شناسه خبر: 23535   
تاریخ انتشار: 1395/10/22 19:45
وبلاگ "هر حرفی از هر دری" نوشت:
نردبان عروج
نردبان عروج
خدایا از تو متشکرم که مرا کمک می کنی تا ادبم بوسیله الاعلی تو اوج بگیرد یکی از همکاران اداره مون همیشه چند دقیقه یی قبل از شروع نمازظهرو عصردر حالت نشسته با خدای خویش راز ونیاز خودمانی دارند.

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو  حرف لر  به نقل از وبلاگ، هر حرفی از هر دری نوشت:

خدایا از تو متشکرم که مرا کمک می کنی تا ادبم بوسیله الاعلی تو اوج بگیرد. یکی از همکاران اداره مون همیشه چند دقیقه یی قبل از شروع نمازظهرو عصردر حالت نشسته با خدای خویش راز ونیاز خودمانی دارند.

 من نیز هر گاه اینگونه نیایشهای مقدماتی  را می بینم،ناخودآگاه تجربه پرواز با هواپیما  به ذهنم می آید چراکه معمولاّ  هواپیما ها مسافر بری  چند دقیقه ایی قبل از انجام یک پرواز موفق روی باند فرودگاه با سرعت بالا حرکت می کنند تا شتاب لازم  رابرای غلبه بر نیرو های مقاوم و مزاحم پیدا کنند.
درواقع کاری که همکار عزیزمان انجام می دهند بر محور پاکسازی ذهن از عوامل مزاحم برای خواندن یک نماز باشکوه و خدایی می باشد.

از این رو من و شما هم  نیزبرای انجام یک پروازموفق روحی و ارتباط با خالق خویش باید ،اندکی قبل از اقامه نماز نیایشی خودمانی با پروردگارمان داشته باشیم تا بلکه از این طریق به نماز هایمان شکوه  ببخشیم .
البته حلاوت این آمادگی قدری به خلاقیت دهنی خودتان نیاز دارد واینکه ماچگونه سر صحبت را با خدای خویش باز کنیم.  
در ادامه دو عبارت دعا یی که می توانند قبل از خواندن نماز موجبات تمرکز وآمادگی حضور در ضیافت الهی را فراهم آورند تقدیم حضورتان می گردد،امید وارم مورد پسند شما قرار گیرتد.
 پروردگارا،این نمازی که  می خواهم بخوانم ،آخرین شکرگزاری از خودت قرار مده. 
 خدایا،این نمازی که می خواهم،بخوانم را آخرین حضور من درضیافت خودت قرار مده.و....(نوشته آقای مجید جافری از استان لرستان)

 

 

انتهای پیام/

تلگرام حرف تو
captcha