شناسه خبر: 23957   
تاریخ انتشار: 1395/12/11 12:13
وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:
آقای دکتر من سنگ کلیه دارم. تکلیف چیست؟
آقای دکتر من سنگ کلیه دارم. تکلیف چیست؟
دکتر حسینعلی شهریاری در مورد فروش کلیه توسط افرادی که در فقر مفرط هستند در اظهار نظری عجیب، گفته چه اشکالی دارد وقتی که فرد در فقر است و با دریافت 20 تا30 میلیون زندگی اش متحول می شود، این کار را انجام دهد؟

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:

     برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

دکتر حسینعلی شهریاری، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، در مورد فروش کلیه توسط افرادی که در فقر مفرط هستند در اظهار نظری عجیب،گفته چه اشکالی دارد وقتی که فرد در فقر است و با دریافت 20 تا30 میلیون زندگی اش متحول می شود، این کار را انجام دهد؟ آقای دکتر، اگر همین افرادی که در فقر هستند بخاطر سوء تغذیه ها بخاطر شرایط بد زندگی کلیه هاشون از کار افتاده باشد اون وقت چه نظری خواهید داشت؟.آقای دکتر چه اشکالی دارد نماینده گان مجلس که حداقل حقوق دریافتی شان 5میلیون میباشد ماهانه چند میلیون از حقوقشان را کنار بزارند برای امور خیریه برای تاسیس یک سازمانی برای حمایت از بیماران کلیوی ، در مجلس بیش از 285نماینده داریم که اگر ماهانه هر کدومشون چند میلیون کنار بزارند میشه برای کسانی که کلیه هاشون را بخاطر فقر میفروشند کار اساسی کرد تا کلیه هاشون را بخاطر فقر و مشکل مالی نفروشند .

آقای دکتر وقتی همکارانتان در مجلس طرح مجازات حبس برای کسی که از سخنران جلسه سوال داشته باشند را ارایه و مطرح میکنند یکبار هم بحث کم کردن حقوق دریافتی چهره های مطرح و شخصیت های کشوری را مطرح کنید چی میشه ؟ اگر کسی که اسم خودشو گذاشته خادم ملت نیازی به حقوق چند میلیونی ندارد اگر همین مدیر کل و ها و مسئولین بلند پایه کشور یکم از حقوق دریافتی خودشون را در ماه کنار بزارند برای امور رسیده گی به بیماران کم درآمد میتوان سالیانه به هزاران نفر که مشکل مالی دارند و نمی توانند هزینه عمل را جور کنند بهشون کمک کرد .

در کشور ما هم مثل سایر کشور های جهان فقر هست اما چرا در کشور ما باید فقر باشد چرا؟فقر را میتوان ریشه کن کرد اما نه با حرف بلکه با عمل ..

     

مسئله فقر تا زمانی که در شعار های انتخاباتی مطرح میشود نمیشه کاری کرد از مسئله فقر بعضی ها سوء استفاده میکنند برای منافع خودشان اگر تعداد کسانی که در انتخابات، مسئله فقر را مطرح کرده اند در شعار های انتخاباتی خودشان، اگر از همین ها چند میلیون گرفته میشد میشد صد ها نفر را از خط فقر نجات داد.با حرف زدن و شعار دادن نمیشه فقر را ریشه کن کرد فقط با عمل است که میشه فقر را ریشه کن کرد .

مقام معظم رهبری در دیدار با مردم  مردم پاکدشت در تاریخ ۱۳۸۳/۱۱/۱۰ می فرمایند:

در این کشور باید با فقر و فساد و تبعیض مبارزه شود. علاج مشکلات این کشور این است که به‌طور جدی اجرای عدالت پیگیری شود؛ تبعیض برداشته شود؛ با فساد و فقر و عوامل فقر به‌طور واقعی مبارزه شود؛ این کارها، کارهای قوای سه‌گانه است؛ اعم از قوه‌ی مجریه و قوه‌ی مقننه و قوه‌ی قضاییه. البته مهمترین بخش در اختیار قوه‌ی مجریه است.

------------------------------------------

این متن را بدون هیچ تخریبی و بدون هیچ هدف سیاسی منشر کردم تنها یک دغدغه و یک دلنوشته بود و هدفی جز رسیده گی مسئولان به مشکل فقر چیزی نبود .امیدوارم که به گوششان برسد.یاعلی

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

      

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نویسنده مطالب و طراحی پوستر توسط : مدیر وبلاگ جنگ نرم  www.jnarm.blogfa.com

                                 برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

                                                   

 

 

 

پیروان ولایت

 

 انتهای پیام/

 

تلگرام حرف تو
فاطمه 0 0

1395/12/11 17:04

خیلی زیبا و تاثیر گذار بود .ان شاالله که فقز ریشه کن شود در این جامعه
فرهاد 0 0

1395/12/13 07:52

آخه به این بی سواد ها هم میگن دکتر.... تا زمانی که در این کشور به آقا زاده هاا پست و مقام میدن وضعیت همینطوری خواهد بود آقا زاده ها همیشه در آرامش و امنیت هستند و درد مردم را نمیکشند تا بفهمند... پوستر و متن جالبی بود
یاسین 0 0

1395/12/13 23:59

نگارش و پوستر عالی بود هرچقدر پوستر و متن را میخوانم سیر نمیشم خیلی زیبا بود خداقوت
captcha