شناسه خبر: 23493   
تاریخ انتشار: 1395/10/17 06:21
وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:
اینفوگرافی و پوستر اهداف ویرانگر جنگ نرم
اینفوگرافی و پوستر اهداف ویرانگر جنگ نرم
نبرد برای تصرف قلب‌ها و ذهن‌ها شاید معنای تام و کامل جنگ نرم باشد که بی‌شک نسبت به جنگ‌های نظامی و اقتصادی از پیچیدگی و دشواری بیشتری برخوردار است. تا سال‌ها پیش اگر هدف از جنگ‌های نظامی تصرف یک منطقه جغرافیایی بود امروز دیگر نه سرزمین بلکه تک تک افراد همان منطقه جغرافیای مورد هدف هستند.در جنگ نرم دشمن سنگر های معنوی را هدف قرار داده در این جنگ شما دشمن را به چشم نمی توانید ببینید نمی تونی تشخیص بدی دشمن کیه کجاست برای مقابله با این جنگ بصیرت و آگاهی نیاز هست .اینفوگرافی زیبا با موضوع اهداف ویرانگر جنگ نرم آماده کرده ام

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:

     برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

 

نبرد برای تصرف قلب‌ها و ذهن‌ها شاید معنای تام و کامل جنگ نرم باشد که بی‌شک نسبت به جنگ‌های نظامی و اقتصادی از پیچیدگی و دشواری بیشتری برخوردار است. تا سال‌ها پیش اگر هدف از جنگ‌های نظامی تصرف یک منطقه جغرافیایی بود امروز دیگر نه سرزمین بلکه تک تک افراد همان منطقه جغرافیای مورد هدف هستند.در جنگ نرم دشمن سنگر های معنوی را هدف قرار داده در این جنگ شما دشمن را به چشم نمی توانید ببینید نمی تونی تشخیص بدی دشمن کیه کجاست برای مقابله با این جنگ بصیرت و آگاهی نیاز هست .دشمن در این جنگ اهداف مختلفی را دنبال میکند که میتوان گفتن اهداف شیطانی و ویرانگری میباشد که مردم یک کشور را می تواند از پا در بیاورد .امروزاینفوگرافی با موضوع اهداف ویرانگر جنگ نرم آماده کرده ام برای آشنایی بیشتر با موضوع جنگ نرم .

     

                                      برای دانلود و مشاهده با کیفیت عالی کلیک کنید

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نظام سلطه برای سیطره بر ملت ها،از انواع ابزار مدرن و غیر مدرن  استفاده می کند این ابزار،ابزار عمومی هستند که کار برد دوگانه دارند. به شکلی که کاربرد آن ها در اختیار و انحصار شخص یا گروه خاصی نیست و برای تمامی افراد در دسترس بوده و سهل الوصول می باشند.

استکبارجهانی و صهیونیسم جهانی،برای ایجاد ارتباط با ملت ها، از انواع ابزار استفاده می کنند و حتی در بعضی موارد ابزارهای ابداعی و جدیدی را نیز به خدمت می گیرند.
اما دشمنان این انقلاب همچنان در فکر ضربه زدن و از بین بردن این انقلاب و جلوگیری از اشاعه آن به دیگر ممالک اسلامی بودند و در طی این دهه اقدامات نرم و جنگ روانی علیه انقلاب اسلامی را آغاز کرده اند.

اقدامات نرم روانی و تبلیغاتی رسانه ها که می تواند یک جامعه را بدون درگیری ، با کم ترین هزینه و بدون استفاده از زور به  شکست وا دارد.از جمله اهداف و خواسته های مهم و کارای دشمن در جنگ نرم تغییر فرهنگ ناب اسلامی و تحمیل فرهنگ ساختگی و بی ریشه غرب بر ملل اسلامی به ویژه مردم ایران می باشد. چرا که فرهنگ اساس و هویت یک ملت را تشکیل می دهد.

جنگ نرم مجموعه عملیات روانی و رسانه ای دشمن در قالب جذابیت به منظور از پای درآوردن جوامع هدف است.برای راه اندازی ایستگاه ها، شبکه های اجتماعی و ماهواره ای پنج میلیون دلارهزینه می چیزی حدود 18تا 20میلیاردتومان هزینه می شود.، 93درصد خبرگزاری های بزرگ دنیا  توسط صهیونیسم اداره می شوند.

 

     

                                       برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

 

 -----------------------------------------------------------------------

جمع آوری مطالب و طراحی پوستر و اینفوگرافی توسط : مدیر وبلاگ جنگ نرم  www.jnarm.blogfa.com

                                 برای دانلود اینفو گرافی با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

                                                   

انتهای پیام/

تلگرام حرف تو
رضا محمدی 0 0

1395/10/17 21:47

خیلی آموزنده و زیبا بود. اینفوگرافی و پوستر حرف نداشت عالی بود
مدیر صابرون 0 0

1395/10/17 21:47

خیلی عالی بود .خداقوت
رامیری 0 0

1395/10/20 16:53

استفاده کردیم. دستتون درد نکند. با اجازتون در کانال ما قرار گرفت.
captcha