شناسه خبر: 23454   
تاریخ انتشار: 1395/10/11 22:27
وبلاگ "پی سی تنها" نوشت:
شهید سید حسین توفیقی
شهید سید حسین توفیقی
فرازی از وصیت نامه این شهید بزرگوار شهادت سرآغاز پایندگی است نترسم زمرگی که خود زندگی است. خیلی دوست دارم که وقتی در راه خدا شهادت نصیبم شد از دهان پدر و مادر و خانواده ام این آیه شریفه را بشنوم « اَللّهُمَّ تَقَبَّلْ مِنّا هذا القربانی » خدایا بپذیر کشته ما را.

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو وبلاگ "پی سی تنها" نوشت:

شهید سید حسین توفیقی در سال ۱۳۴۷ در یک خانواده متدین و منتسب به اولاد پیامبر(ص) متولد شد و هنگامی که برای تحصیل ، ثبت نام مدارس دولتی شد ، یک دانش آموز بسیار منظم و فعال و درسخوان بود و عضو انجمن اسلامی مدارس محل تحصیل خود بود و در نماز جمعه و جماعات همیشه اول وقت حاضر می شد. اولین فردی بود که به فرمان حضرت امام خمینی به عضویت بسیج درآمد و در سن ۱۶ سالگی عازم جبهه های حق علیه باطل گردید .

این بزرگوار در سال ۶۱/۲/۱۸ برابر با ۲۴ رجب در عملیات بیت المقدس در خرمشهر به فیض عظیم شهادت نائل گردید و جالب اینکه شهید سید حسین توفیقی در ماه رجب به دنیا آمد و در ماه رجب نیز به خیل عظیم شهداء پیوست .

فرازی از وصیت نامه این شهید بزرگوار

شهادت سرآغاز پایندگی است نترسم زمرگی که خود زندگی است.

خیلی دوست دارم که وقتی در راه خدا شهادت نصیبم شد از دهان پدر و مادر و خانواده ام این آیه شریفه را بشنوم « اَللّهُمَّ تَقَبَّلْ مِنّا هذا القربانی » خدایا بپذیر کشته ما را . از خانواده ام و دوستانم استدعا دارم که بعد از شهید شدن من هیچ ناراحت و غمگین نباشند و هیچ گریه و زاری نکنند که چون دشمنان و منافقین سوء استفاده می کنند و از شما می خواهم که کسانی که از من رنجیده اند حلالیت بگیرید و بگویید از قول من ، مرا حلال کنند …

از توصیه های شهیدسید حسین توفیقی

خیلی شاد می باشم که پشتیبان ولایت فقیه باشید و به فرمان امام خمینی روح خدا باشید و راه شهیدان را ادامه دهید .

انتهای پیام/

تلگرام حرف تو
captcha