شناسه خبر: 23448   
تاریخ انتشار: 1395/10/11 21:58
هرمزگان
آب در سد جگین و ما تشنه لبان می گردیم
آب در سد جگین و ما تشنه لبان می گردیم
مهمترین عناوین ابر مطالب وبلاگ نویسان استان هرمزگان در هفته ای که گذشت منتشر شد.

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو ؛به نقل از شبکه وبلاگ نویسان استان هرمزگان“صدای دریا” نوشت:

مهمترین عناوین مطالب وبلاگ نویسان استان هرمزگان در هفته ای که گذشت را منتشر کرد که در ادامه خواهید خواند.


صدای دریا برگزار می کند:

به مناسبت سالگرد حماسه ۹ دی،سایت صدای دریا در نظر دارد مسابقه ای را تحت عنوان « حماسه ۹ دی» برگزار می کند.

923328_84800000

به گزارش صدای دریا ؛ به مناسبت سالگرد حماسه ۹ دی،سایت صدای دریا در نظر دارد مسابقه ای را تحت عنوان« حماسه ۹ دی» برگزار می کند.

موضوعات پیشنهادی  مسابقه:

نقش آمریکا، انگلیس و صهیونستم در فتنه ۸۸

ریشه یابی و علل پیدایش فتنه ۸۸

نقش نخبگان و خواص در فتنه ۸۸

خسارت های فرهنگی اجتماعی و سیاسی فتنه ۸۸

جایگاه سران فتنه در فتنه ۸۸

بررسی حکم شایسته سران فتنه

نقش مدیریت رهبری در برچیده شدن فتنه ۸۸

نقش رسانه ها در هدایت فتنه ۸۸

ادامه مطلب


 

وبلاگ ندای بشاگرد منتشر کرد:

منطقه بشاگرد با  دارا بودن بیش از ۱۷۰ روستا با پراکندگی روستاها این روزها با مشکل و کمبود شدید بی آبی مواجه گردیده که با این  معضل آیا مسئولین و خادمین خدمت گذار محترم  استان و شهرستان اقداماتی انجام داده اند؟

07052012372

وبلاگ ندای بشاگرد همیشه به معضلات شهرستان بشاگرد می پردازد و در این مطلب به مهم ترین معضل این شهرستان پرداخته است که در ادامه با هم میخوانیم.

به گزارش صدای دریا ؛ وبلاگ ندای بشاگرد در پستی بحران بی آبی در شهرستان بشاگرد منتشر کرده است ؛ منطقه بشاگرد با  دارا بودن بیش از ۱۷۰ روستا با پراکندگی روستاها این روزها با مشکل و کمبود شدید بی آبی مواجه گردیده که با این  معضل آیا مسئولین و خادمین خدمت گذار محترم  استان و شهرستان اقداماتی انجام داده اند؟

به چشم میخورد که در این روز ها مردان و زنان و کودکان تشنه لب بشاگردی،  کوزه به دست در روستا به روستا چشمه به چشمه   در پی قطره ای آب هستند  و تعداد زیادی از مردم روستا با مشکلی که هر ساله گریبان گیر آنهاست تصمیم بر کوچ کردن از روستاها را دارند،  اما آب در سد جگین و ما تشنه لبان میگردیم.

ادامه مطلب


وبلاگ نویسان زیادی هستند که به اینترنت به عنوان فضایی ویژه نگاه می کنند که می شود به یاری آن حرف های دل و افکارشان را بیان کنند و از اعتقادات شان بگویند و با هم فکرهای شان آشنا شوند.

 در راستای آشنایی بیشتر با وبلاگ نویسان استان ، بر آن شدیم تا گفتگوی ویژه ای را با حسن عیدزاده  یکی از وبلاگ نویسان استان هرمزگان  در شهرستان بشاگرد در عرصه فضای مجازی انجام دهیم.

photo_2016-11-15_21-17-32

لطفا خودتان را معرفی کنید.
بنده حسن عیدزاده هستم متولد ۱۳۶۰ از روستای بشنو در بخش گوهران بشاگرد


چطور با وبلاگ نویسی آشنا شده اید؟ چه مدت است در این بخش مشغول هستید؟


بنده قبل از اینکه به وبلاگ نویسی روی بیاورم، بیشتر خبرهای کشور یا استان و‌شهرستان و حتی دنیا رو از طریق اینترنت میخواندم و در همین بین با مشاهده بعضی اززز وبلاگ های خبری، با خود گفتم که چرا در دنیای مجازی وبلاگی بنام بشاگرد نباشد که در همین میان در سال ۱۳۸۸ وبلاگی را تحت عنوان ندای بشاگرد ایجاد کردم.


به صورت مختصر وبلاگ خود را معرفی کنید. هدف و انگیزه شما از راه اندازی وبلاگ شخصی چه بود؟ موضوع وبلاگتان چیست و بیشتر در چه زمینه هایی مطلب مییی نویسید؟
وبلاگ بنده تحت عنوان ندای بشاگرد در دنیای مجازی معرفی شده و هدف بنده چیزی نبود جز بیان کردن مشکلات موجود در بشاگرد و روستاهای آن، موضوع وبلاگگ زبایی گویای مردم بشاگرد است، بیشتر مطالب وبلاگ ندای بشاگرد انتقادی می باشد و سعی میکنم همیشه کمبودها و مشکلات مردم را بیان کنم.


به چه دلیل نام وبلاگ خود را “ندای بشاگرد” انتخاب کرده اید؟
 همان طور که از نامش مشخص است، ندا یعنی فریاد، ندای بشاگرد را بخاطر اینکه فریاد و زبان گویای مردم بشاگرد نزد مسئولین باشد انتخاب کردم.

