شناسه خبر: 23499   
تاریخ انتشار: 1395/10/17 16:02
وبلاگ "ریزه نیوز" نوشت:
آزادی از نوع بیان سکوت کن سکوت
آزادی از نوع بیان سکوت کن سکوت
در تعجبیم از اینکه حق نداریم حرفی بزنیم و انتقادی کنیم که نکند به دوستان بر بخورد ما با خود عهد کرده ایم در راه شهدا بمانیم و تا آخر در مسیر رهبری و ولایت گام برداریم . اما دوستان خسته مان کرده اند ، دوستانی که نمی خواهند فریادی باشد

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو وبلاگ "ریزه نیوز" نوشت:

 

در روزهایی که سکوت بهترین فریاد است ، ما هم سکوت می کنیم .

 

به گزارش ریزه نیوز : در تمام این مدت فکر و اندیشه ی ما دفاع از آرمان های انقلابی بوده است که پایش خون های جوانانی ریخته شده است که از بهترین جوانان این مملکت بوده اند .

تمام هدف ما دفاع از راه شهیدانی بوده است که قرار بود در کنار ما با خیال راحت زندگی کنند اما از تمام زندگی خود گذشتند تا ما باشیم و یک عمر زندگی !

اما نمی دانم کجای راه ما اشتباه بوده است در تعجبیم از اینکه حق نداریم حرفی بزنیم و انتقادی کنیم که نکند به دوستان بر بخورد .

نمی دانم شاید گناه ما این باشد که با خود عهد کرده ایم در راه شهدا بمانیم و تا آخر در مسیر رهبری و ولایت گام برداریم .

اما دوستان خسته مان کرده اند ، دوستانی که نمی خواهند فریادی باشد و در حالی که ریزه نیوز از همان آغاز تاسیس اعلام کرده بود که به هیچ حزبی وابسته نیست و وام دار هیچ کسی نیست ، متاسفانه در این روزگار حتما باید از حزبی دفاع کنیم تا بر حق شویم .

ما با تمام وجودمان اعلام می کنیم ، سرباز سید علی هستیم و خواهیم ماند حتی اگر تنها ترین تنها شویم و مجبورمان کنند لال شویم .

 

انتهای پیام/

تلگرام حرف تو
captcha