستیک با روکش کورم به قیمت هر تایل ۲۵۰۰ تومان به صورت صنعتی توسط مجموعه جهادی طراحی و اجرا شده است.

۴. به جای تعمیر و یا کارهای پرخرج دیگر نمای زیبای روی دیوارها از موکت استفاده شده است

با توجه به موارد گفته شده افرادی که از نزدیک شاهد این فضاسازی زیبا بوده اند از کم هزینه بودن و تاثیرگذاری زیاد این مجموعه برای #میهمانان_خارجی و گروههای جهادی داخلی تقدیر کرده اند.

در حالیکه اگر مانند حالتهای معمول قرار بر تعمیر و تجهیز ساختمان بود با هزینه های بسیار بیشتر ساختمان تنها شکل معمولی پیدا میکرد.

از همه عزیزانی که دلسوزانه مطلب اشتباه قبلی را فوروارد کردند درخواست دارم جهت ترویج این حرکت زیبا و همچنین جبران آنچه گذشت مطلب زیر را به خوانندگان منتقل کنند.

عکسهای مراحل ساخت این اثر ساده و زیبا را به زودی منتشر خواهم کرد

 

 

 

 

 

پیروان ولایت

 

 انتهای پیام/

 

تلگرام حرف تو
captcha