ادامه مطلب


وبلاگ سنگر دانشجویان بشاگرد نوشت:

به گزارش صدای دریا ؛ ۹ دی خروشی بود علی وار (علیه السلام) بعد از ۲۵سال خانه نشینی آنجا که می فرماید: “والذی بعثه بالحق لتبلبن بلبله و لتغربلن غربله و لتساطن سوط القدر حتی یعود اسفلکم اعلاکم و اعلاکم اسفلکم” قسم به کسی که پیامبر(صلی الله علیه و اله والسلم) را به حق برانگیخت آنچنان غربال شویدد همچونن دیگ جوشان، آنهایی که در صدرند به زیر بیایند و آنهایی که تا کنون به زیر بوده اند به صدر روند. آری ۸۸، برای ادامه راه باید انقلاب غربال می شد.

آنجا که چندین ماه کارد در گلو بود تا کوفیان خودشان به در خانه بیایند اما گویا این کوفیان با آن کوفیان نیز فرق دارند چرا که پس از گذشت چندین سال همچنان بر طبل نا جوانمردانه ی خود می کوبند. این جا باید بگوییم رحمت به مروت کوفی که یک روز از کرده ی خود پشیمان شد و چه بگوییم به آن فتنه گری که هنوز از کرده ی خود پشیمان نیست.

روزها می گذرد و دلها خون می شود، جامعه ای را به هم می ریزند اما مگر می توانندجلوی علمدار بایستند.

ادامه مطلب


وبلاگ مکتب الشهداء بندرعباس نوشت:

به گزارش صدای دریا  ؛ وبلاگ مکتب الشهداء بندرعباس نوشت: رهبر فرزانه انقلاب، بارها در بیاناتشان به این نکته اشاره داشته اند که «وصیت نامه شهدا را بخوانید…» این توصیه در کلام گهربار حضرت امام خمینی(ره) نیز دیده می شود. در این مجال فرصتی دست داده تا با هم مروری داشته باشیم بر گزیده ای از صد وصیت نامه.

شهید اسدالله رئیسی : ملت مسلمان ، مذهب ما ضامن خون شهدااست اگر از اسلام و قرآن و خون شهدا پاسداری نکنید مسئولید در روز قیامت.

طلبه شهید عبدالمجید قنبری : آگاه باشید که حجت خدا بر همه ما تمام شده ، خون این شهدا گریبان مارا در صحرای محشر می گیرد.

شهید امید رضا گنجی پور : به انقلاب اسلامی  وفادار و پایدار باشید ، ما در دریایی از نور زندگی می کنیم و قدر این نور را نمی دانیم و این نور ، نور ولایت فقیه است.اما را تنها نگذارید و خاموش کنندگان این نور و کسانی که مذبوحانه سعی در خاموش کردن این نور میکنند را امان ندهند !

شهید پرویز باقری : سفارش ما رزمندگان به جوانان و ملت عزیز ایران و آیندگان این است که دشمن نه به دین ما رحم خواهد کرد نه به کشورمان.

شهید کرامت حیدری : همیشه حامی ولایت فقیه و روحانیت مبارزه باشد ، که حمایت از ولایت فقیه و روحانیت حمایت از اسلام  است و نگذارید بار دیگر عمّال شرق و غرب در کشور اسلامیمان نفوذ کند.

شهید سیروس بدرالدینی: از ملت قهرمان پرور ایران می خواهم که راه امام را پیش گیرند و راه پیامبران و امامان را طی کنند.

عضو کانون موتورسواران ایران حدود ۴۵ سال است با موتور سواری آشنائی دارد و متجاوز از ۱۰ هزار کیلومتر با موتورسیکلت به سراسر کشور مسافرت داشته است او پایه گذار ورزش موتورسواری و از بنیان گذاران هیئت این ورزش در هرمزگان است .

ahmad-daryazadeh14

به گزارش صدای دریا ؛ وبلاگ سورو قدیم نوشت: احمد دریازاده متولد ۱۳۳۴ شهر بندرعباس کارمند سابق سازمان کشاورزی استان هرمزگان ؛ عضو کانون موتورسواران ایران حدود ۴۵ سال است با موتور سواری آشنائی دارد و متجاوز از ۱۰ هزار کیلومتر با موتورسیکلت به سراسر کشور مسافرت داشته است او پایه گذار ورزش موتورسواری و از بنیان گذاران هیئت این ورزش در هرمزگان است .

دریازاده گفت: از سال ۱۳۵۲ با همکاری جمعی از دوستان علاقمند و آشنا به ورزش نسبت به تشکیل هئیت موتورسواری استان اقدام کرده و نسبت به فعالیت و جذب جوانان تلاش داشته‌ام .

وی ادامه داد: درسالهای نخست از این ورزش و هیئت چندان استقبالی نشد اما پس از انقلاب شکوهمند اسلامی که این ورزش در ایران از پیشرفت قابل توجه ای برخوردار شد جوانان هرمزگان هم به این ورزش بیشتر علاقمند شدند.
عضو کانون موتورسواران ایران تصریح کرد: این ورزش نیز مانند سایر رشته‌های ورزشی هرمزگان دارای چهره‌ها و استعدادهای قابل توجهی می باشد که اگر امکاناتت لازمم فراهم شود میتوانند در اکثر مسابقات و رقابتهای سطح کشور بخوبی مطرح شوند.

ادامه مطلب

 

انتهای پیام/

تلگرام حرف تو
captcha