شناسه خبر: 24810   
تاریخ انتشار: 1396/03/29 09:58
سایت "خبرگزاری فارس" نوشت:
رسانه ها و مسئولان سعودی عبری و عربی در بهت و حیرت انتقام سپاه پاسداران
رسانه ها و مسئولان سعودی عبری و عربی در بهت و حیرت انتقام سپاه پاسداران
هلاکت بیش از ۳۶۰ داعشی در پی حمله #موشکی سپاه تاکنون! آخرین اطلاعات رسیده حاکی از آن است که عملیات انتقام از تروریست‌ها کاملاً موفقیت‌آمیز برگزار شده است. رسانه ها و مسئولان سعودی عبری و عربی در بهت و حیرت انتقام سپاه پاسداران...

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو سایت "خبرگزاری فارس" نوشت:

هلاکت بیش از ۳۶۰ داعشی در پی حمله موشکی سپاه تاکنون!

 آخرین اطلاعات رسیده حاکی از آن است که تمام موشک‌های شلیک‌شده توسط سپاه به صورت دقیق به مواضع تروریست‌ها در #دیرالزور اصابت کرده و عملیاتانتقام از تروریست‌ها کاملاً موفقیت‌آمیز برگزار شده است.

 برآوردهای اولیه حاکی از وارد آمدن خسارات بسیار فراوان جانی و تجهیزاتی به ترویست‌ها در این منطقه حکایت دارد.


رسانه ها و مسئولان سعودی عبری و عربی در بهت و حیرت انتقام سپاه پاسداران...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

اطلاعیه روابط عمومی کل سپاه در مورد حمله موشکی به دیر الزور

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای از حمله موشکی نیروی هوافضای سپاه به مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه، با هدف مجازات عاملین جنایت تروریستی اخیر تهران خبر داد.

متن اطلاعیه روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که لحظاتی پیش صادر شد، به شرح زیر است: 

بسم الله الرحمن الرحیم 

در پی جنایت تروریستی 17 خردادماه 96 تروریست های تکفیری در تهران که به شهادت 18 تن از مردم مظلوم و روزه دار و مجروحیت جمعی دیگر از هموطنان عزیز منجر گردید، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: "ریخته شدن هیچ خون پاکی را بدون پاسخ نمی گذارد."

بر این اساس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با استعانت از ذات اقدس الهی و به نیابت از ملّت قهرمان و دشمن ستیز ایران و خانواده معظم شهدا و آسیب دیدگان عملیات تروریستی در حرم مطهر حضرت امام (ره) و ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی، لحظاتی پیش مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی و ساخت خودروهای انتحاری تروریست های تکفیری در منطقه دیرالزور در شرق سوریه را با هدف تنبیه تروریست های جنایتکار، مورد حمله موشکی قرار داد. 

در این عملیات تعدادی موشک میان برد زمین به زمین از پایگاههای موشکی نیروی هوافضای سپاه در استان های کرمانشاه و کردستان، تروریست های تکفیری را هدف ضربات مهلک و کوبنده قرار داد. 

گزارش های دریافتی حکایت از هلاکت تعداد زیادی از تروریست‌های تکفیری و انهدام تجهیزات، سامانه ها و سلاح های آنان دارد. 

پیام این اقدام انقلابی و مجازات گونه کاملا روشن است؛ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تروریست های تکفیری و حامیان منطقه ای و فرامنطقه ای آنان هشدار می دهد، در صورت تکرار اقدامات پلید و شیطانی علیه ملت ایران، خشم انقلابی و شعله های آتش انتقام پاسداران انقلاب، عاملین و مسببان آن را در بر خواهد گرفت و جنایتکاران را به جهنم رهنمون می سازد. 

به ملّت عظیم الشأن ایران اسلامی اطمینان داده می شود، پاسداران انقلاب به فضل الهی و با همراهی و مشارکت سایر نیروهای نظامی، انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی کشور برای صیانت از امنیت ملی و شکست فتنه ها و پدیده های ضد امنیتی، از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و اقدامات متناسب را در دستور کار قرار خواهند داد. 

اخبار تکمیلی، متعاقباً به استحضار ملّت شریف ایران رسانده خواهد شد. 

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی 
28/3/96

 

 

پیروان ولایت

 

 انتهای پیام/

 

 

تلگرام حرف تو
بهمنیار 0 0

1396/03/31 07:13

به روز شده ایرانیان بنای انتقام گذاشتند، رقاصان رم کردند پا بر دو گذاشتند ما ترامپ جمهوریم ماموریم و ماذوریم قلدر و پر زوریم با رقاصی گری جوریم ما رقاصانی قدرت پرستیم تاجر رقصیم و پول پرستیم رقص ما رقص آمریکائی نبود خیانت به رویای آمریکائی نبود رقص ما رقص با ناکثین بود دوستی با قاسطین و مارقین بود رقص ما ننگین تر از هولوکاست نیست که قانونش توهین به شعور بشریست ادامه در لینک زیر http://bahmaneyar.blogfa.com/post-522.aspx
captcha